Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu skupaj zaradi otrok…

skupaj zaradi otrok…

ko takole poslušam druga mnenja (moška)…ugotavljam kakšnega sebičnega egoista sem imela……
včasih gruntam, da bi vse živlenje živela u zablodi, da so vsi moški enaki, če se ne bi vse razhajkalo…..

Čim več menjaj, pa boš ugotovila, kako različni smo si

ma ja…posplošvanja sem se otresla…
vsak je svoj individum….

ja… več ko jih boš sprobala, boljšo predstavo boš imela… Žal je tako, pa morala gor ali dol.

oj – mm, sem si mislila, da boš “piskrček pristavil”, končno je to tvoja tema, ne?
Ma, priznam, tega ne štekam, meni se zdi sicer res grdo, ko “ta grde” besede po ulici poslušam, predvsem med mladino kar letijo spolni organi in pošiljanja nekam po zraku naokoli…, v postelji pa ali tako, kot sem zgoraj napisala, je pa – ne vem no, mene kar strese, če se mi od zadaj približa in da lupčka na vrat (ali kam drugam), pa še kakšno tako reče ( kako bi te***, stavim, da si zdajle že čist mokra… itd.)
Bolš da neham, verjetno, sicer bom pa danes že prišla na svoje:)))))

pedri-so samo-za-pretepat-bojo normalnemu-narodu-tezil

Odgovor na objavo uporabnika
pederajsi, 18.09.2023 ob 02:40

Vse buzerante in lezbe bi bilo treba orng prebutat.

Odgovor na objavo uporabnika
Ornk, 18.09.2023 ob 02:50

Absolutno se strinjam, ta gamad ideološko zastruplja našo družbo in jo vleče v prepad. Naj se pedrajo za 4-imi stenami, kdo bo to govedo gledal na ulicah.

 

Odgovor na objavo uporabnika
pederajsi, 18.09.2023 ob 03:01

Kot pravijo v srbiji ubi pedera. Morda bi bil le tako problem rešen?

Odgovor na objavo uporabnika
jaz menim, 18.09.2023 ob 03:10

Jaz menim, da so izjemno koristni, vedno več je osamljenih moških, ker so ženske preveč izbirčne, to tu beremo kar pogosto. Geji so krvavo potrebni, da uravnotežijo ekosistem, da osamljeni moški najdejo ljubezen.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7755, 18.09.2023 ob 08:55

Moderator?

Odgovor na objavo uporabnika
Crispy, 18.09.2023 ob 08:58

Jaz pravim več geyev manj konkurence.

Odgovor na objavo uporabnika
Jarac, 18.09.2023 ob 09:59

Pravi dec nategne deca, Babo lahko pofuka vsaka mona.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 18.09.2023 ob 12:13

Zaenkrat pa še živimo v svetu, kjer bi majmuni pretepali pedre.

Zaslužijo si zapor, da se jih tam posiljuje.

Saj itak niso razmišljujoča bitja, ampak opice, ki imajo pamet v jajcih.

Odgovor na objavo uporabnika
Jagodna vodka, 18.09.2023 ob 12:14

Dokler me pri miru pustijo me nič ne motijo.

cave canem na odgovor JAZ MENIM

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 18.09.2023 ob 12:18

No Kokošpi, to pa ne bo držalo. Osamljen moški je še vedno heteroseksualen moški in zaradi tega ne bo postal gej.

Mokre sanje gejev so kako bi kar izbirali med moškimi, izbira pa je zelo okrnjena, saj je homoseksualcev med 2 in 3%. Nič več, kljub brutalni promociji sodomije in teorije spola.

Odgovor na objavo uporabnika
Venerra, 18.09.2023 ob 12:28

Nimam nič proti njim. A zakaj se pacijo in zakaj parada ponosa ? Ponosen si na kak dosežek, ne na to, da si gej.   Mi, ki smo normalni, nimamo nobene parade.  ,

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 18.09.2023 ob 12:38

“CAVE CANEM”,

Kar nadeljuj s obtoževanjem drugih, da sem jaz, bojo vsaj hitreje videli kakšen cepec si.

Lej idiot naj ti ponovno pojasnim svet, saj razumem, da incel avtistični kot si nimaš nobenega stika z njim.

 

KOT PRVIČ tip ne trdi tega kar si ti butelj narobe zastopil. Torej da bojo osamljeni moški postali geji. Ampak tip trdi, da če BO VEČ GEJOV, POTEM BOJO IMELE ŽENSKE MANJ IZBIRE IN BOJO S TEM OSAMLJENI  MOŠKI IMELI VEČ IZBIRE!

Saj razumem, da si defekten in zabit in ti nič ni jasno.

 

 

KOT DRUGIČ fraza “geji so uredu, bo pa več žensk zame ostalo” je ena najpogostejših in je popularna saj sem jo že miljonkrat slišal od hetero tipov. (mimogrede MILJONKRAT je superlativ, ker nisem štel, samo pojasnjujem glede na to, da si zaostal in bi se verjetno obesil na to.)

Ampak saj razumem, da nimaš veliko izkušenj v medsebojnih odnosih z drugimi ljudmi in potem tega nisi mogel vedeti. Kot opažam, da veliko ne veš.

Ti dejansko pišeš kot 90setletnik, ki že 40 let nima pojma o svetu, kako ljudje razmišljajo, kaj govorijo, kaj imajo radi itd. Ljudem ki naletijo nate deluješ zastarel, čuden in brezvezen.

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 18.09.2023 ob 12:47

Moje razmiščjanje je čisto normalno. Pa poglejmo kakšno je tvoje gejevsko razmišljanje.

Oglejmo gejevsko vedenje, kot sta ga opredelila dva gejevska aktivista, Marshall Kirk in Hunter Madsen Ph.D., avtorja knjige “After the ball: Kako bo Amerika premagala svoj strah in sovraštvo do gejev v 90-ih” (1989).

V šestem poglavju opisujeta “deset kategorij neprimernega vedenja”, ki sta jih povzela iz lastnih izkušenj, širokega branja in tisočih ur pogovorov s stotinami drugih gejev. Njuna trditev je, da je moški gejevski življenjski slog “jame (pits)”.

Želijo si, da bi geji izboljšali svojo podobo tako, da obravnavajo, “kaj je narobe z veliko geji.” (276).

Sledi nekaj poudarkov. Ko to berete, se vprašajte, ali obstaja še kakšna človeška skupnost, vključno z mafijo, ki bi lahko naredila te jedke posplošitve. Vprašajte se, ali nismo tudi mi staknili homoseksualne bolezni.

Avtorja pravita, da je “presenetljivo visok odstotek” patoloških lažnivcev in prevarantov gejev. (Mojstri prevare, Churchill, Hitler, George W. Bush in Obama slovijo kot geji.) To izhaja iz “naravne navade samoprikrivanja in vodi v trdovratno samoprevaro o lastni gejevskosti in njenih posledicah.”

Pravita, da geji ponavadi zavračajo vse oblike morale in vrednostnih sodb. Gejevska morala se skrči na: “Jaz lahko počnem, kar hočem, ti pa greš lahko v pogubo. (Če se mi zdi dobro, bom to naredil!)” Če homoseksualec želi zapeljati zaupanja vrednega prijatelja, bo to storil, to opravičujejo kot dejanje “spolne svobode” in prijatelj naj bo preklet.

Pravita, da geji trpijo za “narcisistično” osebnostno motnjo in dajeta tale klinični opis: “Patološka zatopljenost vase, potreba po nenehni pozornosti in občudovanju, pomanjkanje empatije ali skrbi za druge, hitro se dolgočasijo, površni, zanimajo jih modne muhe, zapeljivi, pretirano poudarjanje videza, na videz očarljiv, promiskuiteten, izkoriščevalski, preokupiran s tem, da ostane mladosten, odnosi se spreminjajo med pretirano idealizacijo in razvrednotenjem.”

Kot primer tega narcizma avtorja pravita, da “zelo velik delež homoseksualcev”, pri katerih je bila diagnosticirana HIV-pozitivnost, še naprej ima nezaščiten spolni odnos.

Pravita, da je večina gejev izjemno promiskuitetnih in samovšečnih. Nenehno morajo dvigovati ante, da dosežejo vzburjenje. To se začne z alkoholom in drogami ter vključuje tako “prepovedane” vidike seksa, kot je valjanje v umazaniji (fetišizem in koprofilija, tj. sranje) in sadomazohizem, ki vključuje nasilje.

Pravijo, da se mnogi geji predajajo seksu v javnih kopalnicah in mislijo, da gre za nadlegovanje gejev, ko nekdo prekine. Mnogi mislijo, da imajo pravico do uvoznih heterogenih moških, vključno z otroki.

Mnogi geji so »enoumni spolni plenilci«, osredotočeni zgolj na mladost in telesno lepoto. Ko gre za stare ali grde, so geji “pravi queer bashers”. Sami razočarani, so glede ljubezni  in cinični.

Odnosi med geji običajno ne trajajo prav dolgo.” Hitro se naveličajo svojih partnerjev in postanejo žrtev skušnjav. “Razmerje goljufanja ‘poročenih’ istospolnih moških se ob zadostnem času približa 100 %.”

Tudi prijateljstva temeljijo na spolnem testu in jih je težko obdržati. Neprivlačnim gejem je skoraj nemogoče najti prijatelja, kaj šele ljubimca.

Avtorja pravita, da geji ponavadi zanikajo realnost na različne načine: pobožne želje, paranoja, nelogičnost, čustvenost in sprejemanje norih idej.

Tukaj notri se najdeš. Lahko si vzamem čas in grem od odstavka do odstavka. V vsaki besedi te najdem.

[qu

ote id=”24784140″][/qu

ote]

 

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 18.09.2023 ob 12:51

Dragi Kokoši, nimaš nobenih izkušenj v medsebojnih odnosih, saj tvoji zapisi kažejo, da gre za zelo asocialno in nevrotično osebo, ki je za nameček še agresivna. To je razlog, da te je gejevska skupnost izločila.

Tvoje nakladanje na forumu samo dodatno sramoti gejevsko skupnost.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 18.09.2023 ob 12:59

“CAVE CANEM”,

 

MISLIM DA ČISTO VSAK (razen neizkušenih incelovskih avtistov) VE DA SEM TUKAJ NAŠTEL ZGOLJ DEJSTVA:

 

 

KOT PRVIČ tip ne trdi tega kar si ti butelj narobe zastopil. Torej da bojo osamljeni moški postali geji. Ampak tip trdi, da če BO VEČ GEJOV, POTEM BOJO IMELE ŽENSKE MANJ IZBIRE IN BOJO S TEM OSAMLJENI  MOŠKI IMELI VEČ IZBIRE!

Saj razumem, da si defekten in zabit in ti nič ni jasno.

 

New Report

Close