Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skupno kopanje v kadi

Skupno kopanje v kadi

V bazenih se ne kopam pogosto, tam je vsaj klor kot je rekla predhodnica…enkrat sem staknila glivice na nohtih in komaj sem se jih rešila….še na misel mi ne pride, da bi se skupaj namakali…v banji !

Poveš kako si se glivic rešila? Bi se jih rada tudi jaz.

S tabletami, ki sem jih jemala 3-4 mesece, ki so zelo škodljive za jetra, počakala 6 mesecev da so nohti prerasli, zamenjala vse čevlje -vrgla stran vključno s copatami in kupila nove.
Pa nikoli si ne sposodim copat na obiskih ali v salonih, nikoli več ne hodim bosa okrog zunanjih bazenov …

Hvala.
Vprašala sem pa zato, ker mi je moj dr. rekel, da so te tablete zelo škodljive (tako kot praviš ti).

Otroka skupaj skoraj vedno 6 in 9 let.

Zgražajte se!!!

Ja res so, imeti moraš zdrava jetra, treba je piti veliko vode.
Moji jetrni testi so v mejah normale!Torej jetra delajo s polno paro!Zastarele glivice z nohtov ne moreš drugače odpraviti….žal.

Pri nas z goloto nimamo nobenih problemov (pa čeprav smo že vsi odrasli), ker smo pač nudisti, ampak skupaj kopali se pa nismo nikoli. Meni se zdi zelo nehigiensko. Tudi, ko sta bila mlajša dva otroka (majhna starostna razlika) manjša, tega nismo nikoli prakticirali.
Madonca, skupno kopanje v eni majhni banji se vam ne zdi nehigiensko, če pa brisačo dvakrat uporabiš, si pa največji pacek:).

kako pa pol funkcijonirate na morju ali bazenu če smatrate skupno kopanje zlorabo in nehigijensko,čeprav je po javnih bazenih dokaj dobro poskrbljeno za higijeno klor in vse kar paše zraven ampak kljub temu je tam na stotine različnih ljudi bolanih starejših svašta vidiš pa so bazeni kljub temu vsi dobro obiskani…pri nas nam golota ni tuja res da se ne kopamo skupaj ampak zaklepamo se pa tudi ne en pred drugim…pač samo moje mnenje mame 3 že velikih otrok

New Report

Close