Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Slačilnice

Slačilnice

Imate radi, da vas kdo opazuje medtem, ko se slačite in pokažete ritko kameri?

PS
Le kje je mogoče dobiti posnetke…? 🙂

Hehe, nimam problemov s tem, zanimivo pa bi bilo poslušat komentarje tistih, ki vso reč gledajo… (oziroma morajo to nonstop gledat)

Seveda je plus, ker ne kupujem v Emporiumu 🙂

Od zdaj naprej kupujem samo še v Emporiumu… pa obvezno grem prej probat cunjo v kabino.

Hja…
Zadevo imam SILNO rada, vendar pod pogojem, da je recipročna.

Na tak način pa ne, je ponižujoče. Za tistega, ki je gledan.
Je pa tudi kazalec inteligence in srčne kulture tistega, ki gleda…

A mogoče veš ali imajo tam še kakšno prosto mesto za nadzornika? 🙂

:)))))))))))
Povprašaj!
Sicer se pa lahko tudi drugače zmeniva…..

zakaj je na tem forumu že vsaj 3-5 istih postov odprtih???

Ko bi bla članica MENSE. Vem, da ni enega pogoja, ki bi ga izpolnjevala. Ampak kljub temu…

Sploh ne vem, kaj je to…. in kaj ima opraviti s posti, ki se odpirajo na isto temo…. O ti revež, zdaj se boš spravljal name, ker sem ti odkrito povedala kako in kaj ….? ma daj, ni panike 🙂

Meni pa je smešno :))))))))))))

Na temle je samo ta, če si slučajno opazila, da je več forumov… 🙂 Druge pa ne utegnem brat.

samo da vem, da bom šel pomerjati s trdim tičem

hahahahahhahaa………….

Jaz bi najprej preveril, če je za monitorjem varnostnica, preden bi šel s trdim pomerjat. :)))

joj, ko bi vedela za te kamere prej.

namreč, jaz se veliko rada gledam v ogledalu in v tej vročini ter majhni kabini, ko stojim vsa prepotena in naga, se tudi veliko božam in potem pomerim oblekco, pomerjam kako izgleda če bi me fant božal,kako se sleče in tako naprej.

potem pa izvem,da so to snemali in raje ne pomislim, kako so se naslajali prasci ob moji veri, da si taka trgovina kot je Emporium, česa takega sigurno ne bo privoščila. tako me je sram….

New Report

Close