Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenci smo Germani

Slovenci smo Germani

LOL
Kretenčič.

Za razliko od tebe avtohtoni kretenčič…

Pejt brat Lady, Novo, Mladino, Obraze, Suzy in kar je še takega kar ustreza tvojemu intelektualnemu nivoju. Ne se silit pametovat, ker vidiš da ne gre.

Ja, sori da sem se zmotila, AVTOHTONI KRETENČIČ, ja.
To bo bolj prav :)))

Hja… torej govorimo zelo nenavadno verzijo germanskega jezika…

Kaj ima jezik s tem? A je po tvoje barakar Obama Anglež, ker govori angleško?

Prvotna plast prebivalstva v Evropi je bila slovenska, potem so se čez nalagali prišleki, ki so s sabo prinesli tudi jezik(e). Jeziki so se mešali tudi kasneje (npr. Normani v Angliji, ki so prinesli latinščino v današnjo angleščino), slovenščina je ostala najbolj podobna prvotnemu prajeziku. Germanski jeziki so menda izpeljanka turških jezikov z Altaja. Te so potem prišleki vsilili avtohtonim prebivalcem. Menda naj bi imeli celo podobnosti s Korejščino (to so Korejci ugotavljali), po tej teoriji naj bi nekdaj celo živeli na tistih koncih.

Sicer pa najbolje, da se za odgovor obrnemo na razgledano in vsevedno Repliko. Bo prebrala Lady in nam kaj pametnega povedala…

medtem v Nemčiji…

[img]https://live.staticflickr.com/3327/3475408059_2f47342492_z.jpg[/img]

Slovenci so veneti. Najjstarejša oblika slovanov.

Bosanci Srbi in Hrvati pa imajo 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} turškega DNK.

Mene predvsem veseli, da so genetske raziskave povsem ovrgle levičarske blodnje o ‘južnih bratih’.

Hahaha, zgleda, da smo po tvojem Avstralci, če smo se pomikali na jug, kot se je topil ledenik. Kje pobirate take.
[/quote]

Da smo se selili iz sv dela Evrope na ozemlje, kjer smo danes. Mogoče zaradi bolj ugodnih klimatskih razmer.

Nemškutarje bi bilo potrebno najmanj izgnati, ali pa pometati v jame.

V čigavi valuti si pa šparal v jugi?

Vse kaže, da smo potomci najzgodnejših dinastij Starega Egipta.
V bistvu Faraonov.
Baje so nekateri dediči še na slo obali in so se v 710ih letih 20.st. ukvarjali s pop in rock glasbo.
To ti je lajf: ko plemstvo propade, začne špilat.

Pa dejte začeti razmišljati. Sllovenci SMO MEŠANICA MED Gremani, Slovani, Romani, a sem še kaj pozabila? Ogri. To smo Slovenci in nič drugega. Včasihi so Slovenke jebbbali Nemci, ker so nadvladali, danes jih čefffurji, ker so nadvladali zadnjih 70 let.

Zato so starejši Slvoenci čudežno blond nekateri in modrooki – ne vsi, sej so mešanci, drugi, sedaj mordni so pa vsi čokoladni in rjavooki…. Naključje? Vsekakor ne. Se pa strinjam, do leta 1945 so prevladali germanski geni, danes pa nikakor ne več, vsaj ne, kar se smatra danes pod Slovenci. To je vse več ali manj čefurrjada. Sploh mlajši.

Tepec. Nemci so nemško govoreči, ponemčeni Slovenci.
Nemščina je umetni jezik, pa ni edini.
Glej razvoj slovenskega jezika, ki je najstarejši jezik na svetu.
Se ti čudno zdi, da je slovenščina kraljevala v večini Evrope in Balkana?
Aja, tako se nas fila, jasno. Dejmo no, malo misliti s svojo glavo.

globalwends.com
[/quote]

A zato Nemci prosperirajo, pri nas pa vse razpada in nam vladajo najnižji untermeš marksistični Srbi, ahaaa ahaaa…. Zato smo tako pragmatični državotvorni graditelji, ti vendi, tako ekspresionistični arhitekti države, afkors, kako nisem pomislil na to.. Zato tako briljiramo aneda aha aha pfft

Prej Srbškutarje in marksiste.

Prej Srbškutarje in marksiste.
[/quote]

Prav, potem pa še Nemškutarje. Se strinjaš?

Smo samo dobro podrejeni hlapci. Ko smo bili pod Avstroogersko smo mogoče bili kao Germani, čeprav ne po izvoru. Obravnavani smo bili kot neki kmetavzarji ničvredni, nepomembni, obrobna manjšina, sami smo se vedno dajali v nič, pripravljeni smo zatajiti svoje ime in narodnost. Tisti posamezniki, ki so želeli kaj doseči v tujini so se morali ponemčiti. Senca tega nas na žal še vedno spremlja.

Prav, potem pa še Nemškutarje. Se strinjaš?
[/quote]

Jaz mislim, da so ljudje ki jih je opisovala neukradena Biblija bili podojčani in popanslovanjeni, šur.

Ampak povej mi Vend, če si tak ancientni car, zakaj so Nemci toliko boljši v lajfu kot ti. Zakaj imajo lepšo arhitekturo, boljšo ekonomijo, zakaj mi nismo pragmatično državotvorni? Samo zarad okupacije Srbov al smo malo vseeno sami krivi. Bi Nemci pustili nekim mini marksističnim Srbom ala Šarec da nas okupirajo in nam gušijo? Marksisti okupirajo Nemčijo pa je ne morejo podredit, ne morejo jih ropat kot mini Srbi ropajo nas četud Nemci še čisto svoje vojske nimajo. Torej prosim objasni mi Vend zakaj jaz dajem 500€ na mesec prispevka marksističnim Srbom ob plači 550€ medtem ko Dojčar nosi domu 3000€. Zakaj ni vendskih mest in arhitekture, katera vendska mesta so bila pred 2. svetovno vojno, kot je Moskva specifična za Rusijo in Dresden za Nemčijo. Ker kolkor jaz vidim, vse kar je tu lepo je Rimsko ali Dojčarsko, ostalo je beton.

Objasni se Vend.

Foter od moje prjatlce, po njegovem mnenju čistokrvni Slovenec, si je vzel čas po tem, ko je šel v penzjon in raziskal svoje družinsko drevo. Končal je pri prekmurskih Ciganih. Hahahahahahahaha. Moram pa rečt, da je prjatlca top baba in vsakega greha vredna.

Jaz mislim, da so ljudje ki jih je opisovala neukradena Biblija bili podojčani in popanslovanjeni, šur.

Ampak povej mi Vend, če si tak ancientni car, zakaj so Nemci toliko boljši v lajfu kot ti. Zakaj imajo lepšo arhitekturo, boljšo ekonomijo, zakaj mi nismo pragmatično državotvorni? Samo zarad okupacije Srbov al smo malo vseeno sami krivi. Bi Nemci pustili nekim mini marksističnim Srbom ala Šarec da nas okupirajo in nam gušijo? Marksisti okupirajo Nemčijo pa je ne morejo podredit, ne morejo jih ropat kot mini Srbi ropajo nas četud Nemci še čisto svoje vojske nimajo. Torej prosim objasni mi Vend zakaj jaz dajem 500€ na mesec prispevka marksističnim Srbom ob plači 550€ medtem ko Dojčar nosi domu 3000€. Zakaj ni vendskih mest in arhitekture, katera vendska mesta so bila pred 2. svetovno vojno, kot je Moskva specifična za Rusijo in Dresden za Nemčijo. Ker kolkor jaz vidim, vse kar je tu lepo je Rimsko ali Dojčarsko, ostalo je beton.

Objasni se Vend.
[/quote]

Zato, ker so za razliko od tebe vedeli, da je komunizem nenaravni red in socializem ječa za vsak ustvarjalni duh.

Jaz mislim, da so ljudje ki jih je opisovala neukradena Biblija bili podojčani in popanslovanjeni, šur.

Ampak povej mi Vend, če si tak ancientni car, zakaj so Nemci toliko boljši v lajfu kot ti. Zakaj imajo lepšo arhitekturo, boljšo ekonomijo, zakaj mi nismo pragmatično državotvorni? Samo zarad okupacije Srbov al smo malo vseeno sami krivi. Bi Nemci pustili nekim mini marksističnim Srbom ala Šarec da nas okupirajo in nam gušijo? Marksisti okupirajo Nemčijo pa je ne morejo podredit, ne morejo jih ropat kot mini Srbi ropajo nas četud Nemci še čisto svoje vojske nimajo. Torej prosim objasni mi Vend zakaj jaz dajem 500€ na mesec prispevka marksističnim Srbom ob plači 550€ medtem ko Dojčar nosi domu 3000€. Zakaj ni vendskih mest in arhitekture, katera vendska mesta so bila pred 2. svetovno vojno, kot je Moskva specifična za Rusijo in Dresden za Nemčijo. Ker kolkor jaz vidim, vse kar je tu lepo je Rimsko ali Dojčarsko, ostalo je beton.

Objasni se Vend.
[/quote]

No, saj sem vedel, da si le in samo Nemškutar.

No, saj sem vedel, da si le in samo Nemškutar.
[/quote]

No, naštej dve Vendski stavbi pa bom Vendškutar

Ti si psihični bolnik up

Prej Srbškutarje in marksiste.
[/quote]

Tudi Romi ja

Foter od moje prjatlce, po njegovem mnenju čistokrvni Slovenec, si je vzel čas po tem, ko je šel v penzjon in raziskal svoje družinsko drevo. Končal je pri prekmurskih Ciganih. Hahahahahahahaha. Moram pa rečt, da je prjatlca top baba in vsakega greha vredna.
[/quote]

New Report

Close