Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenci smo Germani

Slovenci smo Germani

SIcer pa germani bili barbarska ljudstva v očeh antičnih Rimljanov. Sprijazni se, SLOVan si.


[/quote]

Naj se smejijo. Mi se pa tebi.


Velika sreča.
Slovenci smo sosedi Germanov.

A ste vsi na deogah ali kaj? Kakšne izjave mate to? 🙂

Avtor, bo prej res, da so Nemci in Avstrijci, pa še kdo, nemško govoreči SlovEnci.
Slovani ne obstajajo. Slovenci pa.
Seveda, šole še vedno učijo, kar udbi in oblasti, ki so tuji pankrti, z lažno slovensko identiteto, paše.
Kako bi se drugače ohranili na oblasti, če ne z lažmi! Enako EU, je isto, Balkan isto.
So nas spravili v kot, misleč, da bomo pogavzali. Hehe, bodo sami sebe prej h kraj spravili, potuhnjeni tuji bumbarji.

Jaz mislim, da so ljudje ki jih je opisovala neukradena Biblija bili podojčani in popanslovanjeni, šur.

Ampak povej mi Vend, če si tak ancientni car, zakaj so Nemci toliko boljši v lajfu kot ti. Zakaj imajo lepšo arhitekturo, boljšo ekonomijo, zakaj mi nismo pragmatično državotvorni? Samo zarad okupacije Srbov al smo malo vseeno sami krivi. Bi Nemci pustili nekim mini marksističnim Srbom ala Šarec da nas okupirajo in nam gušijo? Marksisti okupirajo Nemčijo pa je ne morejo podredit, ne morejo jih ropat kot mini Srbi ropajo nas četud Nemci še čisto svoje vojske nimajo. Torej prosim objasni mi Vend zakaj jaz dajem 500€ na mesec prispevka marksističnim Srbom ob plači 550€ medtem ko Dojčar nosi domu 3000€. Zakaj ni vendskih mest in arhitekture, katera vendska mesta so bila pred 2. svetovno vojno, kot je Moskva specifična za Rusijo in Dresden za Nemčijo. Ker kolkor jaz vidim, vse kar je tu lepo je Rimsko ali Dojčarsko, ostalo je beton.

Objasni se Vend.
[/quote]

Jebo tebe Srb, butara butasta, srbščina je en del slovenskega jezika, torej, kdo so Srbi?

Raje poglej v vatikan in zlo, ki ga seje vsepovsod, odkar smo jim rimski imperij zje.bali. Ter njihove protežirane mafijske habsburge, ki jih je Švica izgnala.
Išči pri naših in tujih politikih zmano habsurško čeljust, bdw še v medicini obstaja ta pojem, in viseči žnabel. Le kdo ga nima, teh habsburških pankrtov, ki so nam j8h nasrali v obrednih gonjah, da babe niti vedo ne, s kom imajo te pankrte.
Ve pohar za svojega fotra? In ostali? Haha, še mali plestenjaček se duva z izmišljenim pilotom…
Od ijj do kurcana, ljude mile, plemenitega, ni, da ni…
Posvojeni, z Jožefi za fotre, samo, da se ne ve, da so od krvnikov slovenskega življa!
Le kdo domačih bi šel domačijo uničevat, s folkom vred? Prtegnjen! Še ta ne.

No, naštej dve Vendski stavbi pa bom Vendškutar
[/quote]

gobalwends.com Mila Deacon

No, naštej dve Vendski stavbi pa bom Vendškutar
[/quote]

Tiho bodi Nemškutar.

Tiho bodi Nemškutar.
[/quote]

Haha ene stavbe ne znaš naštet bahahhaha ahahhahahaa kradljivi zajedalec ogavni baaahahahhahahhaha 😀 Ti waz kang stari, Egipčan si bil, naštej piramide drugič, piramide so keltske a si slišal, reči raje da so Vendske, ti si bil faraon preden so prišli Dojcarji in Srbi stari

Vendi niso bili evropsko pleme Biblije zato si pa tak zajedalec, ki ne znaš postavit več ko slamnate kolibe, vse pokradeš pol pa jamraš Vend, bahahhahah. Eno specificno vendsko stavbo nastej, kot ma Dojčar milijardo sebi specifičnih stavb po svetu, eno Vendsko stavbo mi povej, lahko so jo Dojčarji ali Srbi podrli samo povej mi če obstaja, Kang

Zaj bo rekel Graz pa Trst pa koroška… Kralju ti nisi ene stvari na celem planetu naredil, ene stvari nimaš, še kielbasa je faking keltska ziher, trije kelti so šli mimo pa je Vend jim kielbaso vkradel pa rekel ‘moja kielbasa, we waz kangs’

Vend ti si največji najbolj beli črnec izven Afrike, jaz ti povem ti si genij

Haha ene stavbe ne znaš naštet bahahhaha ahahhahahaa kradljivi zajedalec ogavni baaahahahhahahhaha 😀 Ti waz kang stari, Egipčan si bil, naštej piramide drugič, piramide so keltske a si slišal, reči raje da so Vendske, ti si bil faraon preden so prišli Dojcarji in Srbi stari

Vendi niso bili evropsko pleme Biblije zato si pa tak zajedalec, ki ne znaš postavit več ko slamnate kolibe, vse pokradeš pol pa jamraš Vend, bahahhahah. Eno specificno vendsko stavbo nastej, kot ma Dojčar milijardo sebi specifičnih stavb po svetu, eno Vendsko stavbo mi povej, lahko so jo Dojčarji ali Srbi podrli samo povej mi če obstaja, Kang

Zaj bo rekel Graz pa Trst pa koroška… Kralju ti nisi ene stvari na celem planetu naredil, ene stvari nimaš, še kielbasa je faking keltska ziher, trije kelti so šli mimo pa je Vend jim kielbaso vkradel pa rekel ‘moja kielbasa, we waz kangs’

Vend ti si največji najbolj beli črnec izven Afrike, jaz ti povem ti si genij
[/quote]

Via in aquadukt.
Pa ne mi o rimljanih, ok?

Haha ene stavbe ne znaš naštet bahahhaha ahahhahahaa kradljivi zajedalec ogavni baaahahahhahahhaha 😀 Ti waz kang stari, Egipčan si bil, naštej piramide drugič, piramide so keltske a si slišal, reči raje da so Vendske, ti si bil faraon preden so prišli Dojcarji in Srbi stari

Vendi niso bili evropsko pleme Biblije zato si pa tak zajedalec, ki ne znaš postavit več ko slamnate kolibe, vse pokradeš pol pa jamraš Vend, bahahhahah. Eno specificno vendsko stavbo nastej, kot ma Dojčar milijardo sebi specifičnih stavb po svetu, eno Vendsko stavbo mi povej, lahko so jo Dojčarji ali Srbi podrli samo povej mi če obstaja, Kang

Zaj bo rekel Graz pa Trst pa koroška… Kralju ti nisi ene stvari na celem planetu naredil, ene stvari nimaš, še kielbasa je faking keltska ziher, trije kelti so šli mimo pa je Vend jim kielbaso vkradel pa rekel ‘moja kielbasa, we waz kangs’

Vend ti si največji najbolj beli črnec izven Afrike, jaz ti povem ti si genij
[/quote]

Ne vem o čem ti švaboljubec sploh kvasiš.

Ne vem o čem ti švaboljubec sploh kvasiš.
[/quote]

Delat se glupega, Vendova edina razvita evolucijska lastnost. Prideš, zajedaš, prevzameš, vse propade pri tvoji nični državotvornosti, ‘Ja jaz sem tu od začetka časa, to so moje slamnate kolibe ampak raje bom vzel tvoja mesta in komunistom prepustil, da tu nardijo betonske bloke, pripeljejo svoje in nas etnično spucajo’. Genialni drzavotvorni Vend

Delat se glupega, Vendova edina razvita evolucijska lastnost. Prideš, zajedaš, prevzameš, vse propade pri tvoji nični državotvornosti, ‘Ja jaz sem tu od začetka časa, to so moje slamnate kolibe ampak raje bom vzel tvoja mesta in komunistom prepustil, da tu nardijo betonske bloke, pripeljejo svoje in nas etnično spucajo’. Genialni drzavotvorni Vend
[/quote]

Pojdi proč švabunar.

Arhitekturno mi je dosi lepši beneški stil 🙂

Kolikokrat bo treba še ponovit?

Če se je par nemcev v Kočevju naselilo, pa ker so se štajerci in gorenjci mal z jodlarji mešali nam to ne daje nemške identitete. Slovenci smo del večje grupe mešančkov, tako kot vsi ostali narodi. Ozemlja so se v zadnjih 400 letih začela drobiti, saj je vsaka “etnična” skupnost zahtevala svojo avtonomno identiteto. Slovenci prej za ostali svet sploh nismo obstajali. To politično identiteto smo si uradno izborili šele kasneje s pomočjo združenja v SHS.

Sicer pa za nejeverne tomažke:
“All Slovenian samples group together with Hungarians, Czechs, and some Croatians (‘Central-Eastern European’ cluster) as also suggested by the PCA. […] Analysis of the UPGMA tree based on the Fst matrix shows all Slovenian individuals clustering together with Hungarians, Czechs, Croatians, Ukrainians, and Belarusians (Supplementary Figure 4). […] Y chromosome diversity splits into two major haplogroups R1b and R1a with the latter suggesting a genetic contribution from the steppe. Slovenian individuals are more closely related to Northern and Eastern European populations than Southern European populations even though they are geographically closer.”

Na spodnjem videu lahko spremljate kako se je naše centralno področje delilo skozi zgodovino. Potem pa si ustvarite neko predstavo, ne pa tistega ku*čevega Jelenčiča poslušat, ki samo meša d*rek.
https://www.youtube.com/watch?v=5cmwhF7qCyc

Si vis pacem, para bellum.

Bomo švicali še 100 let, da ujamemo ta zadnje v EU? Kdo so pa prvi švicarji?

Vsi narodi so mešani. A veš, da majo Nemci in Avstrijci tudi veliko slovanskih genov? Lol
Pa Vendi je eno od starih imen za Slovane

New Report

Close