Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenija – če imaš vplivne starše si brez škode lahko privioščiš poskus umora in posilstvo

Slovenija – če imaš vplivne starše si brez škode lahko privioščiš poskus umora in posilstvo

Počakaj, pravim. Tačas lahko prebereš še naslov teme..tisto besedo predvsem o vplivnosti..pa malo pojdi no net brat o tem, kdo jo pri nas odnese s celo kožo..samo rdeči..pa čeprav je to neki pizdlek z neke najmanjše slovenske občine..njihov vpliv je tako močan, da te imajo v lasti..samo ni tega preveč fajn vedet .. ne?

Ti nekaj dokazuješ, torej ti išči na netu primere in jih prilepi in s tem dokaži da nas obvladuje rdeča zarota. Da moram jaz zdaj iskati in dokazovati tvoje blodnje si pa kar nariši.

Hvala da ste uničli temo z debato črni beli zeleni rdeči vijolčni.
Res vseposod vtikate to poletiko.
Huje kot komentarji na 24 ur al pa rtv.

Tudi, če odmislimo neverjetni škandal, da inšpektor zahteva menjavo ravnatelja, ker ta naslednji dan ni pustil osumljenih večkratnega posilstva v šolo, ampak ju je poslal domov… ( kar se mene tiče bi ju moral pred šolo počakat s policaji, ti pa s pendreki in lisicami!)

Srednješolca bosta, tudi če se jima dokaže dvojno posilstvo, od slovenskega vrlega pravosodja kot ” kazen” dobila prešolanje v kak zavod za problematično mladino. Niti dneva zapora, zaradi mladoletnosti seveda!

V Angliji ali ZDA bi posiljevalca končala v kehi za 20 ali 30 let, ne glede na leta!

p.s. Nekateri se zgražate nad politiziranjem, ampak- če to ni absurdno, da za dvojno posilstvo sledi oprostitev vseh sumov, ker mulcema nekaj manjka do polnoletnosti, Janeza Janšo se pa razglaša za kriminalca in se ga pošilja v zapor brez enega samega dokaza za nedefinirano dejanje, ki sploh nikjer v zakonih ni opredeljeno kot kaznivo, tudi če bi se zgodilo ( a za to ni nobenih dokazov). Slovekistan! :(

Kakšen absurd neke gnile zakonodaje in gnilih razsodnikov teh zakonov! 🙁

ok ja, se strinjam, je vsekakor premila kazen za dejanje, ker sta 15+ in posilstvo je zelo hud prekršek, pa vendar, kaj ima to z Janezom Janšo? On bo itak dobil 5 let max, jaz bi mu sicer dal 10-20 let, ampak jebiga, vpliv sivolasih fanov pred sodiščem je prevelik lol.

New Report

Close