Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenija je označena kot zaje… država

Slovenija je označena kot zaje… država

[img]http://nova24tv.si/media/2016/02/Poenostavljen-turisti{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Dni-zemljevid-Evrope-za-migrante-01-696×579.png[/img]

Ste se kdaj vprašali, kako migranti vedo, kam morajo iti in kje v Evropi je zanje najbolje? Po spletu kroži zanimiv poenostavljen turistični zemljevid Evrope, kjer je za vsako državo napisano, kaj lahko tam najdejo. Tako je Francija označena kot igrišče, v Grčiji je zabava dobrodošlice, Slovenija pa je preprosto ”zaj***” država.

Zanimiv in zabaven zemljevid prav gotovo poenostavi stanje v Evropi in olajša pot marsikateremu migrantu. Njihova pot se začne v Turčiji, ki velja za zaveznico in pomočnico, v Evropo pa vstopijo preko Grčije, kjer je na zemljevidu označena zabava dobrodošlice.

Čez celotno balkansko pot poteka voden ogled znamenitosti z avtobusom, čez Slovenijo pa se razprostira napis, da gre za ”zajebano” državo. V Avstriji so glede na zemljevid neverni idioti, med tem ko je Nemčija označena za obljubljeno deželo. Zraven je več znakov za denar.

V Skandinaviji ”lov na lose in blondinke”
Francija je na zemljevidu označena kot igrišče, zraven pa je simbol orožja. Španija je preprosto pretopla in preveč revna, v Italiji živijo neverniki, Islandija pa je premrzla. Tudi Velika Britanija je označena za obljubljeno državo, saj tam vlada islamski kalifat.

V Skandinaviji, kot je navedeno na zemljevidu, poteka lov na lose in blondinke. Na zemljevidu je tudi jasno označeno, katere države imajo veliko denarja. Na tem seznamu se najdejo Avstrija, Italija, Nemčija, Nizozemska, Velika Britanija in vse Skandinavske države.

http://nova24tv.si/aktualno/joj-kaj-dela-nasa-turisticna-organizacija-poglejte-kako-smo-predstavljeni-na-turisticnem-zemljevidu-za-migrante/

Fak, sarkazma pa pri NovaTV se niso jemali, ane?

--- I swear, by my life and my love of it, that I will never live for the sake of another man, nor ask another man to live for mine.

Ja, ja. Sedajle je tak zemljevid, da je Nemčija obljubljena država. Čez 5 let, bodo pa bežali kot podgane ven.

Hec, ampak dober. Drugače pa, meni čist ustreza, da Slovenci veljamo za za.jebane nacionaliste. Nič ne želim gledati nekih tujcev tukaj.

PA ne da ti je žal ????

Upam le, da si naša vlada ne bo prizadevala popraviti vtisa, ki ga imajo migranti o naši državi.

Kaj sploh pomeni ficki ficki lahko kdo razloži?

ne verjamem dap omeni zajebano ???

[youtube]Yp1AXjhrCeo[/youtube]

Ficki ficki pa res ne pomeni, da je slovenija zajebana, pač pa, da je tu dober teren za seksat. Ne komentirajte če ne razumete!

Kaj pa tam, kjer je rdeče? A tam dobijo ti migranti eno čez gob**ec?

ficki ficki je v sloveniji in na nizozemskem… ker je nizozemska znana kot država rdečih četrti, bi bolj pomenilo, da tam na lahek način do seksa prideš, ne pa da so zajebani
še nikoli nisem za nz čula, da bi bili zajebani…..

malo so sfalili pri novi….

loooool

Slovenija in Nizozemska je očitno za fu****kkkk,… no tudi primati fukkkkk**** za razliko od ljudi!

In vi bi jih imeli v Kranju.

hjam … a to samo našim medijcem ne rata najti nobenega migranta, ki bi lomil dojč.špraho ??
vsi se spakujejo v angleščini ☺
s tem zemljevidom si nimajo kaj pomagati

No, ne glede na napačno oznako avtorja je torej jasno, da bo kar nekaj Slovenk posiljenih v prihodnjih letih…..Itak očitno veljajo za lahke.


Kako lahko posiliš lahka dekleta?


Kako lahko posiliš lahka dekleta?[/quote]

Lahko, če je slika o tem, da so lahke, samo v tvoji oprani glavi.

Am, čudno potem, da ravno tu niso še nobene posilili. Verjetno ta švaba, ki je to sestavljal, tega ne ve, je preveč ignorantski.


Kako lahko posiliš lahka dekleta?[/quote]

Lahko, če je slika o tem, da so lahke, samo v tvoji oprani glavi.[/quote]
Se pravi, da bodo problemi?

Lahko, če je slika o tem, da so lahke, samo v tvoji oprani glavi.[/quote]
Se pravi, da bodo problemi?[/quote]

Joj no…..ta zemljevid je zajebancija. Problemi bodo pa itak, saj so že povsod, kjer so naselili migrante.

ja in? bistvo tvoje pisarije v čem točno je?

Podajanje mnenja. Pa tvoje?

Podajanje mnenja. Pa tvoje?[/quote]

Iz izvornega posta ni videt nobenega mnenja.

Podajanje mnenja. Pa tvoje?[/quote]

Iz izvornega posta ni videt nobenega mnenja.[/quote]

Mojega misliš?
Moj “izvorni” post:
Ficki ficki pa res ne pomeni, da je slovenija zajebana, pač pa, da je tu dober teren za seksat. Ne komentirajte če ne razumete!
Moj 2. post:
No, ne glede na napačno oznako avtorja je torej jasno, da bo kar nekaj Slovenk posiljenih v prihodnjih letih…..Itak očitno veljajo za lahke.
Moj 3. post (v odgovor vprašanju: Kako lahko posiliš lahka dekleta?):
Lahko, če je slika o tem, da so lahke, samo v tvoji oprani glavi.
Moj 4. post (v odgovor vprašanju: Se pravi, da bodo problemi?=:
Joj no…..ta zemljevid je zajebancija. Problemi bodo pa itak, saj so že povsod, kjer so naselili migrante.

PMS ali je to pri tebi običajno?

Iz izvornega posta ni videt nobenega mnenja.[/quote]

Mojega misliš?
Moj “izvorni” post:
Ficki ficki pa res ne pomeni, da je slovenija zajebana, pač pa, da je tu dober teren za seksat. Ne komentirajte če ne razumete!
Moj 2. post:
No, ne glede na napačno oznako avtorja je torej jasno, da bo kar nekaj Slovenk posiljenih v prihodnjih letih…..Itak očitno veljajo za lahke.
Moj 3. post (v odgovor vprašanju: Kako lahko posiliš lahka dekleta?):
Lahko, če je slika o tem, da so lahke, samo v tvoji oprani glavi.
Moj 4. post (v odgovor vprašanju: Se pravi, da bodo problemi?=:
Joj no…..ta zemljevid je zajebancija. Problemi bodo pa itak, saj so že povsod, kjer so naselili migrante.

PMS ali je to pri tebi običajno?[/quote]

Očitno imaš res pms. Kdo pa tebe komentira? Si avtorica izvornega posta?

Aha prav.

sarkazem smo dojeli vsi in tudi pri Nova tv, ki so sarkazem se poudarili in vzeli stvar *resno*!

samo ti midas mulligan supak z iqjem 130 in MenZa kartico nisi dojel, ker ipak ti si levicarski vsevedni najbolj inteligentni shupak, ki vedno izpade shupak..

New Report

Close