Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenija mora Vaskrsiću plačati 85.000 evrov odškodnine

Slovenija mora Vaskrsiću plačati 85.000 evrov odškodnine

Tole mu je pirova zmaga. Ko bo odkartal advokatu za vse stroške, mu bo ostalo za fajhtno garsonjero.

Hja, če skriješ vse ostalo ko pride rubežnik, kaj bodo pa vzeli? Ja hišo, ne? Če druga ni. Ali misliš da potem teh 124€ kar nekam izpuhti?

Pa od kdaj Čeferin ni dober odvetnik? Sem mislila, da gospod ne more plačati 124€ a gospoda Čeferina je pa lahko?

Ti ne otresaj ženska, ti je že nekdo zgoraj rekel. Preberi raje kakšen je postopek.[/quote]
Pa kaj mene briga kaj tvoj dolžnik skriva pred teboj. Tvoj dolžnik ni moj dolžnik. To je vajina stvar, uredita tako da ne bo na škodo drugim. Zakaj moram jaz plačevat? Dej razloži po kateri logiki? Kaj si ti tako posebnega da mora ljudstvo plačevati ker te je en nategnil? Točno to se je zgodilo v dotičnega primeru. Kdo bo nam povrnil ker smo bili nategnjeni in bomo ob denar.[/quote]

Z Vaskršićom se zmeni, zakaj ni plačal teh 124€ + tistih 60.000€+ in jih boš moral zdaj ti. Če bi on to takoj poravnal, nebi ne ti ne jaz danes bila kjer sva.

BRAVOOOOOOOOO!!!!!!!! ČLOVEKA SO DALI VEN IZ NJEGOVE HIŠE ZARAD 125 E.

BRAVO ODVETNIK ČEFERIN!!!!!!!!!!!

Kaj je dobil hišo tudi nazaj?

Kaj je dobil hišo plus 85.000€?

Preberi nekaj odgovorov pred tvojim zapisom. Ni bil dolžan (samo) 124 €, je bil znesek kar konkretno višji …[/quote

oh, saj res, se opravičujem.
za celih osemintrideset centov.[/quote]

Očitno obvladaš višjo matematiko od moje.

Prosim za razlago, kako je 124 € plus 0,38 € enako (nekaj čez) 66.000 €?[/quote]

očitno obvladaš pravne zadeve celo bolje od evropskega sodišča.
saj res, kaj pa oni vedo kako se stvari streže…

NI EDINI, KI JE DOBIL TOŽBO. NA EVROPSKEM SODIŠČU JE NA TISOČE REŠENIH ZADEV, KJER LJUDJE DOČAKAJO PRAVICO PROTI DRŽAVAM EU.


Pa kaj mene briga kaj tvoj dolžnik skriva pred teboj. Tvoj dolžnik ni moj dolžnik. To je vajina stvar, uredita tako da ne bo na škodo drugim. Zakaj moram jaz plačevat? Dej razloži po kateri logiki? Kaj si ti tako posebnega da mora ljudstvo plačevati ker te je en nategnil? Točno to se je zgodilo v dotičnega primeru. Kdo bo nam povrnil ker smo bili nategnjeni in bomo ob denar.[/quote]

Z Vaskršićom se zmeni, zakaj ni plačal teh 124€ + tistih 60.000€+ in jih boš moral zdaj ti. Če bi on to takoj poravnal, nebi ne ti ne jaz danes bila kjer sva.[/quote]

Kaj bluzite, saj je vse to plačal. Pač ko so prodali hišo, so poleg teh zarubljenih 124€ plačali še hipoteko na hišo, saj drugače ne bi mogli prepisat na novega lastnika.

Hja, če skriješ vse ostalo ko pride rubežnik, kaj bodo pa vzeli? Ja hišo, ne? Če druga ni. Ali misliš da potem teh 124€ kar nekam izpuhti?

Pa od kdaj Čeferin ni dober odvetnik? Sem mislila, da gospod ne more plačati 124€ a gospoda Čeferina je pa lahko?

Ti ne otresaj ženska, ti je že nekdo zgoraj rekel. Preberi raje kakšen je postopek.[/quote]
Pa kaj mene briga kaj tvoj dolžnik skriva pred teboj. Tvoj dolžnik ni moj dolžnik. To je vajina stvar, uredita tako da ne bo na škodo drugim. Zakaj moram jaz plačevat? Dej razloži po kateri logiki? Kaj si ti tako posebnega da mora ljudstvo plačevati ker te je en nategnil? Točno to se je zgodilo v dotičnega primeru. Kdo bo nam povrnil ker smo bili nategnjeni in bomo ob denar.[/quote]
se mu je zgodila krivica, plačajo naj tisti, ki so mu krivico storili, ki so dosodili krivično. Imajo imena in priimke – kdaj se bo začela odgovornost teh ljudi. najprej človeka po krivici spravijo na cesto, potem pa še drugi za njihove napake plačujejo in odgovarjajo. Sodniki so podpisani pod te sodbe, izvršitelji so podpisani pod izvržbe – odgovarjajo naj in napraskajo ta denar zdaj za krivico, ki so jo storili s svojim delom in naj lepo plačajo žrtvi, ki so jo prizadeli iz lastnega denarja!


Pa kaj mene briga kaj tvoj dolžnik skriva pred teboj. Tvoj dolžnik ni moj dolžnik. To je vajina stvar, uredita tako da ne bo na škodo drugim. Zakaj moram jaz plačevat? Dej razloži po kateri logiki? Kaj si ti tako posebnega da mora ljudstvo plačevati ker te je en nategnil? Točno to se je zgodilo v dotičnega primeru. Kdo bo nam povrnil ker smo bili nategnjeni in bomo ob denar.[/quote]
se mu je zgodila krivica, plačajo naj tisti, ki so mu krivico storili, ki so dosodili krivično. Imajo imena in priimke – kdaj se bo začela odgovornost teh ljudi. najprej človeka po krivici spravijo na cesto, potem pa še drugi za njihove napake plačujejo in odgovarjajo. Sodniki so podpisani pod te sodbe, izvršitelji so podpisani pod izvržbe – odgovarjajo naj in napraskajo ta denar zdaj za krivico, ki so jo storili s svojim delom in naj lepo plačajo žrtvi, ki so jo prizadeli iz lastnega denarja![/quote]

Pa kaka krivica ljudje božji pa kaj ste zmešani? Če tebi nekdo ne bi plačal 200€ pa bi imel prazno stanovanje, prazne račune, kao nič bi rekli ‘aja ups, bogi revež nič nima, te pa naj mu bo’? Kaj ste sploh prebrali kako je vse skupaj poteklo, ali samo vidite teh 124€? Zgoraj vse lepo piše kako dolgo se je to vleklo. Vi pa kot ene ovce tulite v en rog, te pa ni čudno da je Slovenija tam kjer je. Ko boste v krizi pa se bo začelo spet šparanje na raji pa se spomnite tega Vaskrsica, kateremu je treba 80.000€ odškodnine vrnit. Ker to se bo poznalo na vseh davkoplačevalcih. Pa nehajte biti take ovce, adijo pamet.
Človek je vse spraznil iz stanovanja k mami, vse račune vse, vozil se je pa z avtom višjega cenovnega razreda in vam se je smilil? Pa niste normalni. In če bi vsi šli na Evropsko sodišče, ker ne bi želeli dolgov plačati, kaj bi nastalo? Kaos!

Hja, če skriješ vse ostalo ko pride rubežnik, kaj bodo pa vzeli? Ja hišo, ne? Če druga ni. Ali misliš da potem teh 124€ kar nekam izpuhti?

Pa od kdaj Čeferin ni dober odvetnik? Sem mislila, da gospod ne more plačati 124€ a gospoda Čeferina je pa lahko?

Ti ne otresaj ženska, ti je že nekdo zgoraj rekel. Preberi raje kakšen je postopek.[/quote]
Pa kaj mene briga kaj tvoj dolžnik skriva pred teboj. Tvoj dolžnik ni moj dolžnik. To je vajina stvar, uredita tako da ne bo na škodo drugim. Zakaj moram jaz plačevat? Dej razloži po kateri logiki? Kaj si ti tako posebnega da mora ljudstvo plačevati ker te je en nategnil? Točno to se je zgodilo v dotičnega primeru. Kdo bo nam povrnil ker smo bili nategnjeni in bomo ob denar.[/quote]

Zaradi takšnega razmišljanja – tvoj problem je tvoj, moj je moj – kot družba padamo, posledice so vedno bolj vidne.

Izigravanje sistema, kot se ga je šel ta dolžnik, dela mnogo dolžnikov. In vsi, ponavljam, vsi so problem vseh nas.
In dokler smo tiho ob vseh teh mahinacijah, se izkoriščanje sistema nadaljuje. Od majhnih prestopnikov do odmevnih postopkov ‘nedotakljivih’.
Ker, kot pišeš, plačevati pa moramo za njihove igrice ostali, nesodelujoči, a prisilni plačniki.

Očitno obvladaš višjo matematiko od moje.

Prosim za razlago, kako je 124 € plus 0,38 € enako (nekaj čez) 66.000 €?[/quote]

očitno obvladaš pravne zadeve celo bolje od evropskega sodišča.
saj res, kaj pa oni vedo kako se stvari streže…[/quote]

Pravo ni vedno pravično, pravijo pravniki.

Sodbe ne poznam, kolikor pa spremljam to zgodbo z izvršbo, je zgodba bila večinoma predstavljena precej pristansko.

Kot že večkrat napisano, ni bil dolžan samo 124 €, ampak je bil njegov skupni dolg 66,000 €, ni potekala izvršba brez, da bi ga obveščali, kot je hotel prikazovati v javnosti, ni minilo od dolga do izvršbe nekaj dni ali ur, ampak več let, ni bil dolžan samo enemu, ampak je bilo več upnikov itd.

Verjetno je pač prišlo v postopku do kakšne precej nepomembne napake, ki pa jo pravniki, kot že večkrat videno, znajo spretno obrniti v svoj prid.

Njemu pa so sedaj zrasla krila, delal bo še več in večje lumparije.


se mu je zgodila krivica, plačajo naj tisti, ki so mu krivico storili, ki so dosodili krivično. Imajo imena in priimke – kdaj se bo začela odgovornost teh ljudi. najprej človeka po krivici spravijo na cesto, potem pa še drugi za njihove napake plačujejo in odgovarjajo. Sodniki so podpisani pod te sodbe, izvršitelji so podpisani pod izvržbe – odgovarjajo naj in napraskajo ta denar zdaj za krivico, ki so jo storili s svojim delom in naj lepo plačajo žrtvi, ki so jo prizadeli iz lastnega denarja![/quote]

Pa kaka krivica ljudje božji pa kaj ste zmešani? Če tebi nekdo ne bi plačal 200€ pa bi imel prazno stanovanje, prazne račune, kao nič bi rekli ‘aja ups, bogi revež nič nima, te pa naj mu bo’? Kaj ste sploh prebrali kako je vse skupaj poteklo, ali samo vidite teh 124€? Zgoraj vse lepo piše kako dolgo se je to vleklo. Vi pa kot ene ovce tulite v en rog, te pa ni čudno da je Slovenija tam kjer je. Ko boste v krizi pa se bo začelo spet šparanje na raji pa se spomnite tega Vaskrsica, kateremu je treba 80.000€ odškodnine vrnit. Ker to se bo poznalo na vseh davkoplačevalcih. Pa nehajte biti take ovce, adijo pamet.
Človek je vse spraznil iz stanovanja k mami, vse račune vse, vozil se je pa z avtom višjega cenovnega razreda in vam se je smilil? Pa niste normalni. In če bi vsi šli na Evropsko sodišče, ker ne bi želeli dolgov plačati, kaj bi nastalo? Kaos![/quote]
Se enkrat te sprašujem kaj imamo mi kot davkoplačevalci z zadevo ki je med nekim X dolžnikom in upnikom? Zakaj jaz in ostali državljani zdaj plačujemo za ljudi s katerimi nismo ne kuhali ne jedli ne pili?
Argument prosim ne neumnosti.

Ker je pa zanimivo – do uspešne dražbe nikakor ni več let uspel sprejemati pošte, takoj po njej pa je takoj začel pravočasno voditi vse postopke …

Če bi pravočasno plačal 124 €, teh težav verjetno ne bi imel.
Ker dovolj denarja, glede na to, da je kasneje vzel na lizing precej drag avto, je očitno vseeno imel.


se mu je zgodila krivica, plačajo naj tisti, ki so mu krivico storili, ki so dosodili krivično. Imajo imena in priimke – kdaj se bo začela odgovornost teh ljudi. najprej človeka po krivici spravijo na cesto, potem pa še drugi za njihove napake plačujejo in odgovarjajo. Sodniki so podpisani pod te sodbe, izvršitelji so podpisani pod izvržbe – odgovarjajo naj in napraskajo ta denar zdaj za krivico, ki so jo storili s svojim delom in naj lepo plačajo žrtvi, ki so jo prizadeli iz lastnega denarja![/quote]

Pa kaka krivica ljudje božji pa kaj ste zmešani? Če tebi nekdo ne bi plačal 200€ pa bi imel prazno stanovanje, prazne račune, kao nič bi rekli ‘aja ups, bogi revež nič nima, te pa naj mu bo’? Kaj ste sploh prebrali kako je vse skupaj poteklo, ali samo vidite teh 124€? Zgoraj vse lepo piše kako dolgo se je to vleklo. Vi pa kot ene ovce tulite v en rog, te pa ni čudno da je Slovenija tam kjer je. Ko boste v krizi pa se bo začelo spet šparanje na raji pa se spomnite tega Vaskrsica, kateremu je treba 80.000€ odškodnine vrnit. Ker to se bo poznalo na vseh davkoplačevalcih. Pa nehajte biti take ovce, adijo pamet.
Človek je vse spraznil iz stanovanja k mami, vse račune vse, vozil se je pa z avtom višjega cenovnega razreda in vam se je smilil? Pa niste normalni. In če bi vsi šli na Evropsko sodišče, ker ne bi želeli dolgov plačati, kaj bi nastalo? Kaos![/quote]

Ne razumem tega sociološkega fenomena – ljudje barabi ploskajo, ker je nategnil državo (torej posledično njih same).

Bolj vas nategujejo, bolj jih ljubite?
Mu ploskate, ker je zviti južnjak s pomočjo odvetniške gnide nategnil delovne in marljive Slovence?

Ploskate moralnem nauku zgodbe (goljufaj in kradi, pa boš bogato nagrajen)?

A ste sploh prebrali, kako so se odvijale zadeve? Koliko časa se je vse vlekli? Kako se je baraba skrivala? Kdaj se je Vaskrsić šele zganil in kako se je sprenevedal?

A ste sploh normalni – tole evropsko sodišče ni pol kurca vredno ob takih razsodbah. Naše sodišče je delalo po črki zakona in je ni konvencije, ki bi Zakon o izvršbi lahko kar tako preskočila.

Tole je precedens, svinjarija prve vrste in dokaz, da evropsko sodišče lahko zapremo, če tam zmagujejo barabe!

Pa kaka krivica ljudje božji pa kaj ste zmešani? Če tebi nekdo ne bi plačal 200€ pa bi imel prazno stanovanje, prazne račune, kao nič bi rekli ‘aja ups, bogi revež nič nima, te pa naj mu bo’? Kaj ste sploh prebrali kako je vse skupaj poteklo, ali samo vidite teh 124€? Zgoraj vse lepo piše kako dolgo se je to vleklo. Vi pa kot ene ovce tulite v en rog, te pa ni čudno da je Slovenija tam kjer je. Ko boste v krizi pa se bo začelo spet šparanje na raji pa se spomnite tega Vaskrsica, kateremu je treba 80.000€ odškodnine vrnit. Ker to se bo poznalo na vseh davkoplačevalcih. Pa nehajte biti take ovce, adijo pamet.
Človek je vse spraznil iz stanovanja k mami, vse račune vse, vozil se je pa z avtom višjega cenovnega razreda in vam se je smilil? Pa niste normalni. In če bi vsi šli na Evropsko sodišče, ker ne bi želeli dolgov plačati, kaj bi nastalo? Kaos![/quote]
Se enkrat te sprašujem kaj imamo mi kot davkoplačevalci z zadevo ki je med nekim X dolžnikom in upnikom? Zakaj jaz in ostali državljani zdaj plačujemo za ljudi s katerimi nismo ne kuhali ne jedli ne pili?
Argument prosim ne neumnosti.[/quote]

Ker je država izgubila tožbo, zato mora država plačati.
In država smo državljani. Torej moramo plačati.

Enako kot pri bankah …

očitno obvladaš pravne zadeve celo bolje od evropskega sodišča.
saj res, kaj pa oni vedo kako se stvari streže…[/quote]

Pravo ni vedno pravično, pravijo pravniki.

Sodbe ne poznam, kolikor pa spremljam to zgodbo z izvršbo, je zgodba bila večinoma predstavljena precej pristansko.

Kot že večkrat napisano, ni bil dolžan samo 124 €, ampak je bil njegov skupni dolg 66,000 €, ni potekala izvršba brez, da bi ga obveščali, kot je hotel prikazovati v javnosti, ni minilo od dolga do izvršbe nekaj dni ali ur, ampak več let, ni bil dolžan samo enemu, ampak je bilo več upnikov itd.

Verjetno je pač prišlo v postopku do kakšne precej nepomembne napake, ki pa jo pravniki, kot že večkrat videno, znajo spretno obrniti v svoj prid.

Njemu pa so sedaj zrasla krila, delal bo še več in večje lumparije.[/quote]

in vendarle je nekoliko čudno, da bi hlapci Jerneji bili še vedno hlapci, če ne bi bila na svetu še kakšna druga pravica kot jo delijo naši veleumi…

Pa kaka krivica ljudje božji pa kaj ste zmešani? Če tebi nekdo ne bi plačal 200€ pa bi imel prazno stanovanje, prazne račune, kao nič bi rekli ‘aja ups, bogi revež nič nima, te pa naj mu bo’? Kaj ste sploh prebrali kako je vse skupaj poteklo, ali samo vidite teh 124€? Zgoraj vse lepo piše kako dolgo se je to vleklo. Vi pa kot ene ovce tulite v en rog, te pa ni čudno da je Slovenija tam kjer je. Ko boste v krizi pa se bo začelo spet šparanje na raji pa se spomnite tega Vaskrsica, kateremu je treba 80.000€ odškodnine vrnit. Ker to se bo poznalo na vseh davkoplačevalcih. Pa nehajte biti take ovce, adijo pamet.
Človek je vse spraznil iz stanovanja k mami, vse račune vse, vozil se je pa z avtom višjega cenovnega razreda in vam se je smilil? Pa niste normalni. In če bi vsi šli na Evropsko sodišče, ker ne bi želeli dolgov plačati, kaj bi nastalo? Kaos![/quote]

Ne razumem tega sociološkega fenomena – ljudje barabi ploskajo, ker je nategnil državo (torej posledično njih same).

Bolj vas nategujejo, bolj jih ljubite?
Mu ploskate, ker je zviti južnjak s pomočjo odvetniške gnide nategnil delovne in marljive Slovence?

Ploskate moralnem nauku zgodbe (goljufaj in kradi, pa boš bogato nagrajen)?

A ste sploh prebrali, kako so se odvijale zadeve? Koliko časa se je vse vlekli? Kako se je baraba skrivala? Kdaj se je Vaskrsić šele zganil in kako se je sprenevedal?

A ste sploh normalni – tole evropsko sodišče ni pol kurca vredno ob takih razsodbah. Naše sodišče je delalo po črki zakona in je ni konvencije, ki bi Zakon o izvršbi lahko kar tako preskočila.

Tole je precedens, svinjarija prve vrste in dokaz, da evropsko sodišče lahko zapremo, če tam zmagujejo barabe![/quote]

Nategnil bo na koncu advokat njega. Ni ga zastopal za male stroške. Raja je pa itak blesava. Ploskajo nategunom, svojim frendom pa ne odpustijo ene runde dolga v oštariji.


Se enkrat te sprašujem kaj imamo mi kot davkoplačevalci z zadevo ki je med nekim X dolžnikom in upnikom? Zakaj jaz in ostali državljani zdaj plačujemo za ljudi s katerimi nismo ne kuhali ne jedli ne pili?
Argument prosim ne neumnosti.[/quote]

Ker je država izgubila tožbo, zato mora država plačati.
In država smo državljani. Torej moramo plačati.

Enako kot pri bankah …[/quote]
To mi je jasno. Se vedno pa nimamo odgovora kdo je kriv da plačujemo. Moj odgovor sodstvo in zakonodaja pa nihče drug. Zakone so si sebi na kožo napisali niso pa računali da bo to postala malo po malo epidemija in da bojo tudi ovce začele te iste zakone izkoriščati. Ker pa ne morejo dveh različnih zakonov napisat ene za ovce in druge za pastirje se bo vse sesulo sčasoma. Če bomo takole plačevali bo že tako napol prazna državna vreča se bolj prazna. In kaj bo pol? Višji davki, podražitve itd.. Na koncu vojna.
Ko zmanjka denarja totalno pride striček z mečem na konju. Videno neštetokrat iz daljne in bližnje zgodovine.

Slovensko sodiše je pušten, vam jaz puvem, nobeno sodiše ni tko pušten ko slovensko sodiše, to je pravično sodiše, oni vedno branijo mlega človeka, oni kaznujejo samo arabe vam jaz povem, slovensko sudiše je pušten

http://www.24ur.com/novice/slovenija/vasksric.html

Ne vem če boš tako vehementna, ko boš ti na vrsti morda za kakšno drugo banalno zadevo. Pri nas si sodišča to upajo pri majhnem človeku, bogataš sigurno nebi doživel tega. Jaz vidim veliko zla pri nas so krivi nesposobni sodniki. Kar malo poglej razno razna zastaranja …..

Danes on, jutri jaz, nato ti.

toliko let nazaj spustili tega V. v Slovenijo takih problemov ne bi imeli. Bog ve, koliko problemov nam bodo nakopale razne Faise in drugi azilanti…

New Report

Close