Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenj Gradec – POZOR!!!

Slovenj Gradec – POZOR!!!

Glede lažnih opozoril. Kdo bi pa šel, potem ko že vsi govorijo o tem ugrabljat? Dobro no, res je da jih, ampak vseeno se ugrabitve ponavadi zgodijo ko najmanj pričakujemo… Zato je pa treba otrokom pravi čas povedat, naj ne verjamejo neznancem.
Glede Slovenj Gradca je res, menda ima kombi mariborsko registracijo in so že poskušali ugrabiti deklico, pa jim je na srečo ušla. In menda so poskušali tudi že v Šentjanži pri Dravogaru. Po SG-ju pa je danes ves čas vozila policija….

Yo_ ne sekirej se. So pač eni čudaki, ki mislijo, da je nemogoče, da se v Sloveniji to dogaja in jih dejansko zanima res samo to kdo od znanih oseb se je ločil, pa kdo ima probleme itd Že prej se je vse to dogajalo, sedaj z EU in odprtimi mejami, je pa tega še več
Jaz te jemljem resno (se vidi da rumenega tiska ne berem, ker se mi zdi to bedno) In dejansko je res, da policija objavi in ukrepa šele, ko je dejanje storjeno. Vsaj to je bila naša iskušnja,. Vendar pa če bi se karkoli zgodilo drugemu otroku, pa bi imeli črno na belem, da je ta oseba že nadlegovala tudi druge otroke. In ravno kolega policaj mi je dejansko v tistem času rekel, da kake kokoši smo dejansko ljudje. Vsi vemo, da se dogaja (kje, komu in kaj), ko je pa treba prijavit in povedat na policiji, pa stisnemo rep med noge, oni pa brez dejanske prijave ne morejo nič naredit. Potem pa vsi jamramo kako policijo imamo, ki nič ne ukrepa in niča ne naredi.
Kot vidiš eno od zgornjih objav, pa še obvestil šole ne jemljejo ljudje resno ampak je za njih to samo eno brezvezno širjenje panike in straha med otroke. V takem primeru je pa strah pri otrocih vsekakor boljši, kot pa da ga odpeljejo

Vesela bom vsake tvoje take ali podobne objave

TAKi kombiji dostikrat prodajajo tudi razno drugo robo, recimo kake ponaredke znanih blagovnih znamk (tko za domačo rabo čist dost kvalitetno) in cenovno ugodno

Vtipkaj v google REA reportage ali kaj takega in boš dobu kako se ta roba trži. BTW jaz sem na tak način za ene 100 € kupil 2 ali 3 (ne spomnim se več) usnjeni jakni, ki so za domačo rabo (zame in še za enga kolega) več kot dovolj dobre, cenovno so pa primerljive z anoraki iz špara[/quote]
vem ja. ampak jest se to ne grem. Če že kdaj nimam keša za kakšno boljšo cunjo, grem rajš v mano kt pa tole:)
Najbolj mi grejo pa na jetra romunski prodajalci fake zlata. Me je zadnjič en na počivališču Voklo hotu nasrat z enim debelim kao 24 karatnim pečatnim prstanom. Je hotu zanj 200€. Če bi bil res zlat bi bil vreden okrog 400. Sem reku ok majstore ampak greva midva v KR do najbližjega zlatarja pa če mi potrdi da je prstan res zlat ti dam 250€……Se je začel hitro vadit ven da nima cajta pa blabla.ja valda pa kaj še lol:)[/quote]

Hehehe tebi je na parkirišču prodajal Romun. K nam je priletel en Čeh ali Slovak kar domov in mi prodajal AMC posodo za mejhen denar. Pa tok je bil pogumen, da je hotel kar v bajto it noter. Enostavno sem mu povedala, da imam loncev zadosti, problem je edino ko ne vem kaj notri dat, da bi vsem odgovarjalo In sem mu pred nosom zaloputnila vrata. Tudi pod razno nisem pustila, da naredi en korak čez prag naših vrat. Vedno bolj pogumni so tile prodajalci

No, glede na to, da so (šele) zdaj dali objavo v medije, si zadeve vendar nisem izmislila, a ne?
Pa malo se zamislite nad tem, kaj vse bi se lahko v vseh teh urah od moje objave, iz katere ste se norce delale, zgodilo vašim sončkom…
Podpis: ljudomrzna Yo

Zdaj so se pa skrile v kurnik,kure kuraste…..

Jaz sem vesela za taka opozorila HB,da kakšna sploh želi kaj deliti z nami,sam kaj ko se kokošnjak sprazne in vse kure pametne,da je joj………

Groza,pa tega bo čezdalji več……

jaz pa sem ti hvaležna za opozorilo in vsako takšno zadevo jemljem resno. Za ostale se ne sekiraj,ko se bo to zgodilo komu od njih(bog ne daj)potem upam,da se bodo spomnili dneva,ko se se norčevali iz tvojega opozorila.

Moje opozorilo je bilo dobronamerno in zgolj in samo to.
In, ja, pazite na svoje otroke in nase!
In, ja, moja opozorila so vedno preverjena in iz virov, ki jim gre zaupat.
Kot ste me enkrat tle gor pljuvali “sem stara znanka policije”. Pod to izjavo pa prosto po Prešernu :p

A ni dovolj, da je Yo_ dala informacijo ven, da bodite pozorni na bel kombi. in da popazite na svoje otroke? A rabiš še uradno poročilo policije in ne vem koga še?
Na našem koncu, okolica Ljubljane, pa že nekaj časa vabi otroke v avto moški preoblečen v žensko. Samo da starši to menda že vejo, pa tudi tisti, ki stanujejo v bližini kjer se pojavi avto popazijo otroke in kličejo policijo[/quote]

Te lahko vprašam kje je to?

tudi jaz imam 2 otroka…to opozorilo kroži tudi po fb…srčno upam da se boste starši pogovorili z otroki kak pa kaj z tujci…nič hudega če otroku rečeš 1 al 30 krat….boljše večkrat kot nikoli..hvala za opozorilo še tukaj

a je kje kdo napisal da si si izmislila?

a misliš da se jutri kaj podobnega ne more zgodit? al pa čez en teden?

življenje je pač nevarno, kakorkoli pogledaš

čez dva dni se o tem dogodku ne bo več govorilo, nevarnost bo pa še vedno obstajala ….

info?, saj b bistvu imaš popolnoma prav. Zakaj se jebat z opozarjanjem na nevarnosti, npr. otroka učit, kako pravilno it čez cesto ipd.? Itak lahko gleda levo – desno – levo in pazi, pa mu medtem opeka pade na glavo :p

Po toči zvoniti je prepozno! Vsaki razsodni osebi, ki ima otroke, takšno opozorilo pride več kot 120{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prav.

New Report

Close