Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek slovenke nočemo slovenčkov, ker nimajo dobre duše in niso privlačni

slovenke nočemo slovenčkov, ker nimajo dobre duše in niso privlačni

Odgovor na objavo uporabnika
kakofino, 25.04.2022 ob 09:39

Odgovor na objavo uporabnika
to se ve med ženskami, 06.03.2022 ob 15:54

imet slovenčka pomeni nikoli imet orgazem, nikoli imet ljubezen, pa še naletiš na to, da ti je celo sorodnik, to bi bilo gnusno, zato se slovenčkov izogibam, ker smo premajhni, še dobro, da se mešamo s srbskimi, bosanskimi, hrvaškimi dedci, ki so dejansko top!

vse več je narodno mešanih otrok v slo in tako je tudi super! Mamice so slovenke, očkoti pa so srbski, bosanski, celo afriški, arabski! Krasno!  

 

z bratranci se ne moreš poročit

to se ve od nekdaj

v incestu z bratranci ne gre.

Odgovor na objavo uporabnika
butalci polno zlobe, 16.09.2022 ob 13:01

z bratranci se ne moreš poročit

 

Odgovor na objavo uporabnika
kar je res, 06.03.2022 ob 15:59

pijani butalci nimajo nivoja

 

Odgovor na objavo uporabnika
zavist po slovenceljsko, 08.05.2022 ob 00:30

normalno

itak!!

No zdj vidm da so nas sosedje dejansko prehiteli v vsem. Čakam samo še, da bo slovenskega prebivalstva polovično manj. 🙂 pa lep dan, sami smo si krivi, jaz priznam, da sem slovenec ampak ne ponosni.

tako je.

Odgovor na objavo uporabnika
butalski style, 07.05.2022 ob 19:39

pa pijančevanje janezov ne pozabit

pijejo

Odgovor na objavo uporabnika
Urška Milanović, 25.04.2022 ob 09:59

imela slovenčka, je pil, zdaj srečno poročena z drugim že 25 let!

 

Odgovor na objavo uporabnika
MOJCA DONČIĆ., 27.10.2022 ob 12:32

tako je.

 

@sramdasmslovenc

 

Si pac idiot, taksnih je vecina, ne glede na poreklo. Sicer pa tale jugovic konstantno odpira ene in iste teme, po moje mu je Slovenec grdo krivonoso zeno pofukal, zdej pa joce tukaj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jahman, 05.06.2023 ob 10:11

@sramdasmslovenc

 

Si pac idiot, taksnih je vecina, ne glede na poreklo. Sicer pa tale jugovic konstantno odpira ene in iste teme, po moje mu je Slovenec grdo krivonoso zeno pofukal, zdej pa joce tukaj.

Ja, to je prvi razlog za non-stop iste teme. Drugi pa je, da je to vedno v času dopustov. Le zakaj je tako jezen med dopusti?

New Report

Close