Najdi forum

Splash Forum Politični čvek Slovenska levica spet nazorno kaže svojo izdajalsko nrav

Slovenska levica spet nazorno kaže svojo izdajalsko nrav

Vidim, slovenski levičarji ala Juri, skupaj s Todorovićem, za katerega je splošno znano, kakšno mnenje imao Sloveniji, protestirajo ZA Rome.

Medtem v Novem Mestu Romi ustrahujejo osebje zdravstvenega doma.

Ampak kaj bi to, važno da smo za “različnost”, “kulturno bogastvo”, pa tudi če pri tem s tujim kurcem po koprviha mahamo.

Vse skupaj nas ne rabi čuditi.Predniki te levice so pobili okoli 20 tisoč Sovencev.Slovence so izgnali, pobili, jim vzeli zemljo.In zdaj spet protestirajo proti Slovencem,ki trpijo romsko nasilje.

Meni gre, oprostite, odte post revolucionarne petokolonaške mafije počasi na bruhanje.

Do kdaj še? kdaj bo tudi Slovenec kaj vreden,ne samo tujec, izbrisani, Rom?

In spet bodo tožarili Slovenijo, njihove riti so itaknavarnem, Roma pa vidijo samo na televiziji.

Me zanima, kako dolgo bi oni vzdržali, eč bi imeli Roma za soseda.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

To kar sedaj dela levica je šele začetek boja za prevzem političnih stolčkov ki so jih izgubili. Za to ne bodo izbirali ne sredstev ne načina važen je le cilj.
Zato POZOR SLOVENCI. Levica je izkopala bojno sekiro in odšla v boj proti Slovencem.

Slovenci smo od nekdaj samo molzna krava za lenuhe, ki se redijo od naših žuljev in dejansko užuvajo najrazličnejše socialne in druge pravice in ugodnosti, o katerih lahko mi le sanjamo.

Spet ti.Bravo

Podobnost vidim v dogajanjih med drugo svetovno vojno.

Mislim, da bo potrebno ponovno ustanoviti vaške straže, če se že niso formirale.

Najnovejši primer je v Mariboru, kjer sta pitbula napadla starejši sprehajalki in njuna majhna psa.

Ampak, ker je lastnik pitbullov ROM, policija pa ne žei prilivati ognja (tako piše v Večeru), mu psov niso vzeli!

Komaj čakam, da zginem izte države, v kateri se počutim kot ščurek, ki mu gospodarijo Romi in druge večvredne vrste.

Rom lahko vse, az pa bom samo narobe parkiral, pa bom kaznovan.

Meni gre v tej Sloveniji, kjer sem kot Slovenec tretjerazredni ščurek, resnično na bruhanje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Se strinjam s teboj. Pospravljat navlako, ki se je nabirala in razraščala toliko let je težko. Ker so zavohali, da se jim pričenja drugače (ali pa se jim bo) dogajati, kar je že skrajni čas, so še bolj samozavestni in agresivni.

Mariborčani zahtevajte odstranitev teh psov, dokler ne bo prepozno in bo žrtev nemočen otrok ali kdo drug. Pa kje ste? Po toči zvoniti je prepozno.

Sam imam mešanko psičko in rad pse. Vendar, če bi moj pes napadel koga ali samo ogrožal, bi ga dal odstraniti na human način.

Pred tem mariborskim primerom je nazoren primer na Jesenicah.
Tu sicer niso bili udeleženi Romi, v igri so bili sonarodnjaki Todorovića, ki so izsiljevali in pretepali domačine. Tako se je zgodilo, kar se je, saj domačinov nihče ne zaščiti in ljudje se morajo na nek način zaščititi sami. Drugega jim ne preostane. Žal na tragičen način – bolj za napadenega kot za napadalca, ki je bil znan jeseniški huligan.
Torej res lahko rečemo “POZOR SLOVENCI”….
Sicer se pa v celoti strinjam s Spiderjem.

Tudi jaz.

*****Predniki te levice so pobili okoli 20 tisoč Sovencev. *****

Predniki sedanje desnice pa so pobili 64 tisoč Slovencev.

Khmm, pod katerega naslednika pa šteješ predsednika vlade, ki je bil tud precej zagret član komunistične partije?

Obupen si.

Kaj bi bil ti rad na mestu Janše? Ali kaj te tako žre, da ga absolutno ne preneseš? A se ti nikoli ne zmotiš ali pa pričneš s čim in odnehaš, ko ugotoviš, da ni to tako kot si mislil? Malo tolerance in razumevanja pa se spodobi, da ljudje lahko sploh shajamo med seboj. A se ti ne zdi?

Brez skrbi megaboy na slovensko sceno se vrača Kučan, ki bo z odpadniki iz LDS in SD ustanovil novo komunistično partijo, ki bo prevzela oblast na Slovenskem. Vladali bodo z denarjem, ki so ga nakradli v 50-tih letih diktature proletarijata in ker bomo v “raju” se ne bomo nič pritoževali, ker se ne bomo smel in ta forum bo ukinjen.

New Report

Close