Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenska obala največje sranje od sranja

Slovenska obala največje sranje od sranja

to pišejo Srbi,,,,[/quote]

Se vidi, da nimaš pojma![/quote]

ha ha hah, na žalost sem hodila baje v Slovensko šolo,,, pa ti?

slovenci sploh ne znamo s turizmom pa mamo neke wannabe zbornice pa promoviramo obalo ko najboljš kraj za poletni oddih. a kaj pol ko pride turist iz npr italije v portorož, pač vidi prvo promocijo, reklame pa pol pride k nam,.. pa sej ga kap. verjetno se u naslednje ko gre na morje s familijo raje obrne pa gre lepo u kako ancono al pa naprej skoz istro. k pr nas so cene res neprimerne.
pa un k si govorila šavrinka o fraj parkplacu v luciji.. pol morš polovico km hodit po unem pesku da prideš do prvega lokala. sm bil enkrat z bejbo u eni restavraciji tm pr luciji. pesek povsod okol ko da folk sploh ne pozna asfalta. če pa hočeš v center pa plačaš nevem kolko za parking. a poglej hrvate. majo parking 50 kn za cel dan. kje je to pri nas? pa da je urejeno, normalno parkirišče[/quote]

Slovenskega turizma ne ceni samo določen procent slovencev. Ostali so več kot zadovoljni. Delam v tem turizmu, predvsem s tujimi gosti in verjemi, da se ne bi vračali, če bi bili kakorkoli nezadovoljni. Kempinski ima dobro zasedenost, Metropol še bolj pa sta dva hotela kjer najdeš zelo zahtevne goste. Ostali so na trenutke v celoti razprodani.
Kritike pa poslušamo od kakšne vikend ”mularije”, ki prespi v avtu, nakupi vse v trgovini in potem se jezijo, ker je treba wc in tuš na plaži plačat.

Če bi bila ti res Hrvatica potem bi poznala razliko med Č in Ć in bi pravilno napisala hoĆe![/quote]

haha. ja a neveš da ene hrvatice z zadra so lahko tut nepismene pa mal napišejo po slovensko :)[/quote]

hihihi, si pa res en driskač,,

pa dejte vi k tok zagovarjate ta vaš veleslavni portorož mal poguglat pa prebrat po italjanskih forumih kašne izkušnje majo italjani pri vas… če znate italjansko valda, kar dvomim…

savrinka je verodostojen vir…tle ni debate.[/quote]

ok, mal odstopam od teme, sam, osemka, tebe neb meu za prjatla tud če bi me plačal, si taka hinavska pokrita rihta….če si iskren v ritolazenju, si itak totalno nezanesljiv, če pa je to del tvoje taktike, si pa sploh pokvarjen do amena. mi gre kr mal na bruhanje, ko vidim tvoje zvijanje, tvoj avatar je kr pravi zate….sam ne v strupenem pomenu, pač pa v sluzavem….pa brez zamere, sm se mogu skašljat.[/quote]

ne rini vame…

[img]http://24.media.tumblr.com/c3edc729268e42f2b31102004c47385f/tumblr_mn8bsg8vFJ1s8nfzro1_400.gif[/img]

Se vidi, da nimaš pojma![/quote]

ha ha hah, na žalost sem hodila baje v Slovensko šolo,,, pa ti?[/quote]

Imam pa res slabe šole, če te niso niti tega naučili, kdaj se piše z VELIKO začetnico. Ni čudno, da v svetu nič ne veljamo.

Sedaj razumem. Teme nisi odprl zato, da bi debatiral o Portorožu in turizmu. Odprl si jo zato, da popljuvaš Portorož in vsakega, ki se s tabo ne strinja.
Nekaterim od nas ni potrebno brati teh forumov, ker z gosti dnevno delamo. Vidimo koliko so zadovoljni in vidimo kako se že desetletja vračajo. Predvsem pa vidimo porast v številu gostov. Počasi se vračamo k staremu Portorožu, ki so ga uničili ”zastonj” turisti.

ha ha hah, na žalost sem hodila baje v Slovensko šolo,,, pa ti?[/quote]

Imam pa res slabe šole, če te niso niti tega naučili, kdaj se piše z VELIKO začetnico. Ni čudno, da v svetu nič ne veljamo.[/quote]

Na monu je pa res čisto vseeno, kako kaj nepišeš..
Men je bolj bistvem, moj poslovni svet.

Podobno slabe izkušnje iz ankaranskega hotela in kampa pa iz Portoroža. Strunjan (Salinera) tko-tko.
S Hrvati imam bolj malo izkušenj, ampak vse dobre – prijaznost, uslužnost…
Več se potepamo drugod po tujini, Italija-Avstrija-Nemčija-Francija itd…. Samo dobre izkušnje tako glede prijaznosti kot kar se tiče storitev, pripravljenosti pomagat pri čemerkoli…
Slovenski turistični delavci se bodo morali še marsičesa naučit. Ne vem, a nikoli noben ne zaide kam v tujino, da bi videl, kako se tam obnašajo do gostov?

slovenci sploh ne znamo s turizmom pa mamo neke wannabe zbornice pa promoviramo obalo ko najboljš kraj za poletni oddih. a kaj pol ko pride turist iz npr italije v portorož, pač vidi prvo promocijo, reklame pa pol pride k nam,.. pa sej ga kap. verjetno se u naslednje ko gre na morje s familijo raje obrne pa gre lepo u kako ancono al pa naprej skoz istro. k pr nas so cene res neprimerne.
pa un k si govorila šavrinka o fraj parkplacu v luciji.. pol morš polovico km hodit po unem pesku da prideš do prvega lokala. sm bil enkrat z bejbo u eni restavraciji tm pr luciji. pesek povsod okol ko da folk sploh ne pozna asfalta. če pa hočeš v center pa plačaš nevem kolko za parking. a poglej hrvate. majo parking 50 kn za cel dan. kje je to pri nas? pa da je urejeno, normalno parkirišče[/quote]

Slovenskega turizma ne ceni samo določen procent slovencev. Ostali so več kot zadovoljni. Delam v tem turizmu, predvsem s tujimi gosti in verjemi, da se ne bi vračali, če bi bili kakorkoli nezadovoljni. Kempinski ima dobro zasedenost, Metropol še bolj pa sta dva hotela kjer najdeš zelo zahtevne goste. Ostali so na trenutke v celoti razprodani.
Kritike pa poslušamo od kakšne vikend ”mularije”, ki prespi v avtu, nakupi vse v trgovini in potem se jezijo, ker je treba wc in tuš na plaži plačat.[/quote]

Savrinka brez zamere….nisem vikend turist, ki spi v avtu, ampak me ne prepričaš, da je slovensko primorje vredno svojega denarja.

Pa mi je v bistvu vseeno kam grem, samo, da se tam počutim ok. V slovenskem primorju se ne: niti s cenami, niti s postrežbo, niti s portoroškim betonom in hohštaplarijo….

aja…in kar še meni v uč pade: strašno neurejeno je vse…zanemarjeno, nepokošeno, polno svinjarije….razumem, da si ljudje nimajo recimo s čim renovirati hiš…ampak, da pa je kot v razmetani špajzi povsod….to se da pa samo z rokicami in pridnostjo urediti….

no, taka nesnaga me v bistvu moti povsod, ne samo v slovenskem primorju…ampak pri vas je to še posebej izrazito….malo preveč sieste očitno :)))))

Slovenskega turizma ne ceni samo določen procent slovencev. Ostali so več kot zadovoljni. Delam v tem turizmu, predvsem s tujimi gosti in verjemi, da se ne bi vračali, če bi bili kakorkoli nezadovoljni. Kempinski ima dobro zasedenost, Metropol še bolj pa sta dva hotela kjer najdeš zelo zahtevne goste. Ostali so na trenutke v celoti razprodani.
Kritike pa poslušamo od kakšne vikend ”mularije”, ki prespi v avtu, nakupi vse v trgovini in potem se jezijo, ker je treba wc in tuš na plaži plačat.[/quote]

Savrinka brez zamere….nisem vikend turist, ki spi v avtu, ampak me ne prepričaš, da je slovensko primorje vredno svojega denarja.

Pa mi je v bistvu vseeno kam grem, samo, da se tam počutim ok. V slovenskem primorju se ne: niti s cenami, niti s postrežbo, niti s portoroškim betonom in hohštaplarijo….[/quote]

Saj s tem ni nič narobe. Mene zbode samo pisanje naše je zanič, vse tuje je dobro. Nobena destinacija ni za vse. Pa tudi proti vikend turistom nimam nič. Tudi proti tistim, ki prespijo na parkingu ne. Dokler ne svinjajo in hočejo še zastonj tuširanje.

Ima pa naša obala zelo dobro turistično sezono, zelo zadovoljne goste, marsikateri se vračajo že leta in leta oziroma so bili naši gostje nekoč in se sedaj spet. Tako, da tako zelo slabo sigurno ni. Jaz kot domačinka in močno preobjedena naše obale pišem, da je v Portorožu spet lepo. Urejene plaže, čisto morje, Bernardinska je za otroke super, veliko spet zelo dobrih lokalov, zvečer dovolj dogajanja za otroke in kasneje za malo večje otroke.
Tako da ne, Portorož ni tako zanič kot ga nekateri prikazujejo. Predvsem tisti, ki v Portorožu zadnja leta sploh niso bili.

Če ti pa tako dopustovanje ni všeč pa normalno. Mi smo bili na dopustu na jugu Italije ampak zato ne trdim, da je vse v Sloveniji zanič.

Pred kratkim bila v Kopru, moj pa je biciklal po celi obali. Nimam ene pripombe, lepo je porihtano in moj je rekel, da bi morala iti šele v Portorož pogledat, če mi je že Koper tako všeč. Sicer se na čase sramujem, da sem slovenka (politične afere, zavoženo gospodarstvo…), ampak nasplošno pa čutim do Slovenije vseeno neko pripadnost in se ne čutim nič manjvredno, če se grem skopat na slovensko obalo namesto k hrvatom ali pa turčijo recimo… Me pa preseneča, da na vsakem koraku srečaš hrvaško govoreče… Kaj torej delajo oni pri nas, če imajo pa tako grozno lepo obalo in oh in sploh ponudbo???

Sedaj razumem. Teme nisi odprl zato, da bi debatiral o Portorožu in turizmu. Odprl si jo zato, da popljuvaš Portorož in vsakega, ki se s tabo ne strinja.
Nekaterim od nas ni potrebno brati teh forumov, ker z gosti dnevno delamo. Vidimo koliko so zadovoljni in vidimo kako se že desetletja vračajo. Predvsem pa vidimo porast v številu gostov. Počasi se vračamo k staremu Portorožu, ki so ga uničili ”zastonj” turisti.[/quote]

haha. samo primer dam kje lah vidiš mnenja ko se folk pogovarja med sabo, a ti kr neki osebno napadaš. 🙂 a tko tut z gosti delaš? pa res zanima me kje ti delaš “usak dan z gosti” če si skoz tle gor? če bi bil js na tvojem mestu, pa da bi delu u turizmu, valda da bi mal prebrsku forume, pregledu mnenja ljudi ki hodjo v moj kraj, kaj bi blo treba izboljšat, kaj folk največ moti, kere so najbolj zainteresirane ciljne skupine in za katero stvar.. velik stvari najdeš po netu če znaš iskati in dobit prave source.. če pa ne pol pa itak sam poslušaš vsak dan eno in isto. valda ti ne bo u portorož hodu nazaj folk ki je bil tm pa jim ni blo kul in ne misljo več nazaj prit, pa ti razlagat kaj je dobro in kaj ne. logika. pa sj poglej sam to temo k sm jo js odprl. ena tema. če bi bil portorož pa obala tak biser bi jo vsaj večina folka hvalil.. tko je pa lih kontra. in to v eni X temi na enem X portalu k ga večina folka sploh ne pozna.. kaj pol šele v real svetu.. mal za premislt 🙂

Od nekdaj mi ni bil všeč (gneča, beton, plaža :(((…seveda tudi cene in postrežba). Res ne bi šla na dopust, niti na vikend. Podobne hotelske betonske džungle ne maram, kjerkoli. Slovesnka obala mi je všeč (razen Portoroža) pozno spomladi, jeseni.

Tudi jaz živim tukaj, pa lahko verjamem, da je res, kar avtor piše.

dolenci k smo nažgan gremo na bled na kremšnite, v portorož na pir , na trojane na krofe.

to je že od nekdaj…

von savra ve kaj piše!!! SLO obala je zakon in pika.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

V Portorožu letos nisem bila. Sem pa bila lani in prej tudi vsako leto Portorož ali Ankaran. Ne bom ocenjevala ponudbe, ker je pri nas povsod drago in odirajo ljudi kjer se le da, od Kranjske gore pa Banovcev. Ampak slovensko morje pa čisto NI. V njem se že leta nisem kopala, ker mi že od daleč smrdi.
Tudi v Istri ni nič bolje. No, zjutraj še gre, potem pa priplava vsa mogoča svinjarija. Tako da tudi Hrvaška dol do Zadra nima nekega morja.

lih to zadnje k si napisu je najbolj pomembno. naši se obnašajo na obali ko da so bolj pomembni ko njihovi gosti. a poglej ti hrvaško. greš polet u kerokol vukojebino magar pa kjerkol na hrvaškem folk te bo sprejel, če boš ti do njih kul pa se obnašu normaln. smo bli na pagu s frendi kak mesc nazaj za 5 dni. lastnik apartmaja res prijazn, use zrihtu. smo bli pri njemu prvič, nam je dal popust. k ni mel stanovanja za 4 osebe ni blo panike, takoj nam zrihtu pa nas dau v apartma za 6 oseb. pa ni bil navadn aprtma ampak res u nulo zrihtano vse na novo opremljeno stvari not k jih nit ne rabmo.. pa prijazn glede plačila se ni mudilo. pri nas grem dat roko u ogenj da tega ne dobiš za male pare. k bi res mogli nekateri dol hodit pa se učit od hrvatov kako se dela v turizmu

driskać..če bi zoki reku da je portorož fina faj.. bi ti itak spremenil mnenje…

Tudi jaz živim tukaj, pa lahko verjamem, da je res, kar avtor piše.[/quote]

ne ej šavrniki je za verjet vse koj k se kej tiče nje pa njene obale, se takoj utakne povsod, pa zmer pa use prav pa zmer se mi lažemo, pa zmer je treba njej use verjet ker ona dela u turizmu.. sploh pa da je bil moj frend dol u portorožu s kolegm pa da sta opazila res slabo ponudbo, ej to se lažem direkt sam zato da popluvam portorož pa prebivalce pa vse k se z mano ne strinjajo k mi gre tok bed u lajfu da nimam kej za delat… NOT

najbolj prtegjen so pa tisti ki lapajo da je ljubljana najlepše mesto….

Tudi jaz živim tukaj, pa lahko verjamem, da je res, kar avtor piše.[/quote]

ne ej šavrniki je za verjet vse koj k se kej tiče nje pa njene obale, se takoj utakne povsod, pa zmer pa use prav pa zmer se mi lažemo, pa zmer je treba njej use verjet ker ona dela u turizmu.. sploh pa da je bil moj frend dol u portorožu s kolegm pa da sta opazila res slabo ponudbo, ej to se lažem direkt sam zato da popluvam portorož pa prebivalce pa vse k se z mano ne strinjajo k mi gre tok bed u lajfu da nimam kej za delat… NOT[/quote]

No no v celi temi jih je kar nekaj zadovoljnih z obalo in nikakor samo jaz. Ampak ker sem se jaz oglasila s kontra mnenjem je pa takoj vik in krik. Ben beri tiste, ki ti kimajo kaj naj ti rečem.

En dan boš mogoče razumel, da smo ljudje različni. Da če je tvojemu frendu nekaj zanič to ne pomeni, da je res zanič. Predvsem frendu, ki je plačal zastonj plažo.

hahahahaahahha

dobra

New Report

Close