Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenska obala največje sranje od sranja

Slovenska obala največje sranje od sranja

slovenci sploh ne znamo s turizmom pa mamo neke wannabe zbornice pa promoviramo obalo ko najboljš kraj za poletni oddih. a kaj pol ko pride turist iz npr italije v portorož, pač vidi prvo promocijo, reklame pa pol pride k nam,.. pa sej ga kap. verjetno se u naslednje ko gre na morje s familijo raje obrne pa gre lepo u kako ancono al pa naprej skoz istro. k pr nas so cene res neprimerne.
pa un k si govorila šavrinka o fraj parkplacu v luciji.. pol morš polovico km hodit po unem pesku da prideš do prvega lokala. sm bil enkrat z bejbo u eni restavraciji tm pr luciji. pesek povsod okol ko da folk sploh ne pozna asfalta. če pa hočeš v center pa plačaš nevem kolko za parking. a poglej hrvate. majo parking 50 kn za cel dan. kje je to pri nas? pa da je urejeno, normalno parkirišče[/quote]

Slovenskega turizma ne ceni samo določen procent slovencev. Ostali so več kot zadovoljni. Delam v tem turizmu, predvsem s tujimi gosti in verjemi, da se ne bi vračali, če bi bili kakorkoli nezadovoljni. Kempinski ima dobro zasedenost, Metropol še bolj pa sta dva hotela kjer najdeš zelo zahtevne goste. Ostali so na trenutke v celoti razprodani.
Kritike pa poslušamo od kakšne vikend ”mularije”, ki prespi v avtu, nakupi vse v trgovini in potem se jezijo, ker je treba wc in tuš na plaži plačat.[/quote]

Hja, tako je, ko hoče sirotinja it na plažo pred Kempinskega. Tu so carji Rusi, ki na dan potrošijo tisoč in več Eur in vi mislite, da bi si poleg sebe želeli videti siromaka, ki pride za en teden na morje s 120 Eur v žepu? Toliko potroši samo za napitnine v enem dnevu. Gre na piransko punto, naroči kapučin za 3 Eur in pusti 10 napitnine. Poceni kavo dobite v Zidanem mostu na železniški postaji – tja pejte na kavo 🙂

je bil brezskrbi 🙂 ga bom pa povprašal v točno kerih lokalih pa restavracijah sta bla s kolegom, pa potem dodam tu gor v komentar.
kopala pa nej bi se v portorožu, ampak sta baje morala plačat za kopanje neki keša (bom vprašal) kar mi je čudno glede na to da mora bit dostop do morja brezplačen vsem obiskovalcem obale.
aja pa za parkirnino sta zmetala kar nekaj keša. še v lj in drugje po sloveniji plačaš manj kot pa na obali za parkiranje na neki kvazi “rivieri”[/quote]

Vse plaže so zastonj. Dobrih lokalov je kolikor hočeš. Tu dopuščam, da je izbral tista dva, ki sta res zanič. Ampak to ni kriv Portorož, ker v dobi interneta ni težko najti informacijo kje se dobro je.
V Luciji je ogromno zastonj parkirišče, ki tudi na dan največje gužve ni polno. Do plaže mogoče 5 minut. Če je pa hotel avto pred kempinskim je pa seveda plačal. Ampak to si je spet sam kriv.

No mogoče verjamem, kar si napisal ampak je res čudno, da obstaja nekdo tako neiznajdljiv in si potem upa še pljuvat po drugih.

Naše morje pa res nima tako lepe barve kot Hrvaško, ker je dno drugačno. O čistosti morja bi se pa dalo debatirat.[/quote]

No, poglej si tole “zastonj”:

Vse plaže so zastonj. Dobrih lokalov je kolikor hočeš. Tu dopuščam, da je izbral tista dva, ki sta res zanič. Ampak to ni kriv Portorož, ker v dobi interneta ni težko najti informacijo kje se dobro je.
V Luciji je ogromno zastonj parkirišče, ki tudi na dan največje gužve ni polno. Do plaže mogoče 5 minut. Če je pa hotel avto pred kempinskim je pa seveda plačal. Ampak to si je spet sam kriv.

No mogoče verjamem, kar si napisal ampak je res čudno, da obstaja nekdo tako neiznajdljiv in si potem upa še pljuvat po drugih.

Naše morje pa res nima tako lepe barve kot Hrvaško, ker je dno drugačno. O čistosti morja bi se pa dalo debatirat.[/quote]

No, poglej si tole “zastonj”: [/quote]

OMG, v Portorožu je en tak pomol, ki si ga je en gostinec prilastil po zaslugi mafijskih poslov s piransko občino. Imaš pa še vsaj 5 drugih pomolov na katere lahko greš ampak ne, ti bi na tistega kjer so gor ležalniki pa tisti slamnati senčniki, pa mogoče še masažo zraven z vključenim koktejlom – zastonj seveda? hahaha

Pred kratkim smo bili na Primorskem, oz. kopali smo se pri hotelu “Salinera”. Vstop prost, plaža – travnik lepa, dostop do morja urejen, ležalnika za cel dan skupaj 10 evrov (najem ni obvezen), gostilna na plaži ima solidno ponudbo in sprejemljive cene, parkirnina pri hotelu je stala 2 evra na uro. Otroka nista bila navdušena nad morsko travo, vendar sem jima razložila, da ne gre za “svinjarijo” ampak ta tip plaže. Tudi če greš v Lumbardo na Korčuli ali v Rimini imaš morsko travo. Ja, to je mivka.

ne ej šavrniki je za verjet vse koj k se kej tiče nje pa njene obale, se takoj utakne povsod, pa zmer pa use prav pa zmer se mi lažemo, pa zmer je treba njej use verjet ker ona dela u turizmu.. sploh pa da je bil moj frend dol u portorožu s kolegm pa da sta opazila res slabo ponudbo, ej to se lažem direkt sam zato da popluvam portorož pa prebivalce pa vse k se z mano ne strinjajo k mi gre tok bed u lajfu da nimam kej za delat… NOT[/quote]

No no v celi temi jih je kar nekaj zadovoljnih z obalo in nikakor samo jaz. Ampak ker sem se jaz oglasila s kontra mnenjem je pa takoj vik in krik. Ben beri tiste, ki ti kimajo kaj naj ti rečem.

En dan boš mogoče razumel, da smo ljudje različni. Da če je tvojemu frendu nekaj zanič to ne pomeni, da je res zanič. Predvsem frendu, ki je plačal zastonj plažo.[/quote]

če je mojmu frendu neki ful zanič pol mene v osnovni gladko boli k… tema je bla mišljena kot primerjava med slo in hr ponudbo, namreč zato ker sm bil na hrvaškem pred kratkim in ker je bil frend na slovenski obali pred kratkim in ker je taka primerjava med ponudbami dost aktualna zdj.. a se ti ne zdi? a nis na to pomislila glede na to da delaš na forumu usak dan in folk tle gor odpira take in drugačne teme akttualne in neaktualne?? no zato sm jo odprl. kritiziram pa slo obalo tut s tem razlogom ker sem bil sam dol miljonkrat in jo poznam kot svoj lastn žep sploh pa portorož, tut kempinski in osebno poznam osebje ki tam dela (recepcija), ker sm bil dostikrat tm in šu z njimi na pjačo. in ker zmer k sm bil dol u portorožu, na obali, koper, izola, piran,.. zmer se je izkazal da je hrvaška BOLJŠA in da boljš znajo iztržit svoje primarne in sekundarne dobrine in ne pa zato ker mi je slovenska obala zanič na podlagi tega ker je mojmu frendu zanič.. dej šavrinka moderator si pa pišeš take ej

Vse plaže so zastonj. Dobrih lokalov je kolikor hočeš. Tu dopuščam, da je izbral tista dva, ki sta res zanič. Ampak to ni kriv Portorož, ker v dobi interneta ni težko najti informacijo kje se dobro je.
V Luciji je ogromno zastonj parkirišče, ki tudi na dan največje gužve ni polno. Do plaže mogoče 5 minut. Če je pa hotel avto pred kempinskim je pa seveda plačal. Ampak to si je spet sam kriv.

No mogoče verjamem, kar si napisal ampak je res čudno, da obstaja nekdo tako neiznajdljiv in si potem upa še pljuvat po drugih.

Naše morje pa res nima tako lepe barve kot Hrvaško, ker je dno drugačno. O čistosti morja bi se pa dalo debatirat.[/quote]

No, poglej si tole “zastonj”: [/quote]

no evo sj pomoje sta lih šla se sm kopat. zdj pa me res zanima kaj boste rekl uni k ste govoril u komentarje “na obali so plaže vse zastonj…”. k mamo dokaz črno na belem da more folk plačvat za se kopat

Moje mnenje je pa tako…ŽALOSTNO JE, da ima Slovenija tako malo obale, pa še te malenkosti ne more zrihtati tako, da bi lahko rekli, da je slovenska obala sanjska.

No no v celi temi jih je kar nekaj zadovoljnih z obalo in nikakor samo jaz. Ampak ker sem se jaz oglasila s kontra mnenjem je pa takoj vik in krik. Ben beri tiste, ki ti kimajo kaj naj ti rečem.

En dan boš mogoče razumel, da smo ljudje različni. Da če je tvojemu frendu nekaj zanič to ne pomeni, da je res zanič. Predvsem frendu, ki je plačal zastonj plažo.[/quote]

če je mojmu frendu neki ful zanič pol mene v osnovni gladko boli k… tema je bla mišljena kot primerjava med slo in hr ponudbo, namreč zato ker sm bil na hrvaškem pred kratkim in ker je bil frend na slovenski obali pred kratkim in ker je taka primerjava med ponudbami dost aktualna zdj.. a se ti ne zdi? a nis na to pomislila glede na to da delaš na forumu usak dan in folk tle gor odpira take in drugačne teme akttualne in neaktualne?? no zato sm jo odprl. kritiziram pa slo obalo tut s tem razlogom ker sem bil sam dol miljonkrat in jo poznam kot svoj lastn žep sploh pa portorož, tut kempinski in osebno poznam osebje ki tam dela (recepcija), ker sm bil dostikrat tm in šu z njimi na pjačo. in ker zmer k sm bil dol u portorožu, na obali, koper, izola, piran,.. zmer se je izkazal da je hrvaška BOLJŠA in da boljš znajo iztržit svoje primarne in sekundarne dobrine in ne pa zato ker mi je slovenska obala zanič na podlagi tega ker je mojmu frendu zanič.. dej šavrinka moderator si pa pišeš take ej[/quote]

Ja, kaj potem jokcaš tle. Pojdi na Hrvaško in se lepo imej. A misliš, da bo kdo pogrešal nekega driskača na obali? Manj kot jih bo, boljše bo.

če je mojmu frendu neki ful zanič pol mene v osnovni gladko boli k… tema je bla mišljena kot primerjava med slo in hr ponudbo, namreč zato ker sm bil na hrvaškem pred kratkim in ker je bil frend na slovenski obali pred kratkim in ker je taka primerjava med ponudbami dost aktualna zdj.. a se ti ne zdi? a nis na to pomislila glede na to da delaš na forumu usak dan in folk tle gor odpira take in drugačne teme akttualne in neaktualne?? no zato sm jo odprl. kritiziram pa slo obalo tut s tem razlogom ker sem bil sam dol miljonkrat in jo poznam kot svoj lastn žep sploh pa portorož, tut kempinski in osebno poznam osebje ki tam dela (recepcija), ker sm bil dostikrat tm in šu z njimi na pjačo. in ker zmer k sm bil dol u portorožu, na obali, koper, izola, piran,.. zmer se je izkazal da je hrvaška BOLJŠA in da boljš znajo iztržit svoje primarne in sekundarne dobrine in ne pa zato ker mi je slovenska obala zanič na podlagi tega ker je mojmu frendu zanič.. dej šavrinka moderator si pa pišeš take ej[/quote]

Ja, kaj potem jokcaš tle. Pojdi na Hrvaško in se lepo imej. A misliš, da bo kdo pogrešal nekega driskača na obali? Manj kot jih bo, boljše bo.[/quote]

Sej bom šu 🙂 septembra še na cres za 10 dni, potem pa dovolj za letos 🙂 vidim pa tudi, da vam gre folk ki vam prikaže resnično sliko od obale neverjetno na živce… tudi samo preko enga levga foruma 🙂 kar dosti pove o tem kar vi sami veste in se zavedate kako dol delate 🙂

lah bi nardili sanjsko obalo, exlcusive resorte preuredil obalo tko, da bi meu skoz ponudbo in da bi odpravu sezonskost..alpa tako unikatno slovensko ponudbo da dol padeš in bi vsi hodili k nam, še s hrvaške pa drugih obmorskih držav.. tko pa ta žalost in še nekaj časa bo

Portorož ni ne tič ne miš kot bi rekli tu. Ne veš če hoče biti turistično naselje za mase (tipo Červar) ali hočejo bogate Ruse ali navtike…
Živim 200 m od morja (KP) in sem se letos 2 x kopal na mestnem kopališču. Je pa zanimivo opazovati dogajanje, za se smejat in jokat hkrati. Mešanica slovenskih redneckarjev iz notranjosti, obritih koprskih čifurjev, zvečer še sužnji iz luke in seveda nevzgojena mularija z mamami, ki cel dan sedijo v senci, se derejo za otroci in kadijo. Ena gor pravi, da kar Hrvati hodijo sem na morje (ker je slišala kako vsi govorijo kao hrvaško). Če bi res prišel je zrel za psihiatrijo. To kar je slišat je t.i slofurščina (široooki L)
Če ni boljšega je ok, če pa imaš možnost biti kje drugje pač greš. Brez veze, je primerjat Slo in Hr obalo (kot bi primerjal trafiko in supermarket).
Danes pa bo itak vsega konec. Dež je padal, sedaj počakamo še burjo da folk odide.. Še eurobasket preživimo pa bo vse po starem.

no še en dokaz iz prve roke da folk nebo hodu iz hrvaške na slo obalo za noben dnar pol pa usi pametni tle gor. pol pa men šavrinka bluzi neki kva js govorim pa pluvam po folku, če pa je use kr pišem 110{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} resnično pa ubistvu sam hočem eno dobro primerjavo narest med slo pa hr.. pa sj tko k je Spor reku, da je isto sloveijo primerjat s hr ko trafiko s supermarketom in je zadeu to u nulo

Ja, kaj potem jokcaš tle. Pojdi na Hrvaško in se lepo imej. A misliš, da bo kdo pogrešal nekega driskača na obali? Manj kot jih bo, boljše bo.[/quote]

Sej bom šu 🙂 septembra še na cres za 10 dni, potem pa dovolj za letos 🙂 vidim pa tudi, da vam gre folk ki vam prikaže resnično sliko od obale neverjetno na živce… tudi samo preko enga levga foruma 🙂 kar dosti pove o tem kar vi sami veste in se zavedate kako dol delate :)[/quote]

Hja, ne vem, če si ravno ti poklican, da bi razsvetlil slovensko ljudstvo. Vsake oči imajo svojega malarja (al kako že). Dejstvo je, da niso vrečarji nikjer preveč zaželjeni. Od njih ni neke koristi in za seboj pustijo vse zasmeteno. Zadnjič so bili neki frajerji skupaj z ‘bejbami’ ob Soči, kurili so ogenj, spekli nekaj mesa in nato pustili pločevinke, odrabljen žar, plastenke in drugo sranje kar na tleh, sami so se premaknili za 200m vzdolž Soče tja, kjer še ni bilo nič zasvinjano in jih lastna svinjarija ni motila. Pa še en mali podatek – veliko lastnikov na Obali na ‘elitnih’ mestih je iz notranjosti Slovenije – mogoče je med njimi celo kak tvoj sosed, kar njemu povej, kar te muči.

Hehehe. Ob zadnje obisku v Franciji se je Francoz po francosko delal, da ne razume, ko sem naročila dua kroason. Itak, da ni razumel niti, ko se naročila two croassiant, še manj due brioche. Itak, da ni bil edini, ki ni česa razumel.

Nemci so vztrajno in brez izjeme iz OI prepisovali državljanstvo SK in ne SLO. Dejansko pa smo se počutili kot Turki v Nemčiji.

Švicarji so se za nami drli ouslenderji. Hotele smo morali brez izjeme plačevati vnaprej, žemljice za zajtrk so bile preštete in vsaka je poleg perverzno drage sobe stala 0,50 evra.

Pa tudi v Italiji pozimi predrago plačujemo luknjo s pohištvom, starim 40 let.

Aja, zakaj hodimo v tujino, če je doma tako lepo? Zato, ker se je potrebno vsake toliko časa soočiti z realnostjo in oceniti našo kupno moč in premoženjski status ter ugled v naši skupni Evropi. Vsako leto je slabše.

Pa kaj rinete v Portorož gužvo delat? Trenutno je razprodan, povsod gneča, igralnice polne, restavracije tudi. Predlagam hrvaško obalo, ki se ji je odpovedalo na 10 tisoče turistov in ni nikjer več gneče. Tudi, če vam mal vašega konjička z žeblji popišejo, se še vedno splača – vedno dobiš kako skalo zase.

Srednja dalmacija, kosilo. 35 kn.

New Report

Close