Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek slovenska policija in kubanci

slovenska policija in kubanci

Bovški župan naj jutri vseh 28 Kubancev pripelje v parlament, če so tistega šamija, zakaj ne bi še njih. Pa naj vseh 28 zaprosi za azil, bodo dobili vse, nastanitev, prehrano… če jim ne vrnejo dokumentov 🙂

Od kdaj pa slovenska Policija spet nadzoruje mejo z Italijo? Ali ni to Eu? Saj so celo dokumente v času postopka prinesli na Policijo. Torej prestop meje brez dokumentov, oziroma z dokumenti med državama članicama šengena in Eu torej Italije in Slovenije je kaznivo dejanje prestop meje iz Hrvaške v Slovenijo brez dokumentov pa za ilegalce ni kaznivo dejanje. Za ostale državljane je kaznivo. Tudi ilegalce bi za prestop meje brez dokumentov iz Hrvaške v Slovenijo morali obravnavati, kot ljudi ki so storili kaznivo dejanje.

kaj pa če so k nam prišli zato da bi širili komunizem

In slovenski policiji je uspelo nekaj, kar ni uspelo še nobenemu politiku. S tem kretenizmom so namreč uspeli, da se iz njih norčujejo tako levi, kot desni. Berem malo odzive na delo.si, nova24, rtvslo, kure, itd.
Moraš biti pa res kreten, da imajo tako janševci, kot tudi anti-janševci enako mnenje o tebi.


Kaj pa, če se ne želijo vrniti na Kubo in jim tole pride prav?

Mene pa zanima, če bi policija ravnala enako, če bi šlo za mladoletne Kubanske plesalke?

Odšla sem brez kazni, samo zanimivo se mi je zdelo, da sem, ko sem bila zmedena in sem čvekala po Slovensko, on pa nazaj v Nemščini in to vse prav, kot da bi Slivensko čisto vse dobro razumel.. Znam sicer Nemško ampak, ko sem zmedena…

V Avstriji sem bila brez dokumentov, ker sem bila s tastom, ker sva (z njegovim avtom) šla v trgovino v Avstrijo po pralni stroj Bosch. V avtu je bil tako tudi pralni stroj in policaj naju je spustil, čeprav sva vozila za 8 km prehitro in je imel samo tast svoje dokumente.


V bordelu v Ljubljani.

Če bi bil župan od SDS bi jih prepričal, da ostanejo tu in da jim priskrbi politični azil.


Kaj pa, če se ne želijo vrniti na Kubo in jim tole pride prav?
[/quote]

potem bomo tu imeli z ene strani muslimane ki bodo širili islam in z druge kubance ki bojo širili komunizem. policija je ravnala prav ket je zaščitila slovenske krščanske vrednote.

To je sigurno bilo narejeno po naročilu g. JJ, ker ima vikendico v Bovcu in so komunajzarski Kubanci motili idilični alpski mir! ‘Naredženje-izvršenje’ kot so ga učili v Kumrovcu. Kaznovati vse tujce!

ne vem, zakaj niso zaprosili za azil….vse bi bilo lažje, utečeno, tako pa so zjebali policijo, da je morala nekaj delati, kar ni vajena

Prej niso imeli razloga,, da bi zaprosili za azil.prej jih ni nihčepreganjal.
Ga pa imajo sedaj, ker so preganjani v Sloveniji. bodo zaprosili v Italiji.
Glede na to, da so brez dokumentov imajo lepe šanse da ga dobijo. Samo še imena in rojstne datume si morajo izmislit.

So bovški poli-cisti sedaj izpolnili letno kvoto za pisanje kazni? A se ne bojijo, da jim bodo sedaj v gostilnah pljunili v krožnik predno jim bodo servirali ‘čompe’?

Si bila ti malo morgen. Iz države te brez dokumentov sigurno niso spustili, ne laži. Kaj so vedeli ali ne, je popolnoma nepomembno.
[/quote]
Ne bluzi, če greš čez Podkoren te nihče ne vpraša po dokumentih največkrat sploh nikogar ni na meji, ko greš nazaj pa sploh ni možnosti, da bi pokazal dokumente ker sploh ni okenčka s policistom in pelješ mimo, ravno tako na Ljubelju, nikjer nikogar ne tja ne nazaj!

Pa dobro ljudje, iz kerih rovt prihajate? A niste seznanjeni, da na notranjih mejah EU se ne izvajajo več kontrole dokumentov. Če bi v zadnjih 10ih letih šli v Italijo ali Avstrijo, bi se o tem prepričali na lastne oči. Celo mejnih prehodov ni več…

Kar pa ne pomeni, da ne potrebujes dokumentov. 😀


Koliko bi šele zaslužili, če bi zakasirali vsak prehod brez dokumentov 😀

V Slovenijo je od 1. januarja 2016 do danes, 15. januarja, do 6. ure, vstopilo 31.531 migrantov. Od 16. oktobra 2015 do danes (15.januarja 2016) je tako v slovensko državo vstopilo skupaj 410.135 migrantov. https://www.policija.si/index.php/component/content/article/35-sporocila-za-javnost/82563-podatki-o-tevilu-migrantov-ki-so-vstopili-v-slovenijo-do-15-januarja-2016-do-6-ure-

Lepo so jim razložili, da imajo dokumente v hotelu na italijanski strani in so jih tudi prinesli. Želimo biti del EU a ne moremo iz balkanske kože. Lahko gre Balkanc v EU, ne gre pa Balkan iz Balkanca! Fuj!

Če bi Policajem ponudili kakšen liter viljamovke in whiskya ne bi imeli nobenih težav 🙂

A kubanskega ruma misliš, da ne bi vzeli? In kakšni Kubanki dali vozit kombi?

A kubanskega ruma misliš, da ne bi vzeli? In kakšni Kubanki dali vozit kombi?
[/quote]

O bi bi, itak vse popijejo kar dobijo 🙂 Kubanka bi pa lahko vozila policijski avto, samo če je brez izpita in mladoletna 🙂

Hmmm …
https://www.vecer.com/avstrija-bo-vadila-strogost-6494701?mView=1&tmpl=component

Mejni prehodi še pod nadzorom
Medtem Avstrija ohranja mejne kontrole na mejnih prehodih s Slovenijo, saj si jih je v Bruslju uspela maja podaljšati še za pol leta, torej do 11. novembra, čeprav gre za notranjo schengensko mejo. Mejo z Avstrijo lahko zato iz Slovenije prestopite samo z veljavnim osebnim dokumentom, potnim listom ali osebno izkaznico, in to zgolj čez nekdanje mejne prehode. V Šentilju, ki je največji mejni prehod med državama, so avstrijske kontrole redne, medtem ko na manjših mejnih prehodih avstrijska policija ni več zmeraj prisotna.

Takšen nadzor avstrijski organi izvajajo še na meji z Italijo, Madžarsko in s Slovaško. Podoben nadzor, vendar nekoliko bolj v globino, izvaja ob južni meji z Avstrijo tudi bavarska policija. Podaljšanje mejnega nadzora za pol leta so si ob Avstriji in Nemčiji v Bruslju izborile še Francije, Danska in Švedska.

Hmmm …
https://www.vecer.com/avstrija-bo-vadila-strogost-6494701?mView=1&tmpl=component

Mejni prehodi še pod nadzorom
Medtem Avstrija ohranja mejne kontrole na mejnih prehodih s Slovenijo, saj si jih je v Bruslju uspela maja podaljšati še za pol leta, torej do 11. novembra, čeprav gre za notranjo schengensko mejo. Mejo z Avstrijo lahko zato iz Slovenije prestopite samo z veljavnim osebnim dokumentom, potnim listom ali osebno izkaznico, in to zgolj čez nekdanje mejne prehode. V Šentilju, ki je največji mejni prehod med državama, so avstrijske kontrole redne, medtem ko na manjših mejnih prehodih avstrijska policija ni več zmeraj prisotna.

Takšen nadzor avstrijski organi izvajajo še na meji z Italijo, Madžarsko in s Slovaško. Podoben nadzor, vendar nekoliko bolj v globino, izvaja ob južni meji z Avstrijo tudi bavarska policija. Podaljšanje mejnega nadzora za pol leta so si ob Avstriji in Nemčiji v Bruslju izborile še Francije, Danska in Švedska.
[/quote]

Gre za primer, ko so ljudje/turisti/plesalci prišli iz Italije v Slovenijo – nikjer mej, nikjer mejnih kontrol, nikjer carine, nikjer policistov in ne iz neke dvolične države, ki je najprej azilante vabila, sedaj pa bi kao imeli kontrole. Ja, do novembra. Potem bo zopet po starem, če ne bo prej prišlo do razdrtja EU.

New Report

Close