Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek slovenska policija in kubanci

slovenska policija in kubanci

Ne nasedaj desničarski propagandi.
[/quote]

Levak zaslepljeni

Ne nasedaj desničarski propagandi.
[/quote]
Kateri se pa ne naseda?

Nikjer ne piše, da moraš imeti potni list v žepu, ga pa moraš imeti v isti državi. :=) In kot nekdo, ki so mu ukradli potni list – pojma nimam, o kakšnih težavah govoriš.


Kateri se pa ne naseda?
[/quote]

Lahko podnapise?

Levak zaslepljeni
[/quote]

Hvala, vedno prijazna Južna. Verjetno bi ti lahko bila mama.

Lahko podnapise?
[/quote]

Ne.

Dokumente so imeli saj so jih v času postopka prinesli.

https://www.youtube.com/watch?v=_M-ECOhGu3Q

Desničarska propaganda. Poglejte si video.

https://www.youtube.com/watch?v=2h_c8M7B3x0&t

Ko bi vsaj bili slovenski policisti tako dosledni na šengenski meji s Hrvaško do vseh ilegalnih pribežnikov, ne da Avstrija izvaja svoj šengen, ker slovenski policiji res ne gre zaupati.

A so zadnjič policisti preverili, če ima mladoletnica pri sebi dokumente. 🙂

Zakaj opletaš z izrazi, ki jih ne razumeš? Avstrija ne izvaja nobenega šengna.

Zakaj opletaš z izrazi, ki jih ne razumeš? Avstrija ne izvaja nobenega šengna.
[/quote]

Seveda ga, osebno ali dokumente ti preverijo v šengenskem informacijskem sistemu.


Kdo pa je Kubancem kriv, da se niso deklarirali kot migrantje. 🙂


Kdo pa je Kubancem kriv, da se niso deklarirali kot migrantje. 🙂
[/quote]

Kaj da ven grob izracun,ko bi vsem ilegalcem napisali kazen in zraven se jkazen za ikegalen prehod meje to znese znese pri vsej masi ilegalcev 250 . Milj evrov,ce nimajo denarja bi kahko kot avstrjci zaseglu mobitele,zlatnino; in ostale vredne oredmete ki jih tovoeijo seboj; 250 milj evriv gosp skode je naredila vlada oz policija…sam za skodo delat so bizgeci

Si bila ti malo morgen. Iz države te brez dokumentov sigurno niso spustili, ne laži. Kaj so vedeli ali ne, je popolnoma nepomembno.
[/quote]
Jaz sem bil v nemčiji brez dokumentov, sem jih pozabil doma, ko me je policaj vprašal za dokumente pa sem se delal, kot da … sem jih pravkar izgubil (če tudi sem že v Avstriji izvedel, da sem dokumente pozabil doma). Oba policaja sta bila prijazna z mano, je pa res, da sem imel družino ob sebi, tak da po moje ne rabiš biti prizadet, da si misliš, da mama in froci vozijo migranta ob sebi.

Spomnite se, ko so nekoč v Ljubljani skinheadi napadli glasbenike iz Peruja in jim inštrumente pometali v vodo Ljubljanice!

TAKRAT SE JE PREDSEDNIK DRŽAVE (KUČAN) JAVNO OPRAVIČIL!

In prav je bilo tako! Resnična sramota!

Zdaj se dogaja nekaj podobnega! Kje je Pahor? Si mogoče pudra nos?

Migranti so slovenskim policajem ukradli počitniške domove. Hrano imajo boljšo od policajev, tudi dražjo….

Veste, belci smo vsi po vrsti rasisti. To je dejstvo. Vprašajte kogarkoli, zato se belci tako trudijo dokazati, da niso rasisti. Vsakemu migrantu, ki ga vidite rečite, da je izkoriščevalec ali lažnivec. Treba bo najti enako močno besedo kot je rasist za prihajojočo drhal, da se ji zapre usta….. Beseda rasist je itak sprogramirana, da se uniči belce, tako kot se je uničilo ameriške indijance, ker so oni bili lastniki amerike, evropejci pa evrope…. beli evropejci.

to je vse načrtno in sprogramirano.

Seveda ga, osebno ali dokumente ti preverijo v šengenskem informacijskem sistemu.
[/quote]

Bejž? A si tako sumljiva? Ker nam samo pogledajo, če imamo dokumente, da bi kdo kaj v računalnik tipkal, se pa še ni zgodilo. Največkrat kar pomahajo, naj gremo mimo. Za razliko od slovensko-hrvaške meje, kjer se dejansko res izvaja šengen, kar pomeni striktno preverjanje VSAKEGA dokumenta v računalniku. Ločiš zdaj?

Kubancem ne bo treba plačati kazni, bravo!

Bravo za zdravo pamet sodisca, ki je omililo blamazo nase drzave. Sramota za policiste, upam, da jih je vsaj malo sram, ker ji lahko ravnali drugace, pa jim ocitno ego ni dal. Vso srečo Kubancem in varno pot domov, pa upam, da se se kdaj vrnejo. Dobrodošli brez nadlegovanja nadutih policistov.

Btv.
https://insajder.com/slovenija/policisti-minuli-konec-tedna-prijeli-95-ilegalnih-migrantov

Evo koliko so jih nasli, pa ocitno niso nic mnozicno vsem kazni pisali za 500 ojrov predno so jih vrnili nazaj.

Ja. Če pa grem k sosedu v drugo državo sploh. In hvala za idiota.

Policist je za prehitro vožnjo skozi Bovec oglobil voznika in vse tri sopotnike – vsi so bili prehitri!


Prosim. Se priporočam še za v bodoče.

A veš v čem je največja ironija vsega tega in zamera policiji?
To, da nimajo enakih vatlov za vse. Trenirajo strogost nad tistimi, nad katerimi se upajo in se delajo pomembne, pred cigani in migranti se pa pokakajo v hlače.

Kubanci so v državo prišli iz Italije in so mejo prestopili brez dokumentov (Večer za tiste, ki se jim da googlati)!

New Report

Close