Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Slovenski terorist Žabvi napadel novinarje planet TV -ja

Slovenski terorist Žabvi napadel novinarje planet TV -ja

Bratranec od wannabe premierja. Ta ima same take. En bratranec krade avte, drugi je islamist, ah ja. Super se bomo imeli!


človek je povsem nedolžen, ker je svoje odsedel – celo bolj kot vsi starejši od 16 let
Ti pa si zelo nestrpno bitje, potencial za komunajzarja, nacista …

Ne bluzi, kdor izjavlja “vem da pravno ne zdrži, ampak jaz bi to”, ni noben miren in normalen državljan, ampak čisti necivilizirani divjak. Nič kaj dosti drugačen od teh teroristov.
[/quote]

A dej nehi to je tvoj pravni red teroriste zagovarjas, mene ki sem rekla kaj bi naredila v takih primerih z vsemi tskimi, ki ogrozajo drzavo… pazi nusem rekla da bom, ampak moje mnenje je da bi si taksni to zasluzili,
Zdej sem pa kar divjak zato, ker sem samo izrazila svoje mnenje kaj bi si taksni zasluzili.
Mene napadas terorista pa zagovarjas, glih tolk da mu drzavno priznanje ne izreces za zasluge za narod… sram te bodi … tvoje besede in zavzemanje kazejo samo dovolj zgovorno kdo je divjak in kdo ima taksne teznje.

ker nekoga povsem nedolžnega obrekuje kot terorista !!


človek je povsem nedolžen, ker je svoje odsedel – celo bolj kot vsi starejši od 16 let
Ti pa si zelo nestrpno bitje, potencial za komunajzarja, nacista …
[/quote]

ojoj

A dej nehi to je tvoj pravni red teroriste zagovarjas, mene ki sem rekla kaj bi naredila v takih primerih z vsemi tskimi, ki ogrozajo drzavo… pazi nusem rekla da bom, ampak moje mnenje je da bi si taksni to zasluzili,
Zdej sem pa kar divjak zato, ker sem samo izrazila svoje mnenje kaj bi si taksni zasluzili.
Mene napadas terorista pa zagovarjas, glih tolk da mu drzavno priznanje ne izreces za zasluge za narod… sram te bodi … tvoje besede in zavzemanje kazejo samo dovolj zgovorno kdo je divjak in kdo ima taksne teznje.
[/quote]
jep – izmeček si ti, ker za povsem nedolžnega (je svoje odslužil!!) nabijaš da bi moral biti (ponovno !!!) kazensko obravnavan!!

A dej nehi to je tvoj pravni red teroriste zagovarjas, mene ki sem rekla kaj bi naredila v takih primerih z vsemi tskimi, ki ogrozajo drzavo… pazi nusem rekla da bom, ampak moje mnenje je da bi si taksni to zasluzili,
Zdej sem pa kar divjak zato, ker sem samo izrazila svoje mnenje kaj bi si taksni zasluzili.
Mene napadas terorista pa zagovarjas, glih tolk da mu drzavno priznanje ne izreces za zasluge za narod… sram te bodi … tvoje besede in zavzemanje kazejo samo dovolj zgovorno kdo je divjak in kdo ima taksne teznje.
[/quote]

Ti sanjariš, da bi kršila zakon, kaj ti naj drugega reče človk. Ogrožaš državo.

Če zagovarjaš kršenje zakonodaje, te je treba spremljat in te tudi zakonito (ne mimo zakonodaje) kaznovat, ko bodo tvoja sanjarjenja prešla v prakso. Tako enostavno je to. Njega pa tudi, če bo kršil zakonodajo.

Kaj je s tabo clovek niker nisem rekla, da naj kdo kaj naredi v nasprotju z zakonodajo, niti tega ne zagovarjam nikjer… niti slucajno nisem nikoli nic v nasprotju zzskonodajo naredila tako da ne bluzi s tvojimi izmisljotinami… menim pa ja kot sem napisala za varnost drzave in drzavljanov bi take poslala iz drzave, ker niso zaupanja vredni… in njegovo prepricanje je strah zbujajoce… preberi si njegovo izjavo za medije

https://siol.net/novice/slovenija/italija-izgnala-slovenca-obsojenega-zaradi-novacenja-borcev-za-is-473793

Ker sodec po njegovem prepricanju on ne prevzema odgovornosti za njegova dejanja glede na to kar razlaga da ce naredi nekaj in se konca slabo on ni kriv…
In clovek je obsojen nedovoljenih ravnanj v povezavi s terorizmom in je to tudi priznal, on ni nedolzen, on ima to v svoji kartoteki… in je za ta dejanja bil pravnomocno obsojen.

ker so kar na javnem mestu napadli nedolžne osebe.
In kljub jasni prepovedi snemanja, snemali še naprej osebo, ki jim je snemanje prepovedala … in še huje – brez dovoljenja posnete osebe so naredili TV prispevek z omenjanjem oseb po imenu&priimku !!
jep – to je krimil in terorizem !!

Kaj je s tabo clovek niker nisem rekla, da naj kdo kaj naredi v nasprotju z zakonodajo, niti tega ne zagovarjam nikjer…
[/quote]

“Jaz bi naredila to v nasprotju z zakonodajo” ni ravno skladno z “ne zagovarjam nikjer”, se lahko še bolj butasto ven vlečeš zdaj? Treba te je spremljat, ker se očitno požvižgaš na zakonodajo.

Pa ce ze mene napadas potem preberi zdaj te svoje besede, kjer si ti sam jamljes pravico odrejati da naj se mene spremlja javno on nadzira. Mene nekaj napadas, sam paisto odrejas zame kar za brezveze kdo si ti, da si jemljes pravico odrejati zasledovati mene in nagovarjati k nekem kaznovanju. Od kje si ti jamljes to pravico da take stvari odrejas za druge drzavljane… ti pa si napisal, da mene je pa to treba… kar he pa druga kar jaz govorim…
Torej ocitno ti jamljes nezakonito neka pravila v svoje roke ko odrejas zasledovanje zame, ceprav je to nezakonito in se ne sme. Zamisli se nad seboj predno meces kamenje vame, ker tvoje besede govorijo o tebi.

Pa ce ze mene napadas potem preberi zdaj te svoje besede, kjer si ti sam jamljes pravico odrejati da naj se mene spremlja javno on nadzira. Mene nekaj napadas, sam paisto odrejas zame kar za brezveze kdo si ti, da si jemljes pravico odrejati zasledovati mene in nagovarjati k nekem kaznovanju. Od kje si ti jamljes to pravico da take stvari odrejas za druge drzavljane… ti pa si napisal, da mene je pa to treba… kar he pa druga kar jaz govorim…
Torej ocitno ti jamljes nezakonito neka pravila v svoje roke ko odrejas zasledovanje zame, ceprav je to nezakonito in se ne sme. Zamisli se nad seboj predno meces kamenje vame, ker tvoje besede govorijo o tebi.
[/quote]
ti si funkcionalno nepismena, fu.knjena … za na polje v jopič
ju knou d dril …

Razlika med mano in tabo je, da ti zagovarjaš kršenje zakonodaje, jaz pa samo upravičeno in zakonito sledenje potencialnih kršiteljev zakonodaje, ki javno povedo, da se na zakonodajo požvižgajo (kot ti npr.)

“Jaz bi naredila to v nasprotju z zakonodajo” ni ravno skladno z “ne zagovarjam nikjer”, se lahko še bolj butasto ven vlečeš zdaj? Treba te je spremljat, ker se očitno požvižgaš na zakonodajo.
[/quote]

To kar ti pises zdaj tukaj so resne obtozbe mene. Citiras neke besede, ki jih meni podtikas, jaz pa jih nisem nikjer izrekla niti zapisala. Dokazi kje sem napisala to kar mi podtikas v tvojem zapisu v narekovajih na zacetku posta. Dokazi, kje so te moje besede zapisane v temi kot jih citiras ti in me obtozujes.

Oprosti to kar ti pises, ni zakonito, ker ni zakona, ki dovoljuje tebi kot drzavljanu da odrejas zasledovanje nekoga za katerega si si ti izmislil, da krsi zakonodajo.
In ga ti celo krivicno in neresnicno obtozujes krsenja zakonodaje… kot to pocnes zgoraj, ko citiras neke besede, ki jih nisem.nikoli napisala. To.kar ti pocnes je kaznivo.

Nihče ti nič ne podtika:

“sej to vem, da to ni v skladu z zakonodajo, ampak jaz bi…”

Pa nikomur ničesar ne odrejam. Samo menim, da bi te bilo treba malo spremljati, ker si dokazala, da se na zakonodajo požvižgaš.

“sej to vem, da to ni v skladu z zakonodajo, ampak jaz bi…”
[/quote]

nikjer nisem niti tega zapisdala, čklovek ne podtikaj mi besed… ki jih ti izrekaš in pišeš in si tako izmišljuješ obtožbe mene.

Končujem s teboj. In prosim te zdaj lepo mirno, da mi ne podtikaš besed, ki jih nisem izrekla , ker je to kaznivo dejanje s tvoje strani. javno krivično lažnivo obtoževanje. raje presojaj svoja dejanja v smeri zakonske dopustnosti, ker si že prečkal mejo v tvojih zapisih z neresničnimi obtožbami mene.
čudno,da se sam ne držiš zakonskih določil, ko mene tako napadaš.
jaz imam čisto vest in sem čista v dejanjih, spoštujem zakone in nikomur nisem naredila nič in tudi ne bom.

zdaj pa pojdi še po istem sistemu kot si napadel mene, napasti vse tiste, ki so v temah npr o spolnem nadlegovanju zdravnika pisali,da bi zdravniku odvzeli licenco (tistemu, ki je bil že obsojen v enem primeru in je dobil samo opozorilo od zdravniške zbornice). in je bil odziv v tisti temi,da bi mu bilo potrebno odvzeti licenco…. pojdi še njih napasti,da kršijo zakon, ker bi mu oni vvzeli licenco in da so zato potrebni spremljanja s strani policije in podobne kot za enak moj odziv v tem primeru sodiš mene…
in še mnoge take teme… kjer npr. nekdo iz pijanosti povzroči smrtno nesrečio in ljudje napišejo,da bi ga sodili za naklepno dejanje… pojdi njih napasti, da kaj si domišljajo da jamljejo zakon v svoje roke in bi kršili zajkonodajo, ker bi ga oni sodili za nekaj kar naša zakonodaja ne dela tako… in da so zato zdaj oni kriminalci, ki jih je treba spremljati po tvoji logiki in kaznovati… oni, ki pa pijan ubije človeka na cesti je pa po vaše nedolžen.

razumeš poanto – pojdi napadati zdaj še vse ostale po takem sistemu.


očitno se ti požvižga na zakonodajo, saj si me s citati ravno dvakrat neresnično obtožil besed, ki jih nisem nikjer izgovorila. To pa so kazniva dejanja lažnih obtožb. Torej bodi natančen v svojih dejanjih, da bodo znotraj zakonodaje, ker očitno niso.

A jim je uspel kaj nardit?

Kriminalc, odslužil kazen, ampak še vedno problematičen.

Pejt ti tezit raje unim tahudim tozilcem, ki imajo brate mafijce, uni se sele pozvizgajo na zakonodajo. Unega malo spremljaj.

nikjer nisem niti tega zapisdala, čklovek ne podtikaj mi besed… ki jih ti izrekaš in pišeš in si tako izmišljuješ obtožbe mene.

Končujem s teboj. In prosim te zdaj lepo mirno, da mi ne podtikaš besed, ki jih nisem izrekla , ker je to kaznivo dejanje s tvoje strani. javno krivično lažnivo obtoževanje. raje presojaj svoja dejanja v smeri zakonske dopustnosti, ker si že prečkal mejo v tvojih zapisih z neresničnimi obtožbami mene.
čudno,da se sam ne držiš zakonskih določil, ko mene tako napadaš.
jaz imam čisto vest in sem čista v dejanjih, spoštujem zakone in nikomur nisem naredila nič in tudi ne bom.

zdaj pa pojdi še po istem sistemu kot si napadel mene, napasti vse tiste, ki so v temah npr o spolnem nadlegovanju zdravnika pisali,da bi zdravniku odvzeli licenco (tistemu, ki je bil že obsojen v enem primeru in je dobil samo opozorilo od zdravniške zbornice). in je bil odziv v tisti temi,da bi mu bilo potrebno odvzeti licenco…. pojdi še njih napasti,da kršijo zakon, ker bi mu oni vvzeli licenco in da so zato potrebni spremljanja s strani policije in podobne kot za enak moj odziv v tem primeru sodiš mene…
in še mnoge take teme… kjer npr. nekdo iz pijanosti povzroči smrtno nesrečio in ljudje napišejo,da bi ga sodili za naklepno dejanje… pojdi njih napasti, da kaj si domišljajo da jamljejo zakon v svoje roke in bi kršili zajkonodajo, ker bi ga oni sodili za nekaj kar naša zakonodaja ne dela tako… in da so zato zdaj oni kriminalci, ki jih je treba spremljati po tvoji logiki in kaznovati… oni, ki pa pijan ubije človeka na cesti je pa po vaše nedolžen.

razumeš poanto – pojdi napadati zdaj še vse ostale po takem sistemu.
[/quote]

Nihče ni nič ne podtika. Ker si izbrisala iz mojega odgovora citat tebe, še enkrat:

Vsi vemo, da to pomeni, da se požvižgaš na zakonodajo, pa se lahko vlečeš še tako ven.

Sej verjetno je in bo. A misliš da ne? V Italiji ga pač niso mogli slovenski policaji nadzirat.
[/quote]

Ja nadzor na kaksni osnovi pa? Clovek je svoje odsluzil in je zdaj nedolzen. Tako pravite. Saj unega Casiraghija so tudi izpustili, pa je v roku enega tedna spet pocel grozovitosti. Pa Plut. V Sloveniji ni zakonske osnove niti volje, pa ne se zdaj cudit temu.

New Report

Close