Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Slovenski terorist Žabvi napadel novinarje planet TV -ja

Slovenski terorist Žabvi napadel novinarje planet TV -ja


očitno se ti požvižga na zakonodajo, saj si me s citati ravno dvakrat neresnično obtožil besed, ki jih nisem nikjer izgovorila. To pa so kazniva dejanja lažnih obtožb. Torej bodi natančen v svojih dejanjih, da bodo znotraj zakonodaje, ker očitno niso.
[/quote]

Ali ne vidiš da si naletela na tumastega trola, ne trati časa z njim, ker ta je že davno spremljan in zasledovan, vsa njegova spletna dejanja so zapisana, odgovorni poznajo njegov IP in vse obiskane spletne strani. Kako bi naj sicer vedel, da je treba nekoga spremljati? Zato ke rje sam spremljan. Lahko je tudi en od pajdašev spreobrnjenega islamista Žavbija. Naslednjič nikoli en trati časa s takimi troli kot je ta. Jaz se popolnoma strinjam s teboj, mislim da večina ljudi tu misli tako kot ti, varnost je na prvem mestu.

A da vsi vemo, kdo ste to vsi? Ti kar piši z različnimi nicki, ampak vsi tvoji poskusi odvračanja od bistva o Žavbijevi psihopatji in ogrožanju ljudi so jalovi. Zdaj je to vnovič dokazano v primeru napada na novinarje. Lahko smo vsi spremljani s tabo vred iz kakih koli razlogov, mislim da si sam že spremljan, sodeč po tvojem znanju o spremljanju veš zakaj, ampak Žavbi pa je večkratno dokazano nevarna oseba in je gotovo sam spremljan in pod nadzorom in prav je, da se javnost zaveda, kaj je storil in da je zdaj še napadel novinarje! Pa ne glede na tvoje kazanje s prstom na napake druge z namenom odvračanja pozornosti s kriminalca. Zakaj ne rečeš raje, da so mu vse skupaj podtaknili, začni se lagat, če ti bo kaj odleglo. Ne bo ti uspelo veš, Žavbi je bil kriv in spet je kriv…

Če je kriv za kaj ali upravičeno sumljiv, ga bodo zaprli in/ali upravičeno spremljali in to čisto zakonito – zakaj imate nekateri potrebe in želje po nekih nezakonitih prijemih, pa ne vem, to veste vi. Seveda pa je poleg njega, če kakorkoli krši zakonodajo, dobro spremljati tudi ostale, ki javno zapišete, da se požvižgate na zakonodajo in da “veste, da to ni zakonito, ampak bi …”

A da vsi vemo, kdo ste to vsi?
[/quote]

Vsi pismeni, ki znamo prebrati tisti citat tebe, ki ga vztrajno brišeš iz mojih replik.

25 letni eritrejec je z nožem napadel 11 letnega otroka in ga večkrat zabodel.

An African migrant attacked a neighbour’s child with a knife on Wednesday. The 11-year-old boy was seriously injured during the attack in the town of Vilshofen, Germany’s TAG24 reports.

The 11-year-old boy was taken to hospital with deep cuts and puncture wounds on his upper body, neck and leg, police said on Thursday.

Thanks to emergency surgery, the boy from Vilshofen (Passau district) is no longer in critical condition.

An immediate investigation by police led to the arrest of a 25-year-old suspect from Eritrea, and also retrieved the knife used in the attack.

The African migrant’s motive for the attack of the boy, who was living in the same apartment block, remains unclear. He is now being investigated for attempted murder.

In kaj zdaj, ti brihta za popizdit, si vklopila svoje satelite in radarje? Spremljas vse ostale, katere ‘bi bilo dobro spremljati’? Ali pa bos podala predlog za spremljanje? Ali pa samo malo trolas?

Bom kar tukaj tole pustil

https://www.youtube.com/watch?v=2-Wfipw-4ew


Tudi MRH(N)OVINARJE bo treba malce na ketno dati!
Žavbi je svoje odslužil in je svoboden državljan!


Tudi MRH(N)OVINARJE bo treba malce na ketno dati!
Žavbi je svoje odslužil in je svoboden državljan!
[/quote]
Vprašaj družine njegovih žrtev.

Meni pa se zdi izjava , da je to sedaj povsem svoboden državljan in da dela kar hoče in hodi kamor hoče, strašansko dvomljiva.
Kar strah postane ljudi ob takih izjavah.


Pravno je tako in nič drugače!


Tako pač je. Pri nas se samo branit ne smeš. Po tujih domovih lahko počneš kar hočeš. Gost je kralj.


Tako pač je. Pri nas se samo branit ne smeš. Po tujih domovih lahko počneš kar hočeš. Gost je kralj.
[/quote]
Malce se mi dozdeva, da nisem kralj. O pravu imam sicer svoje mnenje in to ne lepo, ampak….
Takole mimogrede sem se spomnil nekih SLO lopovov/kriminalcev, ki jim novinarji sploh niso špegali na dvorišče!


Malce se mi dozdeva, da nisem kralj. O pravu imam sicer svoje mnenje in to ne lepo, ampak….
Takole mimogrede sem se spomnil nekih SLO lopovov/kriminalcev, ki jim novinarji sploh niso špegali na dvorišče!
[/quote]

Nekako se mi dozdeva, da imaš svoje mnenje tudi o novinarjih.

Novinarji pa kot muhe na drek.

ko pa novinarska teroristična golazen nadleguje ljudi je pa očitno OK

Kolikor razumem, so starši odklonili novinarje in jih spodili. Staršem je gotovo hudo in želijo normalizirati zavoženo sinovo življenje, ne pa ga potencirat.
Sicer pa v naši državi na zapor pravnomočno obsojeni kriminalci lepo hodijo na okrog po prostosti in se pripravljajo, da bodo opravljali koristno delo.

Meni tale Žavbi ni prav nič simpatičen in upam, da ga imajo pristojni vseeno malo bolj pod nadzorom, si pa svoje mislim tudi o novinarskih ekipah, ki dežurajo na cesti… V bistvu, če ne bi bil to ravno on, verjamem, da je komu celo všeč, da so zalezovalci mal po smrčku dobili, pa lahko zanikate kolikor hočete. Čeprav res ni prav, da se stvari rešujejo z nasiljem.
Kot je pa rekel en predhodnik, zakaj pa novinarske ekipe ne dežurajo pred hišami tajkunčkov, ko se vračajo z Doba? 🙂

ga sigurno podpirata in ga razumeta, tudi Levica mu je po vsej verjetnosti zelo naklonjena, sam je radikalni islamist in to je pri teh kalibrih nekaj najbolj cenjenega. Morda bo novi poslanec Levice ali pa pomočnik direktorice Mirovnega inštituta, tam zagovarjajo take teroriste in obsojajo vse tiste, ki obsojajo teroriste.

Zame je prav eno in isto. Oba sta storila s sodiščem dokazano kaznivo dejanje.
ZA VEČNO morata biti suspendirana z vidnih položajev in pod kontrolo policije.
Taki se ne spreobrnejo.


ampak novinarji počnejo ravno nasprotno … izpostavljajo ga s svojim!! nadlegovanjem

Ne zavajaj z Levico! Teroristom ni nihče naklonjen, tudi Levica ne.

ja ka ste pa mislili da mu bo lupčka dau al ka? če si musli maš sam vero na dnevnem sporedu oz. fruštk, vera, južna, frušt, prbuškat ženo, večerja, vera. spanje. repeat .

New Report

Close