Najdi forum

SLS

Ta stranka mi ni jasna.

Na lokalnem nivoju so očitno maherji, imeli bodo največ županov od vseh strank, na državni ravni pa delujejo ko eni loleki.Kako si to razlagate?

Pa nikakor niso samo kmečka stranka, navsezadnje imajo v Celju enega Šrota, ki je dobil že tretji mandat in ga očitno celjani prepoznavajo kot zelo sposobnega.Prav lahko s ezgodi, da bodo imeli župana tudi v Mariboru.Torej nikakor ne gre izključno za kmečko stranko.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

meni tudi ni jasno, kako imajo lahko toliko županov…izgleda so prava provincialna stranka za provincialno ljudstvo

Na lokalnem nivoju se mi zdi, da se volilci in kandidati, vsaj v manjših skupnostih, poznajo med sabo, in volijo po osebnostnih in sposobnostnih značilnostih in manj po politični pripadnosti.

Oliva, provinca je večina Slovenije, pa če je to tebi, imenitni Ljubljančanki všeč, ali ne.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Očitno podpirajo “taprave” ljudi. Jaz sem bila na primer odločena, da bom volila za župana nekoga, pa sem šele kasneje izvedela, da ga podpira SLS. In me je potem skoraj minilo, da bi ga volila:))

Ne vem pa, če se za te kandidate tudi šteje, da so SLS župani (če jih SLS samo podpira)…?

spider, ni mi všeč, da je večina slovenije provicnciallne…pa s tem ne mislim na kmetije, vinograde in traktorje

Verjamem, da ti ni všeč, ostane ti samo, da se sprijazniš.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Boste se morali odpraviti med ljudi tudi izven mesta, pa boste hitro ugotovili razgledanost in stopnjo inteligence povprečnih Slovencev, pa ne mislim zdaj zaničevalno. Delam z ljudmi večinoma na podeželju, izven mest, na kmetih in kaj jaz vem kje še, ko to doživiš in se malo pogovarjaš, vidiš, zakaj je tako. Samo, da si proti bivši oblasti, proti rdečim, da se pokažeš pri maši,malo boljši retorik…..in že so šanse na volitvah in in to je to.

z ničemer se mi ni treba sprijazniti 🙂

Ej, Oliva, eno vprašanje.

Vi v LJ, ful napredni pa to..zakaj muslimanom ne dovolite džamije???

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

zato, ker imamo preveč priseljencev s podeželja he he

Dajte se že enkrat zazidat, da boste imeli mir pred nami in mi pred vami.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

kdo vi? a slovenec slovencu ni brat?

Ne, jaz tebi nisem noben brat.Jaz sem provincialec, ti pa si Ljubljančanka.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ti imaš očitno manjvrednostni kompleks…preberi še enkrat, da sem napisala, da pod provincializem ne mislim kraj prebivanja…tudi v ljubljani so provincialci in tudi v horjulu ali kungoti niso vsi provincialci

Spider
Preberi, kaj je napisal tvoj somišljenik en mal mem. Od jeze r** r****. Zato se nekaj jezit. Po moje škodi tudi lepoti.
L.p.

New Report

Close