Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Služenje voj.roka – ste za?

Služenje voj.roka – ste za?

Ne govorim o svojem otroku, če je nekaterim tako težko to razbrat.
Ampak saj…kaj le sem drugega pričakovala, tukaj so samo mame popolnih sončkov, ki jim nihče ne sme nič rečt, ker je prec vse v luftu…joj res me skrbi kam gre ta svet.

PODPIŠEM.

Kdor hoče v vojsko, lahko gre. Kje je problem?

A da ne? Kaj pa tvoj prvi post:” Jaz in še nekaj staršev, ki jih poznam bi želeli imeti obvezno služenje vojaškega roka, vsaj nekaj mesecev. Če ne doma, se otrok tam nauči nekega reda, poslušnosti, sodelovanja.

potlej se pa brigaj zase, si pač dala nepremišljeno in butasto idejo s fašističnimi primesmi.
pa nej te ne skrbi tako svet, je preživel svetovne vojne,

Razvajene hčerke pa za kuharce, čistilke in prostitutke razvajenim mulcem v vojski :))))

potlej se pa brigaj zase, si pač dala nepremišljeno in butasto idejo s fašističnimi primesmi.
pa nej te ne skrbi tako svet, je preživel svetovne vojne,[/quote]

Ne bom se brigala zase, forum je javen, lahko ti preskočiš, če ti ne paše. Ko se bom pa osebno vate obregnila glede tebe in tvojih otrok, mi pa lahko kaj rečeš, do takrat pa psssttt.

Fašizma nisem omenjala, si omejena?

potlej se pa brigaj zase, si pač dala nepremišljeno in butasto idejo s fašističnimi primesmi.
pa nej te ne skrbi tako svet, je preživel svetovne vojne,[/quote]

Ne bom se brigala zase, forum je javen, lahko ti preskočiš, če ti ne paše. Ko se bom pa osebno vate obregnila glede tebe in tvojih otrok, mi pa lahko kaj rečeš, do takrat pa psssttt.

Fašizma nisem omenjala, si omejena?[/quote]

s tem ko zahteveš zopet nazaj obvezno služenje vojaškega roka, bi rekel da se še prekleto kako vtikaš v otroke drugih.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ok, vzami kot hočeš, jaz vem kaj mislim, kdor pa noče razumet tudi ne bo.

hočeš razumet, kar ti drugi želijo dopovedat. poskusi malo razširiti svoja obzorja res no.

Dvomim, da so danes še ti mamini razvajenčki sposobni danes služiti vojaški rok.

Nočem se niti trudit, jaz sem povedala svoje mnenje in vsak ima pa svojega, mogoče bi ti to skušala razumet?
Mulci rabijo meje in pika.
Gledam najstnike, ki hodijo na prakso….sanja se jim ne kaj je delavnost, marljivost, samoinciativa, spoštovanje, red……obnašajo se kot da so tukaj že od nekdaj, vse po vrsti bi tikali, vse kar vzamejo je samoumevno, da ni potrebno nič vprašat za dovoljenje, punca si lakira nohte, se razburja nad vsakim, ki ji hoče kaj pametnega povedat ali pokazat.
Jim kaj rečeš, da naj se podvizajo ali da naj bodo bolj pozorni pri delu, pa samo zavihajo nos….rečte kar hočte, ampak kako bodo v bodoče firme delovale s takimi ljudmi, ki jih ni nihče naučil osnovnih stvari, to JE zaskrbljujoče.

biLka torej sploh nimaš svojih otrok, in bi rada druge strerala do neke kao vzgoje v stilu Izraelske vojske otrok?
lepo lepo, ni kaj….

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

torej imaš ti težave z avtoriteto in pričakuješ, da bodo najstnico v vojski naučili reda al kako?
Če pride k tebi na prakso in si ti njihov mentor, si ti tista, ki moraš tam določit kaj in kako se bo delalo. Če ti tega ne rata, jih lahko odsloviš, napišeš negativno poročilo, ali pa predaš posel tistemu, ki bo to zmogel. Tudi sama sem mentorica, pa nimam nobenih takšnih težav. ker že na začetku povem, kaj pričaujem in kakšna so pravila. Pa moram reči, da so običajno zelo zagreti in delovni ljudje.

Jaooooooo, kakšni brezvezni odgovori so tukaj “nad menoj”.
biLka, kaj se nekaj opravičuješ tem brezveznikom. V curac jih pošlji.

Kje sem napisala, da sem jaz mentor?

če pa nisi mentor, potem pa samo opravljaš tuje otroke. saj zato gre, pri tebi vse štima, drugi so pa grozni a ne?

Prosim lepo, zapri ladn in pejd dam k mamici.

:))) se vdam mone monaste!

Ne, naši se reda učijo doma.

ne moreš pri 18ih govorit o otrokih….
otrok???


Ti pa si ena debilka, tisti ki smo to skozi dali, vemo, da so bili vzgojeni še naprej vzgojeni, nevzgojenca pa niso spremenili! Vendar pa je bilo slednjih bolj malo, ker so matere in očetje delali za preživetje, v šoli je tudi šiba pela, popoldne smo pa staršem pomagali, ne tako kot danes, ko mamice ob kofetku razpravljajo, kaj se je dogajalo v big brotherju, pamži pa igrajo računalniške igrice, če potegneš suma sumarum, cepec lahko vzgoji samo cepca, za vzgajat moraš bit najprej sam vzgojen, vojska ima drug namen! Zdaj, če ti nisi sposobna vzgojit otroka, je to tvoj problem!

Očitno ne veste, da se je še vedno možno vključiti v prostovoljno služenje vojaškega roka. Kdor želi, to komot lahko stori. In marsikdo to tudi zares stori. Fantje in punce, brez razlike. Jih ni tako malo. Ampak ne verjamem, da se kakšni hudo nevzgojeni mamini razvajenci odločajo za to opcijo. Če ste vzgojo doma zafurali, vam nobena vojska ne bo poštimala otrok. Še najmanj potem, ko niso več otroci, ampak so odrasli ljudje.

če pamžov do takrat niste navadili na red, samostojnost, poslušnost, sodelovanje…
jih tudi v vojski nebi mogli navadit.[/quote]

Žal je vojska in marsikatera krivica dobra šola za življenje. Takrat so bili moški še moški. Danes … ?!?! Dobro, da lahko izbiram med tistimi moškimi, ki so služili pravo vojsko!

če pamžov do takrat niste navadili na red, samostojnost, poslušnost, sodelovanje…
jih tudi v vojski nebi mogli navadit.[/quote]

Žal je vojska in marsikatera krivica dobra šola za življenje. Takrat so bili moški še moški. Danes … ?!?! Dobro, da lahko izbiram med tistimi moškimi, ki so služili pravo vojsko![/quote]

za današnje mladeniče si ti pač stara baba, tko da se ne sekirat…………..

Ni govora o streljanju in ubijanju? A si ti sploh kdaj preverila v kakšnem slovarju in enckilopediji, kaj pomeni beseda VOJSKA?

Če hočeš vzgojne tabore, potem napiši tako.

Če napišeš vojska, naj ti bo pa kristalno jasno, da gre pri tem za streljanje in ubijanje. Za to vojske SO. Z malo sreče streljajo in ubijajo z vsaj približno osmišljenim razlogom. Kdaj pa kdaj tudi res dejansko za obrambo doma in domovine.

Z malo smole izvažajo demokracijo v Irak in Afganistan (Nato) ali požigajo lastno državo in pobijajo svoje državljane (Sirija).

In to hočete za svoje otroke? Bog se nas usmili.

New Report

Close