Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus SMRTNOST NE GLEDE NA UZROK 2010-2020 ŠVEDSKA

SMRTNOST NE GLEDE NA UZROK 2010-2020 ŠVEDSKA

Statistika smrtnosti ne glede na uzrok SMRTI od 2010 do 2020 ŠVEDSKA

https://www.statista.com/statistics/525353/sweden-number-of-deaths/

Še malo od decembra je ostalo…

Kako je to mogoče?

Ne vem, meni zgleda kot da je covid zmanjšal smrtnost na Švedskem, ma to je že teorija zarote.

Deluje.

Ekstravisor, slo1 tam pa meljejo o inšpekcijah nadzora nad karantenami, maskami.

Isprogramirani …..

https://www.youtube.com/watch?v=rP7XxRpFBzQ

https://www.facebook.com/293328941023174/videos/970575690134850

Največ smrti je bilo v letu 2012 (91 938)
Smrtnost do 4.decembra 2020 (87 169 skupaj z covidom)

Plandemija traja že 9 mesecov.
Maske ne nosijo.
Nikjer.
Niso obvezne.
Alkohol se toči do 22 ure.
Javni prevoz ni nikoli ustavljen.
Naštevam še naprej?

Koliko se kdo drži distance vidite v posnetkih katere sem dell.
https://www.statista.com/statistics/525353/sweden-number-of-deaths/

In zopet sebi dokazuje nasprotno ker je nepismen.

“A share of the deaths in 2020 were related to the coronavirus epidemic. The highest number of coronavirus deaths were among individuals age 70 and older. Sweden was the Nordic country that reported the highest number of COVID-19 deaths in 2020.”

Torej vir ki ga navajaš potrjuje da crkavajo od korone in da na Švedskem največ od vseh skandinavskih držav.
Zakaj je temu tako objasnijo tu:
https://www.scb.se/en/About-us/news-and-press-releases/excess-mortality-in-sweden-is-followed-by-mortality-deficit/

Za tiste ki so pismeni.

Tu sem te čakal…

Število smrtnih žrtev na Švedskem leta 2020 je 4. decembra znašalo približno 87,2 tisoč ljudi.

“Največ smrtnih primerov zaradi koronavirusa je bilo med posamezniki, starimi 70 let in več”.

Švedska je bila nordijska država, ki je leta 2020 poročala o največjem številu smrtnih primerov zaradi COVID-19.

Tak je nevaren virus da je do 4 decembra 2020 najmanj smrtnosti od 2010 leta.

Smešno.

Vemo da si nepismen in si zopet to pokazal. Ostali ki znajo brati, imajo obrazloženo kaj in kako.

Dejansko ljudje na Švedskem manj umirajo, ker je covid nevaren.
Vsi se ga toliko boijo da nočejo umreti.
E moj šišmišu (netopirju)

Včasih je fino, če človek ne šprica osnovnošolske matematike. Na tvojem grafu lepo piše, da so podatki za l. 2020 do 4. decembra, torej manjka še 27 dni in je podatek za samo 365 – 27 = 338. dni Če preračunaš na celo leto, dobiš:

(87169 / 338) * 365) = 94132

To pa je kar krepko višja številka kot kadarkoli v letih 2010-2020.

LudiD?

Kolikor vem sem jaz delil graf in nisem skrival podatek da je statistika do 4. decembra 2020.
Bom počakal končni rezultat.

Torej predvidevaš da bo večje število?
Na podlagi česa?
Matematike, statistike?
Ok, dej meni še kaki ticket po statistikah izračunaj da zaslužim kaj.

Na podlagi preprostega računa, ki sem ga navedel (ki ga sprenevedavo ignoriraš?) in ki upošteva, da bo tudi v preostalih 27 dneh povprečno umrlo toliko ljudi na dan kot v prvi 338 dneh. Ti nisi skrival tega podatka, rekel si, da je ostalo v decembru še par dni (dejansko jih je ostalo od 4. decembra še 7,4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kar nikakor ni zanemarljivo in nikakor ne par, ampak 27), nisi skrival, si pa demagoško minimaliziral pomen tega podatka, čeprav ti osnovnošolska matematika 1-2-3 pokaže, da ni tako.

Prvo nimaš podatka gor koliko je umrlo ljudi na dan.
Brez te podlage nemoreš nič izračunat.
Lahko razdeliš na nek način, ampak brez temelja dnevne smrtnosti nimaš nič, samo dovmnevaš da bo tak.

Hahahhaha :-))))))))

Ti dejansko nisi sposoben razumeti niti čisto preprostega sklepnega računa, to se v osnovni šoli učijo v 4. razredu in potem ponavljajo še v 5. in 6. in na bolj kompleksne načine (ker takih simple računčkov pač ne morejo več v nedogled ponavljat) v kasnejših letnikih.

Eh ja.

Q.E.D

Največ smrti je bilo v letu 2012 (91 938)
Smrtnost do 4.decembra 2020 (87 169 skupaj z covidom)

Glede na te številke bo leto 2020 rekordno drugače…. preveri potem januarja, pa boš videl.

Največ smrti je bilo v letu 2012 (91 938)
Smrtnost do 4.decembra 2020 (87 169 skupaj z covidom)

Glede na te številke bo leto 2020 rekordno drugače…. preveri potem januarja, pa boš videl.
[/quote]

Torej, zgleda da bo leto 2020 blizu 95tisoč. S tem da ti ljudje umirajo v ŠVEDSKEM zdravstvenem sistemu in ne v našem, kjer crkne vsak.

Sej pravi predvidevaš, izračunat pa ne moreš?

Teoretik zarote bi rekel da navijaš da bo smrtnost večja.

Katera slika bi ti bila lepša, manj smrtnosti ali več smrtnosti?

P-s. Maske ne nosijo. Niso obvezne.
Alkohol se toči do 22 ure.
Vse več ali manj funkcionira normalno.

Hm, zanimivo, da je en komentar zbrisan. How come?

višja sila

Na Švedsko bo treba, če boš hotel videti še kdaj človeka. Drugje jih ni.
Sramota.

Nižja sila je pa kliknila na “Prijavi objavo” in priklicala višjo silo?

Sann Da šalje Danas u 20:22
Ma ludnica. Ovi svedi bar cifre ne lazu…nasima dole nista ne vjerujem
Poslali ste Danas u 21:02
ma ovde ovi programirani od sistema, navijaju da švedska ima sta vise smrti, jer tako bi onda oni bilu u pravu, posto vi ne nosite maske, a mi moramo. ovo je lud svit majke mi
Poslali ste Danas u 21:02
pa iako nemate nikakve zabrane kazne manju smrtnost imate, e jeb-emti ja takav virus
Poslali ste Danas u 21:02
haha
Poslali ste Danas u 21:02
ovde fasizam do kraja
Poslali ste Danas u 21:03
oko 4000 e kazni sam nakupija, ne jebem zivu silu, meni ce masku dat na cunku, mos mislit
Poslali ste Danas u 21:03
te njihove planove i lopovluk sam procita odmah
Poslali ste Danas u 21:04
umorio samse od pisanja prituzbi, saljem sve nazad

Sann Da šalje Danas u 21:08
Tacno tako. Ovdje dnevno testiraju oko 40000 i na taj broj oko 7000-8000 novih zarazenih. Ljudi zive normalno koliko-toliko. Maske nosi samo onaj ko zeli. Propust je napravljen u starackim domovima i to je javno receno.

To je del pogovora s kolegico katera živi na Švedskem
Glede na “uradno” zavedanje propusta kateri so javno priznali v DSO-ih, misliš da bodo ponovili isto napako?
Jaz mislim da ne.

Tale tema je nazoren prikaz, da je pamanjkanje osnovne izobrazbe in razgledanosti plodno gojišče za teorije zarot.

New Report

Close