Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SNS vložila predlog za spremembo tobačnega zakona

SNS vložila predlog za spremembo tobačnega zakona

Poslanci SNS so v državni zbor v petek vložili predlog novele zakona o omejevanju uporabe tobačnih izdelkov, je na današnji novinarski konferenci povedal predsednik stranke in vodja poslanske skupine SNS Zmago Jelinčič.

http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=2&article_id=1207111217232740&cid=100&pgn=1

Če mu uspe, bo naslednje leto, tako kot pred tremi leti, dobil moj glas.

Zdaj pa na čik. 🙂

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ti si volila Jelinčiča?

Ahahahahahaaa…

Razočarala si me…

Itak, da mu ne bo uspelo…

Letos ne, pred tremi in pred petimi leti.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Žogca je volilka Jelinčiča??????

Tistega Jelinčiča, ki javno zganja gonjo proti izbrisanim, Romom…skratka vsem skupinam, ki jih Žogca na tem forumu zagovarja?

Če jaz tu kaj razumem…Žogca je za izbrisane, a tudi za Jelinčiča..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Žogca se absolutno ne strinja z Jelinčičem in njegovim programom. Jelinčič moj glas dobi iz dveh razlogov: 1. pove tisto, kar vsi drugi zamolčijo in bi ostalo zamolčano, če ne bi bilo njega 2. kot hvaležnost za leto 1999, ko so vsi naši drugi jajcarji rinili v analne odprtine vsemu, kar je bilo povezano z NATO-m, vsi razen Jelinčiča, ki je edini bil javno proti temu, da se na nedolžne ljudi cele tri mesece mečejo bombe.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Poceni izgovor.Še vedno si volilka tistega Jelinčiča, ki bi izbrisane izbrisal z mitraljezom.Zato tvoje načelno zavzemanje za izbrisane v tej luči hudo čudno izpade.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Jelinčič ni nikogar izbrisal in nikoli ne bo imel v rokah toliko oblasti, da bi izvajal kršenje pravic, o katerem vedno govori. Jelinčič se tega še predobro zaveda. Da lahko s takšnim govoričenjem nabira glasove, ker se nikoli ne bo zgodilo, da bi mu kdo rekel … Zdaj imaš oblast in nisi nič naredil.

Dejansko pa je žalostno, da v tej državi nimam za koga glasovati in dajem protestne glasove Jelinčiču.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Eh ja, Žogca, razočarala si me. V mojih očeh si izgubila kar precej kredibilnosti…

Zlo žal, tko je.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Hja, še vedno pa širi nestrpnost, proti kateri se ti boriš (kao).

Resno, jaz sem bil ziher, da voliš SD ali LDS.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Jaz sem bil prepričan, da voli LDS.

Na LDS imam alergijo. Za SD sem volila na svojih prvih volitvah. Potem pa ne več. Bi pa znala znova na naslednjih volitvah. SD mi ni všeč, ker niso dovolj levi. Vendar se zavedam, da takšni morajo biti, če želijo veliko podpore. Vsi morajo biti nekako sredinski.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Jaz bi rekel, da je glede na Zahod pravzaprav večina slovenskih strank levih.

Sicer pa, kaj ni Zares neka nova leva stranka sedaj?

Od kje naj bi bili oni levi? Oni mi delujejo kot skupina zvitih pogajalcev, ki se bodo za dobre položaje spet spajdašili v LDS in SD…

Se strinjam z Janezom. To ni leva stranka. Kot bi napisal famozni Politkomisar s portala naše nacionalne televizije … V Sloveniji ni pravega levičarja, vsaj v politiki ne.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Mojega je že zgubil, verjetno ga bo zgubil še drugič. Če Zmago zmaga…

Ma kaj se zdej dobrikajo in delajo všečni kadilcem. Ko se je glasovalo o sedanjem tobačnem zakonu so bli pa vsi za.

Sicer pa tud tega zakona NE podpiram, ker je spet naštelan tako, da polni državno blagajno. Le zakaj? Pa koji qrac bi se morale spet podražiti cigarete? že itak so 10x predrage. Kao za neko preprečevanje odvisnosti LOL, pa kdo to verjame? Kam gre pa zdej trošarina od cigaret?

Sem nekadilec, da ne bo kdo mislil kaj drugega.

Večinoma se strinam z megaboyem. Čemu spet dodaten evro? Čemu? Ne nam spet o neki zdravstveni blagajni za kadilce in pljučne bolezni. Ker to je daleč od tega, IN TU se nakladač Jelinčič spreneveda še bolj kakor vsi ostali skupaj.
Mislim…pa kje nam in vsem ostalim pamet?
Jelinko hkrati lazi v anuse sedanjim vladajočim, en mal prostora si pa zavzame še za opozicijo. Katero pa, klinčen nacionalist, vedno pljuva.

In potem, mi je najbolj bolano brati in poslušati že 15 let izrabljen butast in nedorasel argument, da ima pa Zmago jajca vse povedat in je edini, ki se kao nikogar ne boji. Ne koalicije ne opozicije, kjer pa itak vedno pristane.

Ma dajte no, njega zagovorniki in volilci, malo dalj pogledat. Nateguje Vas. Dvesto na uro. S svojim populizmom, nastopaštvom, nerealnimi kretenskimi izpadi, s svojo sovražno govorico, s svojim nacionalizmom, ki je za lase prlivlečen. In to Vaše lase. Ne njegove. V resnici se Vam pa vsem, ki ga volite, po vrsti naravnost smeji v glavo, kako ste lahko tako lahkoverni, naivni, ma glupi no. Priznajte si.

Ni bolj butastega argumenta kakor ta, da en kvazi Zmago Jelinčič, vedno pove kar misli. Ma pa ja, my ass! On pove, kar Vi mislite. Pogruntane Vas ima do nule.
In potem ga še volite.
Nekateri.
So fucking what, pa si mislite ob tem? Da boste kaj spremenili? Ja, kaj pa že?

Mogoče samo to, da bo, nevreden tudi pridevnikov, spet prilezel v parlament.

Tale rit od tega tipa, je ena najbolj hinavskih podrepnikov kar jih volite.

In nevreden osnovnega spoštovanja.

OK, tvoje mnenje. Tudi jaz nisem in nikoli ne bom volilka SNS. Ampak od kje pa tebi pravica, da tako etiketiraš ljudi, ki volijo SNS? Pa zaboga kaj se greste ljudje no? Vsak voli tisto stranko in tistega kandidata, ki ga hoče in to je njegova pravica. Ali se to zdi meni, tebi, sosedu, sodelavcu, forumašu…prav ali ne, nima nobenega pomena.
A zdaj pa velja princip, tisto kar jaz volim je edino pravilno in ljudje, ki volijo enako kot jaz so edini normalni, vsi ostali ste pa butci z opranimi možgani?

OK, tvoje mnenje. Tudi jaz nisem in nikoli ne bom volilka SNS. Ampak od kje pa tebi pravica, da tako etiketiraš ljudi, ki volijo SNS? Pa zaboga kaj se greste ljudje no? Vsak voli tisto stranko in tistega kandidata, ki ga hoče in to je njegova pravica. Ali se to zdi meni, tebi, sosedu, sodelavcu, forumašu…prav ali ne, nima nobenega pomena.
A zdaj pa velja princip, tisto kar jaz volim je edino pravilno in ljudje, ki volijo enako kot jaz so edini normalni, vsi ostali ste pa butci z opranimi možgani?[/quote]

Kdo je pred kratkim naredil več škode celotni slovenski politiki in celo vsej Sloveniji. Jelinčič s svojim “nastopaštvom”, Peterle s svojim nenehnim natolcevanjem koliko je med osamosvojitvijo naredil za Slovenijo. Kot da je bil edini.
Zaradi Peterleta in njegovih je danes pred celim svetom Slovenija osramočena.

Jelinčič predlaga 1 evro za zdravstveno blagajno, zakaj pa ne? Tudi pri alkoholnih pijačah bi lahko uvedli en evro za zdravstveno blagajno, ki se duši v dolgih čakalnih vrstah in dolgovih. En evro, bi se našel še kje ali bi se naj dodal.
Sedaj pa kot da se daje na desetine evrov pohlepnih treh velikih s svojimi podražitvami, morda bi pa tudi oni lahko prispevali kak evro od mesa, mleka in kruha v zdravstveno blagajno.
Morda bi pa JJ v tem primeru imel manj težav s hipermarketom in Peterletom, ki mu je za…. že itak za….. vse živo v Sloveniji.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Kaj če bi rajš sprivatiziral zdravstvo? Pa ne bo treba od vsakega sranja plačevat po “en evro” v zdravstveno pa še kakšno blagajno…

Matr a ste res vsi do zadnje celice okuženi s tem kurčevim komunizmom?

Že sedaj moram vsak pregled plačat trikrat, če hočem kam prilest. Tako je tudi z ogromnim številom Slovencev, ki si takšno (sedanje) zdravstvo lahko privoščijo.
Druga, velika večina jih pa čaka in na obroke umira v mesece in leta dolgih čakalnih vrstah.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.


No sej se zdej točno vidi, kako je govoril, da se bo ćez volitve pritožil, ker niso bile izpeljane korektno. Je mislil na glasove iz tujine in pošiljanje glasovnic stalnobivajočim slovencem. So pa jih res čudno pošiljali samo nekaterim, ker moj kolega jo ni dobil.

No volitve so mimo, zdej ko se je treba pritožit pa NIČ.

Ampak bi bilo prav te stvari razčistit sedaj, ker bo sicer na naslenjih volitvah enak zaplet.

Jelinčič govori to, kar ljudje hočejo slišati.

V začetku 90 se je spravljal na Neslovence in jih naganjal iz Slovenije.

Potem mu je šla v nos cerkev.

Trenutno zganja gonjo proti muslimanom, Hrvatom in Romom…ter leze v rit Srbom, o katerih je še pred 15 leti govoril čist drugače.

Glasove si zgleda namerava nabirat tudi med kadilci.

To je enostavno tak človek….nekih stališč sploh nima, on enostavno vedno govori to, kar na ulici začuti, da bi bilo fajn govoriti.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ja, pa dajmo potem tudi davke ukinit.

New Report

Close