Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek So Ano Jud že likvidirali?

So Ano Jud že likvidirali?

Komaj nekaj dni je po volitvah, Ane Jud pa že ni več :(. Glej:

Čistke se nadaljujejo: .

Jaz sicer ne vem, kdo je ta gospa oziroma gospodična, spomnim pa se, da sem pred dvema tednoma (torej pred volitvami) na eDnevniku brala blog, v katerem se je nekdo spraševal, kaj je z njenim blogom. Mislim, da so na koncu ugotovili, da je verjetno preprosto nehala plačevati zakupljeno domeno ali kakorkoli se že temu reče.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Blog Ane Jud je mrknil že pred volitvami……

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

ja to pa res, čim je začela pisati proti JJ in njegovi vladi, čudno res!:)

uuuuuuu, noč čarovnic je spet tu. Je tako ninej? Spet tvoja teorija zarote.

Dejstvo je, da so jo nagnal tudi Silvester Šurla, ker je v svoji zadnji kolumni v Reporterju napisala nekaj čez JJ.

in moja ,skupuška, soseda je zopet pričela oddajati, kletno, neizolirano
sobo oz. prostor kjer je bila preje pralnica, študentom :((
Pet se jih stiska v eni sobici.
To je počela pred Janševo vlado, kasneje prenehala (ne vem zakaj) in
sedaj zopet.

Dejstvo je, da so jo nagnal tudi Silvester Šurla, ker je v svoji zadnji kolumni v Reporterju napisala nekaj čez JJ.[/quote]
Pa je bila nagnan zaradi tega ali pa je to spet ljudski glas?

Dejstvo je, da so jo nagnal tudi Silvester Šurla, ker je v svoji zadnji kolumni v Reporterju napisala nekaj čez JJ.[/quote]
Pa je bila nagnan zaradi tega ali pa je to spet ljudski glas?[/quote]

eh brezveze boss, zate je zarot sposobna samo ena in edina stran, bo prišel čas ko boš spregledal.

Njega sem videla pred dvema dnevoma, zato sem prepričana, da je še med živimi. Ta Ana Jud … Kdo je sploh ona? Jaz sem res prvič slišala zanjo, ko sem prebrala, da je njen blog “pogrešan”. V bistvu se sprašujem, kje sploh živim, ker jaz sploh nisem vedela za obstoj Reporterja. Tudi za obstoj Ekspresa ne. Za neki Slovenski tednik sem prvič slišala prejšnji teden. Očitno sem v nekih povsem svojih dimenzijah.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ja, JJ skuša še v teh dneh, kar mu je preostalo čimveč počistiti, tudi z ljudmi.

Z Ano Jud pa je že pred volitvami. Ga je zeloooooooo užalila, ker je grdo pisala o njem na blogu. Potem so njen blog ukinili, z obrazložitvijo, da ni plačevala računov, ki bi jih morala (za zakup ali nekaj podobnega)

Kot sem napisala spodaj pri primeru župana Jankovića in njegovi odstranitvi z mesta direktorja Jankovića … Maščevanje je kot bumerang. Če deluješ po principu ne moč argumenta, ampak argument moči … Moder človek ve, da dejstvo, da nekaj lahko narediš, še ne pomeni, da je prav, to to res narediš.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ja, JJ skuša še v teh dneh, kar mu je preostalo čimveč počistiti, tudi z ljudmi.

Z Ano Jud pa je že pred volitvami. Ga je zeloooooooo užalila, ker je grdo pisala o njem na blogu. Potem so njen blog ukinili, z obrazložitvijo, da ni plačevala računov, ki bi jih morala (za zakup ali nekaj podobnega)[/quote]

Če ni plačala računa za najem ali ni logično da so jo izklopili?

Volitve so mimo in ona je nazaj:)))))

http://www.anajud.eu/index.php?menuId=20&view=detail&contentId=180

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

In mnogim na desnici se že spet tresejo hlače pred nekdanjimi zavezniki in prijatelji…

Morda res, če to spada v polje modrosti … Vendar, moder človek tudi ve, da si je dobro ustvariti pogoje za nemoteno delo še zlasti če vzame v ozir nekatera zgodovinska dejstva, da nekateri ljudje pač ne izbirajo sredstev za dosego svojega cilja (povojni poboji, itd.) … Toliko o primeru Janković …, s čimer pa ni rečeno, da vsa t.i. levo usmerjena politična opcija ne premore visoko etično-moralnih posameznikov …, tudi ni rečeno, da omenjeni gospod spada v zgoraj opisano kategorijo ljudi … Je pa to dodaten vidik k izpostavljenemu … in samo možnost …

Sem pa s tem rahlo zašel iz razprave o Ani Judi … mislim pa, da zaradi tega ne bo prevelike zamere …


To bi bil strel v prazno!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Logično. Pobrisala je blog, da ne bi bilo tako enostavno ugotavljati, hm, recimo temu, evolucije njenih stališč.
Kdo gre stavit z mano, da bo sedaj začela lesti v rit rdečim?

A ti sodiš ljudi po sebi? Ona je se je že pred volitvami obregnila ob nekatere novinarje in celo ob JJ-a. Sedaj samo nadaljuje…

A ti sodiš ljudi po sebi? Ona je se je že pred volitvami obregnila ob nekatere novinarje in celo ob JJ-a. Sedaj samo nadaljuje…[/quote]

Takrat, ko se je ona začela obregat “celo ob JJ-a” (brrrrr! kakšen sakrilegij!), je bilo celo morskim ježkom že jasno, da lahko črnuharje reši samo še čudež.

Do katerega bi morda celo prišlo, če se samemu Vsemogočnemu ne bi zagravžalo, da je začel rdeče-črno progasti konvertit Dimitrij Rupel v sklopu predvolilne kampanje hoditi k maši v svojem volilnem okraju…

New Report

Close