Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So long!

So long!

Zabavljači tega foruma:razo,Žverči,Sonček,Hely,BGV,Trilči,razbo,Poletje 2003,Sharkon in Sp vas za nocoj prisrčno pozdravljamo!V našo družbo ste spet vabljeni jutri,po 7-i uri zjutraj!Vabljeni ste,da prisostvujete našemu nočnemu programu(ki pa je odvisen od udeležencev!).
Hvala,da ste bili z nami!Kolektiv in klapa kletke “Brez veze”
Član upravnega odbora:Sp!
Lepo noč vam želimo!

Jaz še ne grem ninat, tebi pa želim nocko, kar pojdi k mariji in ljubici…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jaz sem itak nocoj dežurna…tak da boste pridni, da ne bom imela dosti dela…
tudi jaz bi rada malo spala vmes…zato pssstttt 😉

Poletkec…;)) jaz bom danes izjemoma malo razgrajala, pa saj me ni bilo danes skoraj nic tu, zato sem lahko sedaj glasna, pa se jezna in vse ostalo in pika!!!
Rada te imam poletkec, ves to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oooo, zakon, danes pa kot kaže ne bom sameval v dežurstvu, super ste!!!
Se pokukamo na vsake tolke cajte, ok!!? ;))

Rad imam obe!
Sonček!A ni že malo pozna ura zate?Kako nas boš pa jutri zbudil?
A računaš na oblake,a?
Lumpa!
>Rad te imam!

Danes ne grem še ninat, enkrat pa lahko tudi jaz pozno kolovratim tu gor in pika, zjutraj me bo pa en nagajiv čebelček zbudil, ali ne razbojniček in bom ponovno svetila! cmoka obema…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

lump samo kukal bi ja, cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ok…naj ti bo…ker te imam tudi jaz rada…

tebi še verjamem, ker si pridkana 😉 moškemu delu pa bi bolj težko verjela :)))

Valjda!>Sam da se žena ne zbudi in ljubica krepne;-)
razbo!A imaš težko delo?
Sp

saj grem ninat…cmoka za nocko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nocka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close