Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So neprivlačne ženske pripravljene plačat za sex?

So neprivlačne ženske pripravljene plačat za sex?

Samska ženska lahko zdrži stoletje brez seksa brez problema. Primitivci pa pet minut ne zdržite, da ga ne bi mencali ali nekam rinili. Zato za seks vedno plačujete fukfehtarji, fukfehtark pa sploh ni.

Dajte dajte no, sem ženska blizu 50-ih vdova.
Ljubimca si kupim kadar ga potrebujem. V tem vidim prednost, pleše kakor jaz hočem. Dobi toliko kot se zmeniva, garantira mi 100 odstotno diskretnost, ni nobenih nepotrebnih telefonov ali sms-ov in nepotrebnih vprašanj kot naprimer, kje si bila, kdaj prideš in podobno.
Zastonjske ponudbe je veliko a znjo pridejo tudi določene obveznosti in težave. Zato raje plačam in dobim točno tisto kar hočem.

Če gre samo za seks, res ni nikoli težko dobiti tipa. Če seveda ženska hoče.
Za resno vezo je težko najti. Samo za seks pa daleč od tega, da bi bilo težko najti, ker se sami mečejo pod noge.


Vsaj ena, ki pove po resnici. Vse druge, ki se hvalijo, da dobijo fu*ck za vsakim vogalom, pa bog pomagaj, ker dobijo sam odpadek od dedcev, če že dobijo.

Larifari. Dobiš si poročenega loverja in bo še kako diskreten in še kako zastonj :). Ne bo kakih traparij počel, ker se bojim, da bi žena zvedela. Taki plešejo kot jim rečeš :).
Edino zaščita je seveda nujna. Najbolje sterilizacija in kondomi, da ni kake nosečnosti ali pa SPB.


Vsaj ena, ki pove po resnici. Vse druge, ki se hvalijo, da dobijo fu*ck za vsakim vogalom, pa bog pomagaj, ker dobijo sam odpadek od dedcev, če že dobijo.[/quote]

He, he, nisi pa opazil, da je tisti post napisal moški, ki se dela, da je ženska :).


Vsaj ena, ki pove po resnici. Vse druge, ki se hvalijo, da dobijo fu*ck za vsakim vogalom, pa bog pomagaj, ker dobijo sam odpadek od dedcev, če že dobijo.[/quote]

He, he, nisi pa opazil, da je tisti post napisal moški, ki se dela, da je ženska :).[/quote]

Dober fu*ck, se ne dobi kar tako za vsakim vogalom. Kako pravijo; Še mačka se ne goni za kura*c.

Vsi tisti potrebneži, ki sanjate o ženskah, ki bi vam plačevale za seks, si poskusite najti kako tako. Niti ene ne boste našli. Ženska pa na vsakem portalu že prvi dan dobi ponudb, tudi plačljivih, kolikor hoče.

He, he, nisi pa opazil, da je tisti post napisal moški, ki se dela, da je ženska :).[/quote]

Dober fu*ck, se ne dobi kar tako za vsakim vogalom. Kako pravijo; Še mačka se ne goni za kura*c.[/quote]

Hja, zato pa sem izbirčna. Tiste tipe, ki se ponujajo po spletnih portalih, take vedno skenslam. To vem, da so največji izmečki.
V reali se pa da marsikaj drugače. Nad takimi, ki se kar naprej ponujajo, vsaka normalna nos viha. Ampak med veliko slabe robe, se najde tudi precej ok moških. Ki se ne ponujajo vsaki. Takega ljubimca imaš potem za dalj časa.

Res je. Se prijaviš na KUpid, nekaj sto ponudb v dveh dneh. Ja, res, tudi plačali bi.

Vsi ljudje ne glede na spol imamo enako potrebo po sexu. Zadnje raziskave kažejo celo, da ženske celo vodimo pred moškimi.

Seveda v primerih, kjer obstajajo zavore do sexa iz razlogov nekakšnih predsodkov ali zmanjšanega libida bodisi zaradi lastne podobe ali neprijetnih dogodkov iz preteklosti ti podatki ne veljajo.

Iz lastnih izkušenj (kot psihologinja) lahko potrdim, da si ženske plačajo ljubimca v večini primerov zaradi lastnih sexualnih fantazi, katerih si neupajo ali nemore izživet s svojimi partneri. Pri moških je to malekost drugače pa vendar v zelo podobnih okvirjih.

Vsi ljudje ne glede na spol imamo enako potrebo po sexu. Zadnje raziskave kažejo celo, da ženske celo vodimo pred moškimi.

Seveda v primerih, kjer obstajajo zavore do sexa iz razlogov nekakšnih predsodkov ali zmanjšanega libida bodisi zaradi lastne podobe ali neprijetnih dogodkov iz preteklosti ti podatki ne veljajo.

Iz lastnih izkušenj (kot psihologinja) lahko potrdim, da si ženske plačajo ljubimca v večini primerov zaradi lastnih sexualnih fantazi, katerih si neupajo ali nemore izživet s svojimi partneri. Pri moških je to malekost drugače pa vendar v zelo podobnih okvirjih.[/quote]

Kolikokrat mesečno si plačaš ljubimca in koliko porabiš v povprečju zanj?

Ponekaterih evropsksih državah prostituke kar ob cesti stojijo. Tipi pa kar ustavljajo. Večkrat videno.
Nikoli nisem še videla, da bi se tip prodajal ob cesti.
Kako to? Če eni trdite, da ženske tudi plačujejo za seks.

Larifari. Dobiš si poročenega loverja in bo še kako diskreten in še kako zastonj :). Ne bo kakih traparij počel, ker se bojim, da bi žena zvedela. Taki plešejo kot jim rečeš :).
Edino zaščita je seveda nujna. Najbolje sterilizacija in kondomi, da ni kake nosečnosti ali pa SPB.[/quote]

In če si spremljevalca zaželim čez noč ali čez vikend? V tem primeru poročeni odpadejo… In nikakor nočem uplivat na kakšno parnersko vežo in se dajat v zobe. Plačam prijetnega razgledanega mladeniča in imam mir.

Če gre samo za seks, res ni nikoli težko dobiti tipa. Če seveda ženska hoče.
Za resno vezo je težko najti. Samo za seks pa daleč od tega, da bi bilo težko najti, ker se sami mečejo pod noge.[/quote]

Ja saj, če hoče ženska enega samo za občasno ga bo hitro našla. Meni tudi za resno vezo nikoli ni bil problem najti nekoga.

Larifari. Dobiš si poročenega loverja in bo še kako diskreten in še kako zastonj :). Ne bo kakih traparij počel, ker se bojim, da bi žena zvedela. Taki plešejo kot jim rečeš :).
Edino zaščita je seveda nujna. Najbolje sterilizacija in kondomi, da ni kake nosečnosti ali pa SPB.[/quote]

In če si spremljevalca zaželim čez noč ali čez vikend? V tem primeru poročeni odpadejo… In nikakor nočem uplivat na kakšno parnersko vežo in se dajat v zobe. Plačam prijetnega razgledanega mladeniča in imam mir.[/quote]

Kakšne so cene in kje se nahaja tovrstna ponudba?

Vsi ljudje ne glede na spol imamo enako potrebo po sexu. Zadnje raziskave kažejo celo, da ženske celo vodimo pred moškimi.

Seveda v primerih, kjer obstajajo zavore do sexa iz razlogov nekakšnih predsodkov ali zmanjšanega libida bodisi zaradi lastne podobe ali neprijetnih dogodkov iz preteklosti ti podatki ne veljajo.

Iz lastnih izkušenj (kot psihologinja) lahko potrdim, da si ženske plačajo ljubimca v večini primerov zaradi lastnih sexualnih fantazi, katerih si neupajo ali nemore izživet s svojimi partneri. Pri moških je to malekost drugače pa vendar v zelo podobnih okvirjih.[/quote]

Kolikokrat mesečno si plačaš ljubimca in koliko porabiš v povprečju zanj?[/quote]

Zaenkrat sem še srečno poročena. Podatki, ki sem jih navedla pa temeljijo na raziskavah in študijah, ki smo ga izvedli 2 leti nazaj na našem inštitutu.



Kolikokrat mesečno si plačaš ljubimca in koliko porabiš v povprečju zanj?[/quote]

Zaenkrat sem še srečno poročena. Podatki, ki sem jih navedla pa temeljijo na raziskavah in študijah, ki smo ga izvedli 2 leti nazaj na našem inštitutu.[/quote]

In kaj so povedale tiste študije? Kolikokrat mesečno si ženske plačajo ljubimce in koliko porabijo za njih?

Larifari. Dobiš si poročenega loverja in bo še kako diskreten in še kako zastonj :). Ne bo kakih traparij počel, ker se bojim, da bi žena zvedela. Taki plešejo kot jim rečeš :).
Edino zaščita je seveda nujna. Najbolje sterilizacija in kondomi, da ni kake nosečnosti ali pa SPB.[/quote]

In če si spremljevalca zaželim čez noč ali čez vikend? V tem primeru poročeni odpadejo… In nikakor nočem uplivat na kakšno parnersko vežo in se dajat v zobe. Plačam prijetnega razgledanega mladeniča in imam mir.[/quote]

Hm, ja to je pa druga. Samo jaz ob vikendih grem rada na izlet, športam pa take stvari. Tako, da ne rabim loverja.
Nočeš se dajat v zobe :)? Hm, s plačancem se ne daješ v zobe :)?

Če gre samo za seks, res ni nikoli težko dobiti tipa. Če seveda ženska hoče.
Za resno vezo je težko najti. Samo za seks pa daleč od tega, da bi bilo težko najti, ker se sami mečejo pod noge.[/quote]

Ja saj, če hoče ženska enega samo za občasno ga bo hitro našla. Meni tudi za resno vezo nikoli ni bil problem najti nekoga.[/quote]

To pa še toliko bolje, da ti je tudi za resno vezo ni problem.
Meni za resni vezo je problem koga najti. Samo za seks je pa toliko ponudbe… ja kot vsaki ženski. Lepi ali grdi, vsaki se tipi ponujajo.

In če si spremljevalca zaželim čez noč ali čez vikend? V tem primeru poročeni odpadejo… In nikakor nočem uplivat na kakšno parnersko vežo in se dajat v zobe. Plačam prijetnega razgledanega mladeniča in imam mir.[/quote]

Kakšne so cene in kje se nahaja tovrstna ponudba?[/quote]

Preberi poste od znalca pa ti bo jasno kje.


Pojdi po kavarnah in hotelih.

Dajte povedat zakaj bi ženske plačevale tipe?
Seks se dobi zastonj. Če si ženska, se moški ponujajo.
Če prav razumem so ene ženske tako nesamozavestne, da si ne upajo na kaka srečanja, druženja priti brez moškega? Je to problem?
Da potem najamejo moškega, da se delajo, da niso samske?
Ja, no ti človek razume. Pač je katera tako nesamozavestna, da jo je sram, da je samska in zato najame tipa.
Je še kak drug razlog?

Na svetu ni tako grde ženske, kot je potrebnih dedcev. Iz tega razloga sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da ne plačujejo za sex.

Lahko pa da zaradi vznemirjenja, ene imajo fetiš na to.

No ok, pa dejmo mal obrniti sceno:
A moški bi pa prodajali seks za denar? Brez slabega občutka?

New Report

Close