Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So neprivlačne ženske pripravljene plačat za sex?

So neprivlačne ženske pripravljene plačat za sex?


Pojdi po kavarnah in hotelih.[/quote]

Po kavarnah ne hodim.
V hoteli pa dostikrat prespim, ker dosti potujem. Pa ne vem kaj naj bi tam?

O ja bi. Sem doživela že, da se fantalini ponujajo zrelim ženskam, da jih poseksajo za denar.
Samo kolikor vem, da samo ponujajo, plačila pa ni in ni.



Kakšne so cene in kje se nahaja tovrstna ponudba?[/quote]

Preberi poste od znalca pa ti bo jasno kje.[/quote]

Ne, mene zanima odgovor žensk, ki naj bi najemale žrebce. Ne zanimajo me fantazije masturbatorjev.

O ja bi. Sem doživela že, da se fantalini ponujajo zrelim ženskam, da jih poseksajo za denar.
Samo kolikor vem, da samo ponujajo, plačila pa ni in ni.[/quote]
Pust fantaline, ti bi itak poseksali vse, kar je dovolj časa pri miru.
Govorim o moških.

O ja bi. Sem doživela že, da se fantalini ponujajo zrelim ženskam, da jih poseksajo za denar.
Samo kolikor vem, da samo ponujajo, plačila pa ni in ni.[/quote]
Pust fantaline, ti bi itak poseksali vse, kar je dovolj časa pri miru.
Govorim o moških.[/quote]

Hu, tudi pri taki okrog 30 sem že doživela, da se poskušajo prodajat. V Italiji, pred trgovinami, šoping centri, so črnci, mlajši moški, ki se ponujajo za ženskam. Začnejo se ti osladno dobrikati in se ponujati za prijatelja.
Nisem pa še nikoli opazial, da bi se bila kaka ženska pripravljena pogovarjat z njimi. Je pa videt, da te tipe zanimajo tujke. Očitno pri domačih nimajo več upanja, zato se skušajo prodajat tujkam. Dvomim, da imajo kaj uspeha.

Larifari. Dobiš si poročenega loverja in bo še kako diskreten in še kako zastonj :). Ne bo kakih traparij počel, ker se bojim, da bi žena zvedela. Taki plešejo kot jim rečeš :).
Edino zaščita je seveda nujna. Najbolje sterilizacija in kondomi, da ni kake nosečnosti ali pa SPB.[/quote]

In če si spremljevalca zaželim čez noč ali čez vikend? V tem primeru poročeni odpadejo… In nikakor nočem uplivat na kakšno parnersko vežo in se dajat v zobe. Plačam prijetnega razgledanega mladeniča in imam mir.[/quote]
Zakaj bi plačevala, če lahko dobiš samskega brezplačno in tudi boljšega kot tega, ki ga plačuješ. Poleg tega, je ta brezplačni lahko “samo tvoj”, tisti ki naj bi bil plačljiv, pa verjetno obdeluje še druge ženske.


Pust fantaline, ti bi itak poseksali vse, kar je dovolj časa pri miru.
Govorim o moških.[/quote]

Hu, tudi pri taki okrog 30 sem že doživela, da se poskušajo prodajat. V Italiji, pred trgovinami, šoping centri, so črnci, mlajši moški, ki se ponujajo za ženskam. Začnejo se ti osladno dobrikati in se ponujati za prijatelja.
Nisem pa še nikoli opazial, da bi se bila kaka ženska pripravljena pogovarjat z njimi. Je pa videt, da te tipe zanimajo tujke. Očitno pri domačih nimajo več upanja, zato se skušajo prodajat tujkam. Dvomim, da imajo kaj uspeha.[/quote]

Doma jim napolnijo glave z bedarijami, kako jih v Evropi čaka sanjsko življenje, potem se nekako prebijejo do nje in spoznajo, da od vsega tega ni nič. Ko so enkrat tam brez perspektive, pa spet padejo pod vpliv govoric, kako so jih Evropejke željne in bi plačale za njih. In od tega spet ni nič. Obupanci se pač oprimejo vsake navidezne rešilne bilke pred potopom.

Podobno so pred tridesetimi in več leti smrkavci na jugu bivše naše širše domovine poslušali od sezonskih delavcev, kako so Mojce v Sloveniji fuka radodarne, kako komaj čakajo južnjake, da jih naskočijo, “Tako mala, a več Slovenka” in podobne neumnosti. Potem so mulci prišli v Slovenijo služit vojaški rok in že na železniških postajah žvižgali in nadlegovali ženske in dekleta. Seveda so doživeli hladen tuš, ki jih je popolnoma zmedel. Premasturbirali so potem tisti svoj vojni rok, ampak doma so se pa vseeno hvalili, kako so podirali Slovenke, da ne bi izpadli loleki. In tako se je ta mitologija ohranjala skozi rodove …

Hu, tudi pri taki okrog 30 sem že doživela, da se poskušajo prodajat. V Italiji, pred trgovinami, šoping centri, so črnci, mlajši moški, ki se ponujajo za ženskam. Začnejo se ti osladno dobrikati in se ponujati za prijatelja.
Nisem pa še nikoli opazial, da bi se bila kaka ženska pripravljena pogovarjat z njimi. Je pa videt, da te tipe zanimajo tujke. Očitno pri domačih nimajo več upanja, zato se skušajo prodajat tujkam. Dvomim, da imajo kaj uspeha.[/quote]

Doma jim napolnijo glave z bedarijami, kako jih v Evropi čaka sanjsko življenje, potem se nekako prebijejo do nje in spoznajo, da od vsega tega ni nič. Ko so enkrat tam brez perspektive, pa spet padejo pod vpliv govoric, kako so jih Evropejke željne in bi plačale za njih. In od tega spet ni nič. Obupanci se pač oprimejo vsake navidezne rešilne bilke pred potopom.

Podobno so pred tridesetimi in več leti smrkavci na jugu bivše naše širše domovine poslušali od sezonskih delavcev, kako so Mojce v Sloveniji fuka radodarne, kako komaj čakajo južnjake, da jih naskočijo, “Tako mala, a več Slovenka” in podobne neumnosti. Potem so mulci prišli v Slovenijo služit vojaški rok in že na železniških postajah žvižgali in nadlegovali ženske in dekleta. Seveda so doživeli hladen tuš, ki jih je popolnoma zmedel. Premasturbirali so potem tisti svoj vojni rok, ampak doma so se pa vseeno hvalili, kako so podirali Slovenke, da ne bi izpadli loleki. In tako se je ta mitologija ohranjala skozi rodove …[/quote]

To s temi vojaki pa nisem vedela ti pa kar verjamem, da so bili deležni hladnega tuša :).
Ker zdaj je pa moderno, da južnjaki poreko neta težijo Slovenkam, se cedijo in vse mogoče. In polni ust hvale kako so oni super, Slovenci pa zanič :). Potem pa težko prenesejo zavrnitev.

Ojla zivjo zanimiva tema zakaj bi placevali za sex ce se dva najdeta in lepo uzivata in potem vsak na svoje a ni to lepo seveda zdravje in diskretnost je na prvem mestu ce si kaksni dami zahoce me lahko pomlice ali SMS. 070.380.245

Elizabeta poklici ali sms pridem te zastonj obdelam sem diskreten pridem pofukam in grem pa se kdaj pridem. 070.380.245

sildenafil 20 mg prescription online https://www.pharmaceptica.com/

New Report

Close