Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So res samske ženske in samski moški po 35 čudni?? (besede moje mame)

So res samske ženske in samski moški po 35 čudni?? (besede moje mame)

super zabavno samsko mačkico? buhahahahahah ne me smejat
[/quote]

Ja kakšen huronski smeh. Lekaj se skriva za njim, hmmmm? Nesamozavest in nesigurnost, nič drugega.
Zdaj pa šššccc, nimam več časa zate.

Toliko poročenih tipov teži samskim ženskam, prosjači za seks, nagovarja, se celo pretvarjajo, da so samski. Tako, da jaz povsem razumem bes vezanih babnic. Pač namesto, da bi svojega dedca skulirale, da se ne bi slinil po samskih, raje pridejo na mon svojo jeza stresat na samske.

super zabavno samsko mačkico? buhahahahahah ne me smejat
[/quote]

Ta čas, ko ti tule cviliš na monu, tvoj možakar prosjači za seks na kakem kupidu recimo.

Ta čas, ko ti tule cviliš na monu, tvoj možakar prosjači za seks na kakem kupidu recimo.
[/quote]

tebe recimo? ali druge super truper hude samske mačkice? hahaha

tebe recimo? ali druge super truper hude samske mačkice? hahaha
[/quote]

Jaz sem se izpisala s Kupida, ker sem ugotovila, da so gor možje mon. Sami poročeni slinavci. Jokajo kako so žene zanič in prosjačijo samske za seks. Žene jim visijo na monu, zato so oni na kupidu.

Ja, res je, sem doživela, da me je moški, nekaj let starejši od mene, za polnim omizjem skoraj zasmehoval, ker sem samska, no, kasneje se je izvedelo, da ga njegova na veliko vara s kar nekaj tipi iz vasi. Bi rekla, da je karma res bič;) Drugače pa tudi meni ni jasno, kaj se vezani toliko obremenjujejo z nami, jaz jih pustim pri miru, pa za marsikoga kaj slišim, pa jih ne sprašujem v družbi osebnih stvari in jih spravljam v zadrego. Ponavadi je tako, da ljudje, ki so zadovoljni s svojim življenjem, nimajo potrebe po drezanju v druge.

Jaz sem se izpisala s Kupida, ker sem ugotovila, da so gor možje mon. Sami poročeni slinavci. Jokajo kako so žene zanič in prosjačijo samske za seks. Žene jim visijo na monu, zato so oni na kupidu.
[/quote]

Oh pa ne no… ena super truper samska mačkica manj na Kupidu? Kje te sedaj lahko išče? Na ona-on? V živo verjetno ne – ker takih super truper samskih mačkic je precej malo se očitno vse skrivate na ona-on in fb in podobno

Oh pa ne no… ena super truper samska mačkica manj na Kupidu? Kje te sedaj lahko išče? Na ona-on? V živo verjetno ne – ker takih super truper samskih mačkic je precej malo se očitno vse skrivate na ona-on in fb in podobno
[/quote]

Ti si pa precej histerična 🙂 Sprijazni se, kaj boš drugega.

Oh pa ne no… ena super truper samska mačkica manj na Kupidu? Kje te sedaj lahko išče? Na ona-on? V živo verjetno ne – ker takih super truper samskih mačkic je precej malo se očitno vse skrivate na ona-on in fb in podobno
[/quote]

Veš jaz nisem mačkica in tvoj mož me ne zanima. Zato sem se odjavila z vseh portalov, ker me taka škart roba ne zanima.
Vidim pa, da te ljubosumje zelo razganja, zato te te super truper samske mačkice tako begajo. Jaz nisem super truper samska mačkica. Sem pa samska. Vseeno pa ne razumem zakaj ste poročene ženske tako prestrašene in uboge? Kako te lahko samske ženske tako spravijo s tira?
Kaj si tako zanič, da mora tvoj mož iskat samske ženske?

Ti si pa precej histerična 🙂 Sprijazni se, kaj boš drugega.
[/quote]

s čim? nad tem da ste tu gor same super truper super mačkice 30+? buhahah

Oh pa ne no… ena super truper samska mačkica manj na Kupidu? Kje te sedaj lahko išče? Na ona-on? V živo verjetno ne – ker takih super truper samskih mačkic je precej malo se očitno vse skrivate na ona-on in fb in podobno
[/quote]

Veš kaj. Vem, da sovražiš samske. Ampak nobena samska ni kriva, da te tvoj mož vara.
Ali spremeni sebe pa te ne bo več varal, če mu boš seveda zanimiva. Ali pa še lažje: sprijazni se, da se tvoj mož slini po drugih ženskah.

Veš jaz nisem mačkica in tvoj mož me ne zanima. Zato sem se odjavila z vseh portalov, ker me taka škart roba ne zanima.
Vidim pa, da te ljubosumje zelo razganja, zato te te super truper samske mačkice tako begajo. Jaz nisem super truper samska mačkica. Sem pa samska. Vseeno pa ne razumem zakaj ste poročene ženske tako prestrašene in uboge? Kako te lahko samske ženske tako spravijo s tira?
Kaj si tako zanič, da mora tvoj mož iskat samske ženske?
[/quote]

Ja no, tu gor pišete kako ste super in kako vas vsi možje poželjivo gledajo in vabijo na sex. Jaz samo vpašam kam pošljem moža da bo videl kako hudo samsko mačkico v sloveniji.

Ja no, tu gor pišete kako ste super in kako vas vsi možje poželjivo gledajo in vabijo na sex. Jaz samo vpašam kam pošljem moža da bo videl kako hudo samsko mačkico v sloveniji.
[/quote]

Naj te malo razočaram.
Tule ni nobena pisala kako je super. To si si ti izmislila. Verjetno v tolažbo.
Ti bom nekaj zaupala: tvoj mož in mož ostalih ubogih revic, ki so tako besne na samske ženske, se slinijo po vseh ženskah. Ne rabi biti ta ženska super, ne rabi biti lepa, še mlada ni treba da je. Taki moški se slinijo po vseh ženskah.
Verjamem, da bi ti bilo v tolažbo, da te mož vara oz skuša varat z neko super žensko. Samo resnica je drugačna. Tvoj mož se slini po vsaki ženski.
Ampak glede na tvoje izpade, ga v bistvu povsem razumem.

Moje izkušnje s portali:
Gor visijo poročeni obupani dedci in pecajo samske ženske.
Eni direkt napišejo, da so poročeni. Drugi pa lažejo, da so samski pa potem počasi razkrijejo, da jih doma čaka žena.
Tako, da fuj taki portali. Samo poročeni deci gor.

Naj te malo razočaram.
Tule ni nobena pisala kako je super. To si si ti izmislila. Verjetno v tolažbo.
Ti bom nekaj zaupala: tvoj mož in mož ostalih ubogih revic, ki so tako besne na samske ženske, se slinijo po vseh ženskah. Ne rabi biti ta ženska super, ne rabi biti lepa, še mlada ni treba da je. Taki moški se slinijo po vseh ženskah.
Verjamem, da bi ti bilo v tolažbo, da te mož vara oz skuša varat z neko super žensko. Samo resnica je drugačna. Tvoj mož se slini po vsaki ženski.
Ampak glede na tvoje izpade, ga v bistvu povsem razumem.
[/quote]

Koliko pa računaš za tako natančno razčlenjevanje in svetovanje?

Koliko pa računaš za tako natančno razčlenjevanje in svetovanje?
[/quote]

Tebi nič, ker se mi smiliš.

Veš kaj. Vem, da sovražiš samske. Ampak nobena samska ni kriva, da te tvoj mož vara.
Ali spremeni sebe pa te ne bo več varal, če mu boš seveda zanimiva. Ali pa še lažje: sprijazni se, da se tvoj mož slini po drugih ženskah.
[/quote]

Psihološki profil pripopan s strani samske super truper mačkice. potem bo pa že držalo

Tebi nič, ker se mi smiliš.
[/quote]

u waww kako si ti dobra! ni čudno da imaš toliko povpraševanja poročenih

u waww kako si ti dobra! ni čudno da imaš toliko povpraševanja poročenih
[/quote]

Veš samska ženska je lahko grda, debela, neumna… vseeno bo imela naval poročenih slinavcev.
Tako, da mislim, da nobeni samski ženski ni ravno fajn, ko ji težijo možje zafrustirranih mon.
Ampak, ko berem mone, ki tako obupano besnite ob samskih ženskah, mi je končno jasno zakaj poročeni dedci tako fehtarijo okrog samskih žensk.

Veš samska ženska je lahko grda, debela, neumna… vseeno bo imela naval poročenih slinavcev.
Tako, da mislim, da nobeni samski ženski ni ravno fajn, ko ji težijo možje zafrustirranih mon.
Ampak, ko berem mone, ki tako obupano besnite ob samskih ženskah, mi je končno jasno zakaj poročeni dedci tako fehtarijo okrog samskih žensk.
[/quote]

Se opravičujem, moj tekst je tole.

Veš samska ženska je lahko grda, debela, neumna… vseeno bo imela naval poročenih slinavcev.
Tako, da mislim, da nobeni samski ženski ni ravno fajn, ko ji težijo možje zafrustirranih mon.
Ampak, ko berem mone, ki tako obupano besnite ob samskih ženskah, mi je končno jasno zakaj poročeni dedci tako fehtarijo okrog samskih žensk.
[/quote]

uf nov pristop prav isti nik si si dobila. oooo the best. sem zdaj jaz tudi tako super truper?

Jaz sem samska pa vam povem, da so poročeni moški ta boljši.
Žena mu opere, skuha, zlika, čisti za njim. Tako, da on pride, se imava fajn. Potem pa gre domov, ko je lačen.
Pač to so ta boljši moški. Pride v opranih oblačilih, ves svež. Potem pa nazaj k ženi, da mu opere gate pa mu skuha večerjo.

Seveda pa nujna uporaba kondomov, da ta moški ne prinese kake bollezni od svoje žene ali pa kake druge ljubice.

Velika večina pijancev, ki jih poznam, so se poročili že v mladih letih. Večina je začela piti pred 20tim letom.
In večina jih ima otroke.
V bistvu poznam veliko pijancev, ampak noben ni začel piti šele po 20tem letu, vsi prej. In vsi poročeni z otroci, samo enega se spomnim, da je ostal samski brez otrok. No ženske je imel, samo so ga skenslale.

Kaki napadi “srečno” poročenih žensk na samske ženske. Saj na portalih te res vse sorte poročenih gor napade in me je samo pri Twoo po nekaj dnevih minilo in sem se odjavila. In v živo prav tako. Ampak ko žene ni si upajo. Ko pa te vidijo na cesti in imajo zraven njo ali nekateri še otroke,ki jih imajo,no takrat pa so lepo prijazni in slinasti okoli žene za sladkorno dobit direkt. Tak imajo 2 obraza ja. Tudi sama si ne želim biti na vašem mestu,nikakor ne. Nek normalen in samski star okoli 30 se bo pa že našel no 🙂 Zakaj bi obupali sploh 🙂

New Report

Close