Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So res samske ženske in samski moški po 35 čudni?? (besede moje mame)

So res samske ženske in samski moški po 35 čudni?? (besede moje mame)

Robi, zakaj si pa ti samski?
Saj veš, ločenci spadate med samske?
A zate isto velja kot praviš za ostale samske: da si moten in da imaš slabo samopodobo?


Zakaj si ti blesav multinick ?
Ste vsi multinicki blesavi ali si samo ti ?
Če boš razumelo analogijo. Če ne, pa tudi prav.


Zakaj si ti blesav multinick ?
Ste vsi multinicki blesavi ali si samo ti ?
Če boš razumelo analogijo. Če ne, pa tudi prav.
[/quote]

No sem dobila odgovor, zakaj si samski.
Ob tvojih izpadih je jasno zakaj si samski :).
Hvala za odgovor.

To so zahojenci in zgube, da sm delodajalec jih ne zaposlim in tudi nobenega dodatka za samskost si ne zasluzijo, to je samo spodpihovanje te lenobe!

To, kar opisuje tvoja mama, drži za določen del samskih in to za tiste, ki jim biti samski brez družine ni bil cilj, ampak splet okoliščin ali neumnih odločitev, zdaj so pa zafrustrirani, ker se jim čas izteka. Tisti, ki se odločijo in načrtujejo samsko življenje, niso nič čudni. So čisto običajni ljudje s hobiji, obveznostimi in problemi. Ne begajo sem in tja, ampak hodijo po začrtani poti. Povej mami, da kar postaviti kriterij za vse na splošno ke popolna bedarija in višek neumnosti. To je enako neumno, kot trditi, da so vsi vezani z družino ali srečni v sanjskem družinskem življenju ali nesrečni v zafuranem zakonu in s kopico otrok, ki jim grejo na živce. Pa ni tako, kajne? Eni so srečni, drugi niso, enim gre po načrtih, drugi so zafurani. Eni so čudni, drugi niso. Eni pijejo, eni ne, eni so obsedeni z živalmi, drugi ne. Vse to velja za vse, samske in vezane.

Sem star 44 let in samski.Priznam da sem čuden.Že vse življenje.

nisem pijanec in nikoli ne bom, jaz bi pijance vse zaplinil pa pobil, imam pa rad živali, muce, zgleda da je pri meni obrnjeno imam pa tudi rad ženske in z njimi rad marsikaj počnem

Pravkar dopolnil 46 leto. 10 let + v resni po novem ex zvezi. Brez otrok zaradi težav z zanositvijo. Ne kadim, občasno spijem kakšno temno pivo, ukvarjam se s športom, TV ja ne gledam (ker sva ga vrgla ven cca 6 let nazaj), veliko berem, kuham (od peke kruha, peciva, do kuhe jote, žgancev itd.) in pospravljam. V odnosu nikoli varal. Hudo rad imam tek na smučeh, hojo v gore in bicikel. Aja. Imam dva mačka, ki bosta šla z mano. Trenutno v čustveni riti zaradi razhoda. Zaradi vsega tega sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} čuden. Z mano je pravzaprav narobe vse, kar je možno, tako da če srečaš zombija z rdečimi neprespanimi očmi, to sem jaz.

Če bi imel izbiro, bi bil raje “normalen”, kar sem bil še tri tedne nazaj, tako pa sem treščil v geto čudakov in čudakinj, osamljenih zblojenih duš, ki so lepilo vsem ostalim, družbeno bolj sprejemljivim parom, družinam.

Nekdo mira biti črn, da drug izgleda bel.

45 let, samska, čudna 🙂 že celo življenje.

Sem 35letna samska 5 mescev trpim ker sem zgubila dobrega cloveka in sem prisiljena se druzit z kreteni spet! In ja bom samska dokler ne pride en samski privlacn mimo ki spostuje zenske….nizki kriteriji ampak full tezko je najt takega….

Ne pri 35, že prej, nekaj njih že tam proti 30, ostali pa pri 30.

Tu ne gre za ljudi, ki so družabni, imajo krog prijateljev, so bili v zvezah in so trenutno samski, gre za ljudi, ki niso v zvezah, so dolgo samski, nimajo nek krog prijateljev in so naspoh sami ali v zelo ozkem krogu ljudi…

Nedružabnost, slaba socializacija, nekomunikacija, sam s sabo dan na dan prinese ljudem odtujenost od življenja. Tako pač je. Pa če si star 30 in sam ali pa če si star 70 in si imel družino in partnerja, zdaj si pa nekaj let sam s sabo.
Kaj vam je tu čudnega, tako to je.
[/quote]

Ni res. Biti pogosto sam s sabo, priti do uvida vase, mogoče hoditi po duhovni poti, je nekaj najboljšega, kar se ti lahko zgodi.

Imeti pa 15-25 prijateljev in na svojem FB profilu 150-250 virtualnih prijateljev in sledilcev, je pa dejansko – katastrofa.

Če ne drugega, je to zelo neracionalna poraba tistega malo časa, ki ga ima večina..


Sem 35letna samska 5 mescev trpim ker sem zgubila dobrega cloveka in sem prisiljena se druzit z kreteni spet! In ja bom samska dokler ne pride en samski privlacn mimo ki spostuje zenske….nizki kriteriji ampak full tezko je najt takega….
[/quote
Saj se ti ni potrebno druzit s kreteni…raje samski kot pa s kom cudnim in tak bo ostalo dokler se ne najde kaj pametnega…lp

Star 29 let. Samski zato, ker sem preveč inteligenten.

Saj se ti ni potrebno druzit s kreteni…raje samski kot pa s kom cudnim in tak bo ostalo dokler se ne najde kaj pametnega…lp

niso čudni, so pa čedni

Nisem brala odgovorov, morda je kdo že napisal, kar bom napisala jaz.

Večinoma so res čudni, ne pa vsi. Za razliko od tvoje mame pa mislim, da v večini primerov ni vzrok za njihovo čudaštvo v samskosti. Samskost je posledica: ker so čudni, ostanejo samski.

Nisem brala odgovorov, morda je kdo že napisal, kar bom napisala jaz.

Večinoma so res čudni, ne pa vsi. Za razliko od tvoje mame pa mislim, da v večini primerov ni vzrok za njihovo čudaštvo v samskosti. Samskost je posledica: ker so čudni, ostanejo samski.
[/quote]

Še pojasnilo: Moj odgovor velja za takšne, ki do 35. leta niso še bili v (resni) zvezi.

Nisem brala odgovorov, morda je kdo že napisal, kar bom napisala jaz.

Večinoma so res čudni, ne pa vsi. Za razliko od tvoje mame pa mislim, da v večini primerov ni vzrok za njihovo čudaštvo v samskosti. Samskost je posledica: ker so čudni, ostanejo samski.
[/quote]

Nisem niti jaz brala vseh odgovorov. Tvoj čist zadostuje, ker ponavadi res dobr odgovoriš. Opravičiš svoj nick 👍

Nisem niti jaz brala vseh odgovorov. Tvoj čist zadostuje, ker ponavadi res dobr odgovoriš. Opravičiš svoj nick 👍
[/quote]

Hvala.🙂

New Report

Close