Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So/ ste res vsi moški nori na seks?

So/ ste res vsi moški nori na seks?

Odgovor na objavo uporabnika
današnji moški in njihova pravica, 20.04.2022 ob 18:47

Odgovor na objavo uporabnika
Boris03, 20.04.2022 ob 18:40

Odgovor na objavo uporabnika
današnji moški in njihova pravica, 20.04.2022 ob 18:23

Odgovor na objavo uporabnika
Predsodki, 20.04.2022 ob 11:16

Zadnjič je bila tema, kako so ženske, ki hodijo na fitnes butaste. Fitnes pa čisto odveč. Tule pa zdaj pišete, da zato od moškega ni nič, ker je vse dol visi in da naj gre v fitnes.

Jaz se nisem slišala za moškega, ki bi zelel/potreboval samo 1x na mesec. Ampak, mogoče pa le obstajajo aseksualni tipi.

Žal reala je kruta – sem ženska, pa gledam in vidim ženske v vsakdanjiku – nekatere se res grdo starajo, razvlečejo – OK, če je bolezen nimaš kaj, da se pa sama zažre, zakadi, zapije – ja, ni to morda njenemu več erotičnio privlačno in tič dvigajoče.; Sploh kadilke in tiste, ki se po 40em  zapustijo, prenajedajo. In ja, se mi smilijo določeni moški, ko morajo to doma rinit in gulit še naprej – da odmakne z obema rokama mišelinski obroč , da sploh pride zraven. Poroćil s eje pa z 20- 30kg lažjo in takrat privlačno 🙂

Današnji moški niso več narejeni za “do konca skupnih dni”. Ker moška glava razmišlja drugače od ženske in ga privlači vizuelnost, vonj – moška glava pohotno in potrebno, kar se seksa tiče – in lahko izbira, ponudbe je zadosti, to je skušnjava, na katero popadajo, ker v “sili hudič muhe žre nekje 1x mesečno” alias yesterday I FCUK my wife”….. In po mnogih letih neke dolgotrajne zveze jim jasno zadiši mlada napeta koža brez mišelinskih obročev. Z vso pravico.

Kar si napisala je čisti egoizem, zadovoljevanje izključno svojih potreb ter pogledov na življenje… Ob takšnih osebah so ponavadi partnerju nesrečni, nezadovoljni, kar pripelje tudi do težav z kilogrami ali samopodobo. Žena ima 10 (+/-) kg več kot takrat ko sva se spoznala in vseeno jo ljubim, vsak del njenega telesa vključno z vsako strijo, ki je ostala kot znamenje in posledica rojstva treh čudovitih otrok. Ne strinjam se z tezo “nismo narejeni do konca svojih let”. Če sem lahko užival v njeni mladosti je moja dolžnost in obveza tudi uživati v njenih odraslih oz. zrelih letih…

Ja, si svetla izjema, ki si se pač ucopatano vdal v usodo. In ne piši ti meni “moralnih levit” 🙂  jih nimaš nobene pravice. Tvoja odločitev je takšna, kot je, moja pa odslej naprej takšđna, kot je. Po 20ih letih zakona. Zakaj bi doma vohala in gledala moža, ki se je raje zapijal na službenih zadevah, ker ga je to niot potegnilo?  Ker mu je bilo več do alkohola, kot do moje poštenosti, nežnosti, predanosti, dobrega seksa in izpolnitev vsake njegove sekusalne potrebe in zahteve, out of regular?

 

Za noben egoizem ne gre. Tvoji očitki, če jaz lahko ti pa še vedno en in isti šnicl papaš, ker si se v to pač vdal kot v svojo usodo, so torej neutemeljeni.

Niti ne gre za n oben razvrfat. Ja, sprejmi – tudi ženske lahko zadovoljimi svoje potrebe, pa tako nismo v zrelih letih nobene Qrbe ali razvratnice. Meni prija v mojih letih seksati več kot 1x na mesec; celo večkrat na teden – če tebi ne, je to popoln oma tvoja prilagodljiva odločitev.

Nisem imel namena deliti moralne lekcije ali karkoli podobnega, definitivno pa niso vsi zakoni (zveze) podobni tvojem. Kar se mene tiče ima vsak pravico početi karkoli želi, dokler je to v njegovi coni udobja oz. ga osrečuje.

Kar se pa tiče vdanosti v usodo je to definitivno neumnost, ker je to moja izbira in živim življenje kakršnega sem si želel in pričakoval.

Lep dan še naprej in obilo veselja ti želim…

 

P.S.; Seksam vsaj tri/štirikrat tedensko 🙂.

Odgovor na objavo uporabnika
Boris03, 20.04.2022 ob 18:58

Nisem imel namena deliti moralne lekcije ali karkoli podobnega, definitivno pa niso vsi zakoni (zveze) podobni tvojem. Kar se mene tiče ima vsak pravico početi karkoli želi, dokler je to v njegovi coni udobja oz. ga osrečuje.

Kar se pa tiče vdanosti v usodo je to definitivno neumnost, ker je to moja izbira in živim življenje kakršnega sem si želel in pričakoval.

Lep dan še naprej in obilo veselja ti želim…

 

P.S.; Seksam vsaj tri/štirikrat tedensko 🙂.

Lepo, da si se pohvalil, da sXaš 3-4 tedensko 🙂

Le tako naprej, uživaj.  Deluješ moralno – kar psoštuj svojo ženko  še naprej. Tudi takih je  malo.

 

Sicer pa: zakon in zveza med dvema je vedno po nekje 15ih letih en cel kup prilagajanja, sprejemanja, odrekanja – ker si po tolikem času že zmodeliran, zrel, več, kaj lahko od sovbivajočega partnerja tudi pričakuješ glede na z njim podeljeno, doživeto.

Včasih to gre, včasih pa pač ne – jaz se nisem obsodila tako na životarjenje po toliko letih zveze, imam pa tudi svoje dostojanstvo, predsvem na doživeto znotraj 4ih zidov. Samo enkrat živim na tem svetu-YOLO. Morda imaš ti na voljo torej  več življenj, kot jaz.

Primorc00 jaz sem spoznala takšnega, ki želi vsak dan, lahko tudi večkrat, če imava čas

V štartu ga vprašaš kolikokrat želi sexat pol greš pa dalje. Drugače ne moreš vedet

Če rabite milfice 19 cm kurac, se mi javite.

😏😥😢😭❤🖕

Odgovor na objavo uporabnika
Nepotešena žena, 19.04.2022 ob 23:50

Res me zanima, če so/ ste vsi moški nori na seks in vas vsaka vzburi vse živo? Moj mene strada po par mesecev. Enostavno mu ni do tega. Že od samega začetka najine vezeni bil ravno najbolj zagret, sedaj po letih skupnega življenja pa se mi zdi, da to naredi samo da meni ustreže, da ima potem spet nekaj mesecev mir. Poskušala sem in še vedno poskušam v njem vzbuditi zanimanje. Enkrat je utrujen, drugič se mu ne da, tretjič naju lahko slišita otroka, četrtič ne more, ker sva bila ravno skregana in tako naprej. Tretja osebe sigurno ni v igri. Drugačem imava lep odnos, precej dobro se razumeva, soglasna sva pri večini odločitev. Ima kdo zaredi enakega problema izkušnjo s terapevtom? Kako pogosto seksate vsi, ki ste v resnih vezah? Je normalno, da mož zavrača ženo?

 

 

Nevem zakaj se pustis stradat???  Ne zgubljaj dragocenega casa in let najdi si ljubimca!
in zanimivo da si tako prepricana da ni tretje osebe!?

Jaz pa nisem več kot 1 leto pa ja sej se bo našla ena ko bo mimo prišla pol se pa bo iskrilo…..

Kaj pa vem, jaz sem se seksa z vsako partnerko naveličal že po kakšnem letu skupnega bivanja. In to že v mladih letih. Pri svojih dobrih petdesetih nisem bil z nobeno že nekaj let, in nič ne pogrešam.

Pisi na

[email protected]

Pa lahko naredim uslugo pri nas je kontra jaz bi oa zeni ni

Odgovor na objavo uporabnika
Cinober, 20.04.2022 ob 19:42

Kaj pa vem, jaz sem se seksa z vsako partnerko naveličal že po kakšnem letu skupnega bivanja. In to že v mladih letih. Pri svojih dobrih petdesetih nisem bil z nobeno že nekaj let, in nič ne pogrešam.

Če je pa tako, pa prave še nisi srečal. Če je med dvema res prava kemija (ne tisto, ko pač pride mimo ena, ki je za, pa je kolikor toliko vizualno ok, ali pa si se ravno odločil, da bi imel resno zvezo, pa se kakšna primerna najde – to ni kemija, to ni ljubezen), če noriš od poželenja po njej, če si jo želiš takoj, povsod, večkrat na dan,… Če se treseš v njeni bližini,… potem si jo boš želel še po 20 letih. Če je kemija prava, nikoli ne mine, ker povezuje človeka na energetskem nivoju. Seveda ni po 20 letih tako električno in divje, je pa še vedno lepo. To, kar opisuješ ti, je pa usoda tistih, ki izbirate preveč z razumom ali pa ste preveč neučakani in pohopsate prvo, ki gre mimo in je za.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahman, 20.04.2022 ob 19:16

Če rabite milfice 19 cm kurac, se mi javite.

predolg je, hvala 😛

Odgovor na objavo uporabnika
Oh cinober, 20.04.2022 ob 20:49

Če je pa tako, pa prave še nisi srečal. Če je med dvema res prava kemija (ne tisto, ko pač pride mimo ena, ki je za, pa je kolikor toliko vizualno ok, ali pa si se ravno odločil, da bi imel resno zvezo, pa se kakšna primerna najde – to ni kemija, to ni ljubezen), če noriš od poželenja po njej, če si jo želiš takoj, povsod, večkrat na dan,… Če se treseš v njeni bližini,… potem si jo boš želel še po 20 letih. Če je kemija prava, nikoli ne mine, ker povezuje človeka na energetskem nivoju. Seveda ni po 20 letih tako električno in divje, je pa še vedno lepo. To, kar opisuješ ti, je pa usoda tistih, ki izbirate preveč z razumom ali pa ste preveč neučakani in pohopsate prvo, ki gre mimo in je za.

Tako je – in če en drugega znata  zrajcat, obnoret s svojimi feromoni še vedno po mnogo letih zveze (ja, pomemben je VONJ, kako si dišimo en drugemu – en drugemu si moramo dišat, nas mora vonj zakurit, privlačit – ne samo vonj med nogmi ampak tudi un, za ušesi, pod pazduho, v dimljah napirmer….), se oba en z drugim pripeljat do norega orgazma, je to terna. Ali pa če se en pred drugim poigraš tudi  sam s seboj do orgazma vmes, za vzdrževanje “delovne temperature”- brez občutka sramu.

 

Če med dvema seka kemija, ni problema. tudi po 10+ letih zveze je to možno.

Nikar Tako. Zadnjič mi v fitnesu en najeda. Pa razlaga kak si je nekega gamsa za sklepe kupu. Pa kolena ga bolijo, pa isias pa… tecn dedc. Zgleda ko da je 60+ star. Pol pa reče, da ko si enkrat 45, te vse začne bolet….. o f* CK!!! Pa da moram s takim dedcem, se mi trajno izsuši. Tako nekak. Niso samo ženske…. se zdaleč ne.

Ja, neke vrhunske, nebeške, neizčrpne fuzije energije res nisem dosegel v nobenem odnosu, in tudi nihče, ki ga poznam, ni nikoli poročal o čem takem. Ne vem, meni se to zdi bolj fantazija iz pravljic ali filmov, v resničnem življenju se pač znajdeš z nekom v odnosu, ki ti je tisti trenutek blizu, potem pa, kakor se izide.

Odgovor na objavo uporabnika
Cinober, 20.04.2022 ob 21:22

Ja, neke vrhunske, nebeške, neizčrpne fuzije energije res nisem dosegel v nobenem odnosu, in tudi nihče, ki ga poznam, ni nikoli poročal o čem takem. Ne vem, meni se to zdi bolj fantazija iz pravljic ali filmov, v resničnem življenju se pač znajdeš z nekom v odnosu, ki ti je tisti trenutek blizu, potem pa, kakor se izide.

očitno ti ni še taprava seksulja prekrižala tvojih poti…

Oja, je možno, brez skrbi.

Odgovor na objavo uporabnika
Predsodki, 20.04.2022 ob 21:11

Nikar Tako. Zadnjič mi v fitnesu en najeda. Pa razlaga kak si je nekega gamsa za sklepe kupu. Pa kolena ga bolijo, pa isias pa… tecn dedc. Zgleda ko da je 60+ star. Pol pa reče, da ko si enkrat 45, te vse začne bolet….. o f* CK!!! Pa da moram s takim dedcem, se mi trajno izsuši. Tako nekak. Niso samo ženske…. se zdaleč ne.

Joj, sočustvujem 🙂

če bi se malo bolj poglobila v moške potrebe, bi zagotovo vedela, da imamo moški svoje potrebe. Tako kot imate ženske svoje potrebe. Sicer drugačne od naših. 

Odgovor na objavo uporabnika
ko srečaš končno sebi enakega, 20.04.2022 ob 21:54

očitno ti ni še taprava seksulja prekrižala tvojih poti…

Oja, je možno, brez skrbi.

Jah, če mi pravljično bitje ni prekrižalo poti, mi je pač ni. Pri mojih letih je pa že tako vseeno.

Zame ni to nobena pravljica, ampak realnost, ki jo živim že 20+ let. Pišem iz izkušenj.

Ja, saj nekaterim je realnost tudi zadeti par milijonov na loteriji, ampak večini ni.

.https://youtu.be/wyGME9nDPGo

Hvala za smeh:)

Odgovor na objavo uporabnika
Cinober, 20.04.2022 ob 22:05

Jah, če mi pravljično bitje ni prekrižalo poti, mi je pač ni. Pri mojih letih je pa že tako vseeno.

Napaka: kaj pa iščeš med “pravljičnimi bitji” – išči med “flesh&blood” realnimi in normalnimi, prizemljenimi ženskami.

Odgovor na objavo uporabnika
ko srečaš končno sebi enakega, 20.04.2022 ob 22:37

Napaka: kaj pa iščeš med “pravljičnimi bitji” – išči med “flesh&blood” realnimi in normalnimi, prizemljenimi ženskami.

Saj take sem imel.

Vzburi vse živo? Ja, prijetna ne naderajoča žena ki se lepo obnaša in ne popizdi za vsak drek. Neko agresivno sranje razvajeno nas pa ne vzburja, je lepše zdrkat kot pa seksat =)

New Report

Close