Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek So/ ste res vsi moški nori na seks?

So/ ste res vsi moški nori na seks?

Odgovor na objavo uporabnika
Nepotešena žena, 19.04.2022 ob 23:50

Res me zanima, če so/ ste vsi moški nori na seks in vas vsaka vzburi vse živo? Moj mene strada po par mesecev. Enostavno mu ni do tega. Že od samega začetka najine vezeni bil ravno najbolj zagret, sedaj po letih skupnega življenja pa se mi zdi, da to naredi samo da meni ustreže, da ima potem spet nekaj mesecev mir. Poskušala sem in še vedno poskušam v njem vzbuditi zanimanje. Enkrat je utrujen, drugič se mu ne da, tretjič naju lahko slišita otroka, četrtič ne more, ker sva bila ravno skregana in tako naprej. Tretja osebe sigurno ni v igri. Drugačem imava lep odnos, precej dobro se razumeva, soglasna sva pri večini odločitev. Ima kdo zaredi enakega problema izkušnjo s terapevtom? Kako pogosto seksate vsi, ki ste v resnih vezah? Je normalno, da mož zavrača ženo?

 

 

Najprej preveri če te vara. Moj je bil enak sugurno nima druge, utrujen je od dela. Pa sigurno nima druge ko je v tako slabem finančnem stanju, da sem mu še avto odplačevala poleg vseh ostalih stroškov družine. No potem sem ugotovila grdo resnico. Saj tudi prijateljem, ki so naju poznali ni bilo jasno ampak tako je. Sedaj vem da je znatranost in nezanimanje samo krinka za slabiča, kot so taki moški. Me ženske držino družino pokonci in zraven rade seksamo predvsem s svojim možem. Ampak očitno pa je da smo zbrale naduvane dece brez jajc. Sami izgovori. Tako da tvoje razmerje ni ok, upam da odkriješ razlog in želim ti res veliko sreče in čim manj bolečine.

Lisica

Libidi so različni, seveda je odvisno tudi ujemanje s partnerjem. Ja imam recimo precej “veselja” s tem in bi res velikokrat, en drug nima in, če se najdeta dva z enakimi potrebami je ok, drugače pa ni, kot ugotavljaš sama. Če želiš drugače, moraš menjati partnerja, ni druge.

Mine me do seksa ko vidim, da partnerka po seksu takoj leti v kopalnico se stuširat.

Imela enako situacijo. Po 13 letih mi je bilo tega dovolj … Že dve leti ločena 🙂

    Bila na tem,po rojstvu otroka je bil upad zanimanja z njegove strani. Karkoli sem poskusila ni bilo haska,po 13 letih veze sva imela še 1 otroka,sem upala da bo meni upadla želja,pa nič. Uspela sva 1-2x na mesec,jaz pa tako zaljubljena. Veliko prejokala. Epilog: še vedno sva skupaj,več kot 30 let,imava se lepo,zdaj tudi meni paše 1-2x na mesec in sva usklajena…je veliko objemov,božanja,razumevanja…rada potujeva,otroka sta odrasla..in si ne znam predstavljati življenja brez njega..

Seks z ženo štima kakšno leto- dve, potem se pa počasi naveličaš staro župo pogrevat. Normalnega dedca pač mine, kar je normalno, to, da ima nezainteresiran tip zagotovo kje kakšno priležnico, je samo tolažba za ženski ego, za tiste, ki niste preveč brihtne in življenje vidite črno- belo.

Lahko me kontaktiras:)

Javi se kaj:)

Poklič mene enak problem ženi ni do seksa jaz pa bi.🥲

Odgovor na objavo uporabnika
Joni941, 21.04.2022 ob 17:26

Poklič mene enak problem ženi ni do seksa jaz pa bi.🥲

Daj gor sliko svojega nabreklega ku.rca, da vidi, če se ji splača. Tako kot to na fu.kfehtarskih portalih počneš.

Odgovor na objavo uporabnika
Noja676, 20.04.2022 ob 08:04

Se strinjam z Borisom. Če moj partner že na začetku ne bi bil preveč zagret, bi se mi prižgal rdeč alarm. Zlasti, ker se mi zdi to zelo pomembna dimenzija partnerskega odnosa, poleg tega je kemija, strast, ki jo čutita partnerja, eden izmed kriterijev intenzitete ljubezni, vsaj za moje pojme.

Uh, če se spomnim svojih začetkov z zdaj možem, se nisva mogla nasititi eden drugega. Po 3x dnevno je bilo, sredi noči sva se zbudila, ko sva se stiskala eden k drugemu in sva si zaželela ljubljenja… Noro, res. Sčasoma se, logično, zadeve umirijo, in zdaj, po 20+ skupnih letih in 3 otrocih je “normalnih” 3x do 4x tedensko. Nisva več kot zajčka, nama je pa še vedno lepo. Glede na to, da mi povezovanje na spolni ravni veliko pomeni, si drugače niti ne predstavljam. S tem se ohranja bližina, oksitocin (hormon ljubezni in sreče) se sprošča, skratka bolj rada se imata partnerja. Čeprav dopuščam možnost, da so spolne potrebe pri različnih ljudeh različne, se mi vseeno dozdeva, da so zveze, kjer že na začetku ni strasti in norega poželenja, bolj razumske, preračunljive, kar pa ne vem, če je dolgoročno dobro.

 

Res je imaš prav

    Daj mu Kamagro v caj …pa boo 3 dni skakuu …

Undercover gay

Heh… Isto lahko vprasam jaz za ženske…

Nekaj casa sem se dajal pobudo pa prosil…zdaj pa me iskreno pocasi mineva… Nikoli nebi…vedno nek izgovor…nazadnje decembra…pa se to po nevekoliko dnevih prigovarjanja… Pa se to potem pol prav brezveze kr itak ne smem drugega kot samo direkt naskoct,opravit in to je to… Ce se spozabim in se zelim poigrat z joski ali pa rocno prej ogret spodaj jih ze poslusam da to nje itak ne gane da nej neham… Fino fajn…nedaj boze da bi se ona dotaknila mene kje…

Tk da… Nazalost..tak mamo…

Pri nas je pa obratno.

eni moški so nori na luleke. 

Sedaj, po 2o letih zakona, 2 do 4x na mesec. V prvih 10 letih, predno sva imela otroke pa 4 do 6x tedensko.

Takrat je blo ok, to zdaj mi je pa občutno premalo …

Bodi srečna, mene moja žena strada leto, tudi po dve leti. Pa sva stara šele malo nad 40. Porocena pa 16 let.

Vedno je nekaj, ali se ji ne da, ali je utrujena, jo glava boli,….

Če ji pa kaj omenim, ji pa kao samo tezim…

Moj je nor name. Skoraj 60 let star pa bi kar naprej seksal. Sem pa res vitka, postavna, žareča.

Ali pa žena zavrača moža da se ji neljubi

Lahko ti povem samo da meni tudi ni pa sma skoraj 2 leti v vezi in vcasih je bilo tega kolikor želiš ampak zdaj mi preprosto ni PA NEBI Z NOBENO tu pa tam sam zažlajfaš pa je 😅

    Ma kje ste take ženske mene moja žena strada že dve leti? Pa ne varam in zdaj bi rad…

. https://youtu.be/Wt85zDBuEt4

Tudi mene bi vsi moški podrli in to kar brez gradbenega dovoljenja.

New Report

Close