Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek so tudi vaši taki?

so tudi vaši taki?

Vsako jutro me zbudi ob 6.uri. Vsako jutro hoče svoje.
OK.
Tudi, ko sem potem že v kuhinji, ker pač ne morem več zaspati, pa še v službo moram, in si pripravljam kavo,je že za mano. Čutim ga. S pogledom vrta vame. Obrnem se in spet me gleda z “lačnimi” očmi.Poln je pričakovanja.

So tudi vaši takšni? Hočejo tudi oni vsak dan?

Ne rečem, da bi bil mladenič, potem bi dobil tudi 2x dnevno, ampak pri naših letih, no….?! Marsikateri bi bil zadovoljen, če bi dobil 2x na teden.

Ker se mi mudi, mu na hitro dam, ampak naj kar pozabi, da bo dobil tudi popoldan ob 16.uri, ko pridem iz službe.

Ker je ves dan doma (brezposeln) sicer ne vem, kaj počne. Vidi se ne nič, da bi bilo kaj narejeno.

Sumim tudi, da hodi dopoldan k sosedi in mu tudi ona večkrat da. Nekega lepega dne, bom med malico skočila domov in če ga zasačim pri sosedi, bo letel…takoj se ločim od njega.

Joj, ura je že pol 8, mudi se mi v službo. Odprem mu konzervo pasje hrane in ga naženem na balkon.

Saj si priden, ja, ja, ga pobožam. In hišo čuvaj!

o, ja so taki.

Moj je isti. Stalno za petami s svojimi željnimi očmi. Ko sva zunaj,pa poželjivo gleda v okno sosede z 2. nadstropja, ki mu tudi večkrat da. A še to mu ni dovolj. Stalno zalezuje kake mačke, da zvoha, kje se da še kaj dobiti.

Imate pa cajt…

A ti ga nimaš?

Hehe, ne, moj je pa lepo vzgojen. 😉

Ce moj meni teži, ga kar na balkon zaprem pa je.

Moj pa ne da le vrta s pogledom, ampak se obeša po meni non stop, samo je res čisto nov, tako da ga razumem. Ga bo še treba naučiti reda.

Napisala si, da je brezposeln, s tem si povedala vse .

Delo mu daj, če bo garal od jutra do večera, bo drugače.

ja takšni so ti štrasenpotpuriji, tud moj je tak!

Valeska, vzami si čas, pa še enkrat preberi Marinasin mail….ti je lepo povedala, da ga vsaj malo zaposli! Saj ji hišo čuva! Pa pasjo konzervo pospravi! Le kakšno delo bi mu ti dala? bi bilo pa res zanimivo slišati!

Sem pozabila povedati, da tudi moj takšen! Sem mu že zunaj hiško uredila, pa me vsaj pozimi velikokrat pregovori, da pride k meni v hišo! Moj si že vrate sam odpre, ključev še pa ni dobil…..;)))

Ja, lahko bi 8 ur poganjal tekoči trak in polnil akumulator, ki bi potem januarja ogreval njegovo pasjo hišico.

Ni slaba ideja, ne?

New Report

Close