Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So vas že kdaj odpeljali z rešilcem?

So vas že kdaj odpeljali z rešilcem?

Skoraj natanko ob 18h. Ob 16:55 je pa v krvni obtok nekaj zagrizlo😁 hvala, bom drugič bolj merkal. Pa sori, ker sem poskrbel za kaljenje javnega reda in miru. Se vsaj kej dogaja u Tržič hehe. Lp
[/quote]
In kje se zdravi noga kaca..le kaj je fasala od tebe..bog ai ga vedi…pust zvat pri miru pa se ne bos vlacil po bolnicah bumbar

Ma ne rečt, da si mislil, da si disneyjeva princesa?

[img]https://media.giphy.com/media/qhNOHGjJKrOBq/giphy.gif[/img]
[/quote]

Haha ne to pa ne. Sem kar sem in ja, kače mam že od nekdaj blazno rad. Božam, slikam in opazujem jih pa že vrsto let…pa se je enkrat tudi tole zgodilo. Jbg.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Čau Sushi!!! Lepo se imej Sushi!! Mislim kokr lahko.

Mene so tudi že s sireno, v otroštvu, neka srčna zadeva.

Auč.. Porihtaj se 😉

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

Skoraj natanko ob 18h. Ob 16:55 je pa v krvni obtok nekaj zagrizlo😁 hvala, bom drugič bolj merkal. Pa sori, ker sem poskrbel za kaljenje javnega reda in miru. Se vsaj kej dogaja u Tržič hehe. Lp
[/quote]

Si poskrbel za dogajanje ja 🙂 še avatar imaš nov vidim. Glavno, da si v redu. Drž se ejga.

Si poskrbel za dogajanje ja 🙂 še avatar imaš nov vidim. Glavno, da si v redu. Drž se ejga.
[/quote]

Tnx. Avatar sem pa menjal nekaj mesecev nazaj. Slutnja🤣 Enako, lep pozdrav

Tnx

Hvala enako, pa nč več takih voženj v lajfu

Tko, zdej grem pa probat mal zadremat. V sob nas je 6, en smrči, en stalno aua govori, en se šeta gori doli naokoli, ena in en spita kot ubita, jst se pa pripravljam na noč, ki ne bo ravno najlepša. Fajn bodte! Se tipkamo

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Haha ne to pa ne. Sem kar sem in ja, kače mam že od nekdaj blazno rad. Božam, slikam in opazujem jih pa že vrsto let…pa se je enkrat tudi tole zgodilo. Jbg.
[/quote]

Nenavaden konjiček, tak, ki zahteva obilo poguma. Zanimiva bitja, samo, ko pa zagledam kakšno svaljkanje po tleh, eww hitro odskočim stran. Pa vem, da nam nič nočejo. 🙂

Mene je pa osa danes na roko. Sem šla za foro toplo žico gor dat (tko pač govorijo), pa namazat s Fenistilom, pa čez 1 minuto sploh vedela nisem, da me je. Zadnjič me je v naravi pičila, najbrž osa, pa me je tisto skelelo še precej dolgt,… k nisem imela nič pri sebi.

Tnx. Avatar sem pa menjal nekaj mesecev nazaj. Slutnja🤣 Enako, lep pozdrav

Tnx

Hvala enako, pa nč več takih voženj v lajfu

Tko, zdej grem pa probat mal zadremat. V sob nas je 6, en smrči, en stalno aua govori, en se šeta gori doli naokoli, ena in en spita kot ubita, jst se pa pripravljam na noč, ki ne bo ravno najlepša. Fajn bodte! Se tipkamo
[/quote]
Čimprejšnje okrevanje želim.

Vendar mi nekaj ni jasno.
V bolnišnici spi ženska v sobi s petimi moškimi?

Mislim, Sushi, če pa tole ni za en “pa sem ti lepo rekla” govor… 😉😉

Porihtej se v redu. A fejst boli?

Mislmm kera hnaušna!!!

A ne bi babšeta rit dvignile pa mu revežu odnesle kurjo župco, pisanko, štrudl,…………. da bi revež prej okreval??? Pa saj to bi blo tud za vas dobr, da mal noge narazn date in se vsaj mal preluftate…i

Kaj pa denarna nabirka???

Suši boš moral k meni v šolo priti, ti še kihnit ne bo treba pa boš imel vsega preveč.

Sushi, pa ti si kot tista ameriška turistka, ki je želela modrasa pobožat. :)) Želim ti čimprejšnje okrevanje.

Sushi, pa ti si kot tista ameriška turistka, ki je želela modrasa pobožat. :)) Želim ti čimprejšnje okrevanje.
[/quote]

:)) tud moja prva asociacija

Mene je pa osa danes na roko. Sem šla za foro toplo žico gor dat (tko pač govorijo), pa namazat s Fenistilom, pa čez 1 minuto sploh vedela nisem, da me je. Zadnjič me je v naravi pičila, najbrž osa, pa me je tisto skelelo še precej dolgt,… k nisem imela nič pri sebi.
[/quote]

Bravo, to bi moral tudi sam naredit. Topli oziroma vroči obkladki uničujejo to vrsto strupa. Za drugič hehe…


Čimprejšnje okrevanje želim.

Vendar mi nekaj ni jasno.
V bolnišnici spi ženska v sobi s petimi moškimi?
[/quote]

Hvala. Dve sta v bistvu. 4:2 vodimo😁

Genau, v bistvu bi vsak, ki me pozna lahko načel pogovor na ta način. Saj tudi osebje tu v KCju zelo različno reagira, eni so čisto paf ko jim poven da gra za hobi. Boli zelo, najhuje je bilo približno 15 ur po ugrizu, takrat so bile bolečine res strahotne. Zdej je že veliko bolje.

Sushi, pa ti si kot tista ameriška turistka, ki je želela modrasa pobožat. :)) Želim ti čimprejšnje okrevanje.
[/quote]

Hehe, jst sem še en mjčkn bolj ubrisan…hvala, upam da bom čimprej doma.

Moram pa baterijo šparat, tko da sem in tja malo uč vržem sem gor…fajn bodte pa uspešen začetek delovnega tedna vam želim. Lp

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Najhuje je mimo. Uživaj v prisilnem delopustu, kolikor pač lahko, izkoristi za počitek in branje in čas zase. Saj boš kmalu spet na Gorenjskem 🙂

Jp, menda že danes če bo vse po planu…lp

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Bravo, to bi moral tudi sam naredit. Topli oziroma vroči obkladki uničujejo to vrsto strupa. Za drugič hehe…

Hvala. Dve sta v bistvu. 4:2 vodimo😁

Genau, v bistvu bi vsak, ki me pozna lahko načel pogovor na ta način. Saj tudi osebje tu v KCju zelo različno reagira, eni so čisto paf ko jim poven da gra za hobi. Boli zelo, najhuje je bilo približno 15 ur po ugrizu, takrat so bile bolečine res strahotne. Zdej je že veliko bolje.

Hehe, jst sem še en mjčkn bolj ubrisan…hvala, upam da bom čimprej doma.

Moram pa baterijo šparat, tko da sem in tja malo uč vržem sem gor…fajn bodte pa uspešen začetek delovnega tedna vam želim. Lp
[/quote]

15 ur al minut?

15 ur al minut?
[/quote]

Ure, ure. Po 15 minutah sem imel komaj kaj zatečeno…zdaj sem pa že več kot 24 ur tak, da bi lahko Popayu nick ukradel hehe.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Ure, ure. Po 15 minutah sem imel komaj kaj zatečeno…zdaj sem pa že več kot 24 ur tak, da bi lahko Popayu nick ukradel hehe.
[/quote]

U shit. To kar dobiš proti bolečinam kej pomaga?

Hobi menjaš al ostaja? 😉

Ja sem bila kot spremstvo otroku. Upam, da nikoli več. Vratolomna vožnja proti Ljubljani. Lahko rečem, fantom kapa dol.

U shit. To kar dobiš proti bolečinam kej pomaga?

Hobi menjaš al ostaja? 😉
[/quote]

Ja pomaga, itak. Tramal je super v teh primerih, pa sredstvo proti slabosti tudi. Hobi seveda ostaja, edino za letos je zgodba zaključena s “srečnim” koncem.😁

Prekajen meso dl cajt gvera;)

So ja, velikokrat.

ENkrat mene (z lučkami in sirenami) kot udeleženko prometne, dvakrat ali trikrat kot spremstvo in še v srednji šoli redno, ko so se z rešilcem vozili po paciente, jaz pa sem štopala.

mene običajno pripelje … policija domov ☺
čisto potiho, da se soseska ne zbudi ☺

Suši, bohmarija! Pocajti se. Modrasu ni blo pomoči, to veš? Ponoč je revež crknu.

ajuj, suši, tale ti je pa dala vetra ☺
samo, da se je končalo, kot se je-get well soon

aja, tudi jaz sem bila enkrat v rešilcu z lučkami, ko se je takrat 1,5 mesečnega prestolonaslednik dušil in bil že ves moder.
ne želim si več tega, nikoli in nikdar.niti tega ne privoščim nobenemu.

New Report

Close