Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So vas že kdaj odpeljali z rešilcem?

So vas že kdaj odpeljali z rešilcem?

ajuj, suši, tale ti je pa dala vetra ☺
samo, da se je končalo, kot se je-get well soon

aja, tudi jaz sem bila enkrat v rešilcu z lučkami, ko se je takrat 1,5 mesečnega prestolonaslednik dušil in bil že ves moder.
ne želim si več tega, nikoli in nikdar.niti tega ne privoščim nobenemu.

ajuj, suši, tale ti je pa dala vetra ☺
samo, da se je končalo, kot se je-get well soon

aja, tudi jaz sem bila enkrat v rešilcu z lučkami, ko se je takrat 1,5 mesečnega prestolonaslednik dušil in bil že ves moder.
ne želim si več tega, nikoli in nikdar.niti tega ne privoščim nobenemu.

Ja pomaga, itak. Tramal je super v teh primerih, pa sredstvo proti slabosti tudi. Hobi seveda ostaja, edino za letos je zgodba zaključena s “srečnim” koncem.😁
[/quote]

Ja fant, saj si še v soboto mandarinino torto pekel, zdaj pa to?
Želim ti čimprejšnje okrevanje!

Nič bat, se bova nasledjo sezono zagotovo še srečala…za letos sem pa (verjetno res) zaključil. (Za vsak slučaj, da se ne bom zlagal). Mogoče modrasa le vest peče, ker je tako miroljubno bitje usekal, drugih skrbi nimam.

U mater, no vidite…ta modras ni nič. Tvoja interventna vožnja je bila res nekaj najhujšega možnega. Jst sem se zavedal, da mi več od bolečin ne more biti, razen, če bi bil slučajno alergičen, kar pa sem tudi nekak sklepal da nisem…kriza res, me veseli, da se je vse srečno končalo🌞

Hvala za lepe besede🤗

Ja fant, saj si še v soboto mandarinino torto pekel, zdaj pa to?
Želim ti čimprejšnje okrevanje!
[/quote]

Okrevam s torto na krožniku in čajem. Ni da ni, kva češ lepšga?!🤩

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Upam, da nisi Gorenc iz tistega vica:

je zletel po bregu z ruzakom s šnopsem in ko začuti, da mu nekaj polzi po hrbtu, pomisli:
“Upam, da je kri!”


Ponavadi te ob polni luni in v smer Polje…le zakaj nisem presenecen
[/quote]
Polje? I wish. Pravijo, da sem preveč— vsega.
Preveč za Polje. 🙂

Drugače pa, predsodki, predhodno, predvsem ((ne)empirično)) ustvarjena selektivna osebna mnenja in preference, niso ravno realen dokazatelj in pokazatelj česarkoli vrednega omembe.
Torej, sklep -> tvoje mnenje (si ga ne zapomni nihče, NOBODY)in je na netu ‘lost in the space’. Nevredno česarkoli. Žal niti omembe. Si nihče, nobody. Ne obstajaš. Ampak že samo to (da ti jaz repliciram) je omemba, in nisi več nobody pač pa somebody, dobro, kajne….)

Ja enkrat. Iznenada bruhanje, zvijanje…
Ne vem kako bi brez njih takrat, ne znam si prestavljati. Ko si enkrat v taki situaciji šele lahko veš koliko je to vredno da pridejo po tebe in ti pomagajo.

Sem pogosto v rešilcu…..onkološki….en kup nas je, ki nas vozijo redno z vseh koncev v lj …….

pred leti naenkrat nisem mogla dihati, vdih je bolel za znoret … z muko grem k zdravniku, pošlje me na slikanje pljuč … ko pride slike, so me po hitrem postopku poslali z rešilcem na pljučni oddelek (takrat na Pohorju) … zraven mene so peljali tudi eno astmatično bolnico, meni so dali v roke njen plašč in izvide … v bolnici so najprej sprejeli njo, meni pa rekli, da lahko grem … komaj sem jim dopovedala, da nisem njeno spremstvo, ampak tudi za hospitalizacijo 🙂

pred leti naenkrat nisem mogla dihati, vdih je bolel za znoret … z muko grem k zdravniku, pošlje me na slikanje pljuč … ko pride slike, so me po hitrem postopku poslali z rešilcem na pljučni oddelek (takrat na Pohorju) … zraven mene so peljali tudi eno astmatično bolnico, meni so dali v roke njen plašč in izvide … v bolnici so najprej sprejeli njo, meni pa rekli, da lahko grem … komaj sem jim dopovedala, da nisem njeno spremstvo, ampak tudi za hospitalizacijo 🙂

New Report

Close