Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus So že trije

So že trije

Očitno pa bo previdnost res potrebna. Hitro je šlo od enega do treh. Jih bo jutri devet?

Nič ne piše ali je bila tretja oseba v stiku s prvookuženim pacientom 0 ali je to nova linija okužbe.

Tudo mene to cudi. Lahko sklepamo, da je to bolnik z drugim izvorom. Pestro bo postalo ja

Rad bi se okužil in izkušnjo podelil z čimveč ljudmi. Sem izjemno terensko mobilen 24 letnik. Danes sem bil pred ukc, kje hodite na test koronarji? Bi kateri pozitivc kašljal vame? Plačam 20eur. Pusti kontakt.

Tankaj za 20 e in sibaj v italijo 😀

Tankaj za 20 e in sibaj v italijo 😀
[/quote]

Zadetek🙋🙋

Kranjčan okužen.


9 ali 19, pomembno je, da nas NIJZ obvešča in demantira tiste, ki so jokali o skrivanju!

Zanimivo, da noben Primorci nima virusa in ima Ljubljana, Gorenjska. Najbolj bogati regiji in ljudje veliko potujejo.

V Sloveniji so okužbo z novim koronavirusom potrdili že pri treh osebah. Prvi oboleli je starejši Ljubljančan, ki je minuli konec tedna pripotoval iz Maroka skozi Italijo, drugi in tretji okuženi pa sta bila njegova sopotnika na potovanju. Drugi znakov bolezni ne kaže, tretji pa ima lažje prehladno obolenje. Epidemiološka preiskava stikov tretjega okuženega še poteka.

Kako ne piše nikjer?https://www.24ur.com/novice/slovenija/epidemiologi-iscejo-vse-s-katerimi-je-imel-okuzeni-slovenec-stike.html

Tankaj za 20 e in sibaj v italijo 😀
[/quote]

Naj gre na Metelkovo ali pa v Rog.
Brez stroškov se bo imel bolezni za celo medicinsko enciklopedijo.

Ne pozabimo, da ta vikend poteče 14 dni odkar se je prva runda šolskih počitnikarjev vrnila iz smučanja v Italiji. Dva tedna so imeli čas virus širiti v šolah, pri prijateljih in sorodnikih. Prve nove linije okužb se bodo pričele pojavljati šele sedaj. Minimalno število testiranj nam daje lažni občutek varnosti. V Nemčiji so v zadnjem tednu naredili 11 tisoč testov in odkrili 300 okuženih. Podobno kot v Nemčiji je tudi tukaj, le da tega še uradno ne vemo.

Ptuj. Bo po novicah :/

Ker testirajo samo tiste, ki kažejo znake okužbe.

Okuženi je sam poklical medije in povedal kako vse to poteka –
da vse te, ki so bili tesni kontakti – torej skupaj na potovanju, baje ponoči sploh niso hoteli testirati in so jih testirali, šele na grožnje teh ljudi, da jih bodo dali v medije. tako so na podlagi teh testov odkrili drugega okuženega in sedaj še tega tretjega, ki je govoril po pop tv-ju.
povedal je tudi da z ženo in doma 3 mesečnim otrokom, cel dan niso mogli stopiti v kontakt z zdravnikom, kljub vsem pozivom naj se kliče, celo to, da je okužen je prej izvedel iz medijev, kot pa so poklicali njega, da je on dejansko ta tretji .- torej nijz je prej povedal medijem kot pa pacientu samemu.
Anarhija je totalna – in še dobro,da so zahtevali testiranje, ker če ga ne bi, bi danes dva brez simptomov prosto hodila okužena naokoli… toliko o protokolih teh strokovnjakov. Očitno so nikakvi.

Gledam TV in izjavijo, šole in vrtce bodo zaprli, samo v izrednih razmerah, ko bo prišlo, do epidemije. Prepozno! Kakšna logika, po italijansko, ko bo že polno bolnih hehehehehe…namesto da bi ukrepali prej preventivno.

je moč to kje prebrat?

Ko bo izbruhnila epidemija itak, da bodo šole prazne… tudi, če jih takrat ne zaprejo, šolarji bodo doma bolni.

je moč to kje prebrat?
[/quote]
gledala sem 24 ur – takoj na začetku – po telefonu se je javil okuženi – je povedano tudi ime in priimek… če imaš možnost ogleda nazaj poglej začetek 24 ur oddaje.


Kje se da to prebrat ali poslušat?

je moč to kje prebrat?
[/quote]

To tudi mene zanima. Še pravi, da se zdravnikov ne da priklicati? Pa tako so jih bila polna usta, kako so pripravljeni!


Kje se da to prebrat ali poslušat?
[/quote]
kot rečeno zdajle oddaja 24 ur na poptv… na začetku oddaje takoj ta prvo so to povedali… bom jaz zavrtela nazaj in povem ime gospoda, ki se je sam oglasil – gre za Roka Borštnika, ki je bil v Maroku kot objavljeno s strani novinarjev, celo v isti sobi s prvookuženim…
če lahko zavrtite nazaj in pogledate oddajo od začetka – boste vse slišali kaj je povedal

A je potem čudno, da se človek sam odpravi k zdravniku ali na urgenco?

Vsi trije naj gredo v parlament. To bo šlo zdej, kot domine pa tako so nam zatrjevali kako so pripravljeni, imam občutek, da se še najbolj boji zdravstveno osebje. Ljudi pa mirijo kako se virus prenaša le v tesnih stikih. Že 13 držav je zaprlo šole, vrtce, podjetja. Pri nas bomo očitno počakali, da zboli pol države, morda se bo potem le kdo, od pristojnih zbudil pa ukrepal.


kot rečeno zdajle oddaja 24 ur na poptv… na začetku oddaje takoj ta prvo so to povedali… bom jaz zavrtela nazaj in povem ime gospoda, ki se je sam oglasil – gre za Roka Borštnika, ki je bil v Maroku kot objavljeno s strani novinarjev, celo v isti sobi s prvookuženim…
če lahko zavrtite nazaj in pogledate oddajo od začetka – boste vse slišali kaj je povedal
[/quote]
da nihče ne spremlaja nasvetov NIJZ! Pnikarje je treba poslati pred strelski vod!

New Report

Close