Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Šoba: Možno, da bo proti parlamentu znova poletela kakšno jajce

Šoba: Možno, da bo proti parlamentu znova poletela kakšno jajce

WW, da ne boš potem vreščala da ni res kar si napisala in da se neprimerno obnašaš!!! Jaz sem že v 25 stoletju, pa se vprašaj kje si ti in tebi podobni.
Za oris in če se ne motim si Štajerka! In po ugotovitvah, je bilo največ divjakov in razbijačev prav iz Štajerske!!! Star pregovor pravi, da kar ni tvoje pusti pri miru in to še kako velja tudi za Štajerce in takšne kot si ti, ki ne poznajo OSNOVNE OLIKE!!!

hmmm…glede na to, da sem napisala, da sem proti takšnim vandalizmom, da so že v osnovi jajca metali v napačno stavbo (poudarek na jajca in ne granitnih kockah)…..dej napiši kaj je tvoj problem….

ah ja…ti me kronično ne preneseš….ok:)))))))

p.s: mimogrede….nisem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} štajerka, sem pa slovenka ….te moti?;))))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Na tržišču se pojavlja novo “tajno orožje” koštrunova jajca. Kdo jih bo razbijal? “Metalci megle in koštrunovih jajc povečajte svoj arzenal, nagovarjajo trgovci”.

Mogoče postaja jasno kdo stoji za vsem:

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042361401

In potem po naključju šipe zamenja steklarstvo Kresal ?

New Report

Close