Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Sodelavka v sluzbi

Sodelavka v sluzbi

Imam resen problem, prosim, da ga resno vzamete!

S sodelavkami imamo skupni mosnjicek za kavo, caj in piskote. Smo majhen kolektivcek, in vsaka prispeva, potem pa parkrat na mesec kupimo kar rabimo. Zdaj, ko je korona je pa vse skupaj postalo grozno – piskotov si sploh ne upam vec jemat ker ne vem ce je katera okuzena, ampak huje je pa to, da nekatere nocejo vec prispevat, ker “ne vedo kdaj bodo zbolele, pa potem ne bi nic od tega imele”?

Kako ste pa vi to resili? Meni se gre res v prvi vrsti zaradi otrok in starejsih obcanov, sele potem zaradi moje kave.


zaradi katerega si plačana!


zaradi katerega si plačana!
[/quote]

Koliko pa dajete??? 200 e najmanj, glede na to kako zelo te skrbi ta “mošnjiček”

Tako druženje sem ukinila, in odredila že pred izbruhom, da si preselte mošnjič 🤣😂😂😂
Malicajte sedaj vsaka v svoji pisarni, če šefinja res ne razume. Ali tudi ti. 🤣😂😂😂😅😅😅
Saj ne moreš verjeti. Humor je dobrodošel. Če je pa resno vprašanje, pa nisi gladka. Sorry.

Vsekakor vodite evidenco o pojedenih piškotih, saj zna biti pomembnom, ko se bo odoločalo, saj veš o čem.

Hahaha, hvala, ker še imate humor pri odpiranju tem, kljub tej situaciji.

Upam, da ni res. Vse kar je “skupno”, je potrebno ukiniti.

Če pa je to res, pa le skrbno štejte, piškotke in kovančke, pa boste na koncu tisti, ki bo največ pojedla in najmanj prispevala, kakšno svečo manj kupili.

New Report

Close