Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek sodni dan

sodni dan

Frančišek zelo lepo komentira in se vam ne pusti sprovocirati. Tudi blatiti ga ni potrebno.

Veliko vam je že napisal o tem, kakšna grozodejstva so počeli partizani, koliko ljudi so zapli in pobili. Še daves se najdejo njihova grobišča.

Tudi glede cerkve se strinjam z njim, saj so vedno in še danes delajo za svoje vernike, jim nudijo pomoč, finančno un duhovno.

hahaha, no frančišek, kaj sem ti rekla,postal si moskotica in to cenjena, če odpirajo teme tebi v bran!:)

no ko bo povedal še malo o grozodejstvih, ki so jih počeli domači izdajalci- belčki, domobrančki…, bom pa še jaz odprla temo posebaj zanj in ga pohvalila.

a bejš no, a Cerkev dela za svoje vernike, no ja že mogoče, ampak zato morajo najprej plačat, kaj pa je že zastonj cerkev dala svojim vernikom, a?

a finančno pomagajo, a misliš na Karitas, pomota ta redkokdaj odpre mošniček, pa še to le če ji ga verniki napolnijo za točno določen namen, pa z hrano in obleko je isto veš, če ne bi verniki darovali točno za namen pomagati, cerkev prav gotovo sama od sebe ne bi.

ja ti si res ena taka taprava Apokalipsa!:)))

http://en.wikipedia.org/wiki/Tom{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1s_de_Torquemada

Tole si oglej in preberi, morda ti bo lažje dojeti zakaj si bedak!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

No ja, saj Cerkev res pomaga kdaj pa kdaj. Poznam punco, ki ji je župnik kupil avto, pa še denar dajal, in to ne malo. hehehe ko bi verniki vedli, za kakšen namen so šli njihovi darovi :-)))

Ko se je pa zbiralo za en aparat v bolnišnici, je pa škof Stres rekel, da bo pomagal z molitvijo.

Joj Joj kakšni ste. Cerkev je sveta ustanova, ki jo je ustvaril sam BOG. Bog uči o skromnosti, je proti bogatenju (razen pri cerkve). Rojevajo se brezmadežno čudežno spočeti otroci, ki nase prevzamej grehe nekaterih pedofilskih duhovnikov.

Papež je pa takoj za bogom in se temu primerno oblači v brokat. Njemu so sojenice napovedale, da ko bo prišel v nebesa, ga bojo obkrožale same lepotice, mlade in mu ustregle vsako željo tudi sex.

Križarske vojne, inkvizicijo, zažiganje ljudi na grmadah (na silo oduzeto imetje) spolno prevratništvo duhovnikov vse to je pa odobril dobri Bog, da duhovniki na zemlji ne bi bili ubogi in revni, temveč bogati, da bi lahko uživali.

aha, sedaj mi je pa že bolj jasno, malo pravokacije ane!:)

Neeeeee, ninči, od kod ti pa to, da je to provokacija? To je zate ja čista resnica in nobena provokacija.

maš prov, vsaj kar se tiče Cerkve in domobrančkov!:)

Khm, khm, khm… kje je v omenjeni “provokaciji” govora o “domobrančkih”? Skoraj vse ostalo je omenjeno razen “domobrančkov” nisem zasledil. Saj ne da bi jih zagovarjal ampak zanima me kaj sem spregledal.

ja madonca, pa ja znaš brat, jaz sem omenila domobrančke , ko sem dejala, da bom sama odprla temo in pohvalila frančiška, ko bo enkrat samkat napisal kaj o grozotah, ki so jih zakrivili domači izdajalci. Beri, pa ti ne bo potrebno spraševat.:)))

Oprosti, vseh tvojih čenč pa ne berem… se mi včasih ne ljubi. Mislil sem na “provokativni post”, ki ga je napisal-a Apokalipsa in v njem ne omenja domobrancev.

hahaha, v tej temi si jih prebral in analiziral do potankosti, so zanimive ane.

preden pišeš, malo preveri!:)

apokalipsa.
..a si muslim..si mal zamešal, v tej vročini..
..tam imajo ti. džihad in nekaj.. cca 72 devic..za taprave dece..
..ker je kar dost teh “bombašev” se sprašujem če jih ni že zmanjkal.?? devic namreč

..za Biblijo pa nisem slišal da imajo konkubine za afterlife..

New Report

Close