Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Sodniški amaterizem – kdo ga bo plačal?

Sodniški amaterizem – kdo ga bo plačal?

8 let napačnega sojenja, bo po mojem zelo drago. Kdo ga bo plačal? Mi? Ker imamo “neodvisno sodstvo” z “neodvisnimi plačami?

Kdo poimensko je zamočil?

Kdo bo plačal se ve — MI Pa odškodnino tudi.

Kdo je pa zamočil???

V prvi vrsti policaji, ki raje pišejo kazni za čisto nepomembne prometne prekrške, naročnike umora pa puščajo na svobodi. Namesto da bi po zakoniti poti zbrali dokaze za zločin. Nato pa še sodstvo, ki je delalo procesne napake.

Ampak je pa tud čudno, da eno sodišče na podlagi dokazov Makoterjevo spozna za krivo in ji prisodi 30 let, drugo sodišče jo pa oprosti.

Ja, kdor ima denar si danes lahko marsikaj privošči.

Smo vidli, da se tud zakon da spremenit zaradi enega samega človeka.

Megaboy, to ni nič čudnega.zato pa imamo na sodiščih višje inštance, da popravijo napake nižjih sodišč.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Samo zdej je vprašanje, katero sodišče je naredilo napako????

Kolk let je že un po nedolžnem sedel zaradi umora?
Tud Ruparjeva oprostitev je bla čudna hehe.
da ne govorim, da se ima civilno sodišče za pristojno razveljevit sodbo vojaškega sodišča druge države :-(((

No ja, dela se kakor se komu zazdi, po partizansko bi včasih rekli.

Dokler bomo imeli takšne vrhovne tožilce kot je DROBNIČ pa še kdo kaj dobrega ne moremo pričakovati. Na omizju je le otresal gofljo in klatil neumnosti, kako si pravo razlaga po svoje in je bolj pameten kot ves svet. Vse to bi morali plačati ti osebki iz LASTNEGA žepa, ker so za to tudi krivi. Tega pa je še veliko in to je dolga zgodba.

New Report

Close