Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Šolanje od doma ima teste le iz 3 predmetov?

Šolanje od doma ima teste le iz 3 predmetov?

Pač ne izredno stanje.

Če ima lahko šolanje od doma tako malo predmetov za preverjat:

“Otrok v 1. triadi opravlja izpite iz matematike in slovenščine,
v 2. triadi iz matematike, slovenščine in angleščine,
v 3. triadi pa iz matematike, slovenščine, angleščine, zgodovine, etike in državljanske vzgoje, športa – ti so obvezni – ter iz enega naravoslovnega in enega družboslovnega predmeta, ki si ju otrok izbere sam.”

Zakaj pismo ne bi mogli zdaj narest izjemo in to dovoliti vsem —- zakaj se zdaj toooooliko komplicira s tema DVEMA MESECEMA POUKA, ki sta preostala — kot da bo konec sveta če se šole zaprejo!
Bi se pa s tem nenormalno preprečila širitev okužbe!

Joj, Keri idioti, resno … žalostno ….

To je potem šenkano spričevalo in ne bi smelo biti veljavno.

Tebi pa nihče ne more preprečit imet otroke doma.

To je potem šenkano spričevalo in ne bi smelo biti veljavno.

Tebi pa nihče ne more preprečit imet otroke doma.
[/quote]

Ne, ni šenkano, je popolnoma isto spričevalo, z iste OŠ, kot ga bo dobil tvoj otrok.

To se ti gre samo zato ker da želiš da jih nujno jebejo ta 2 meseca? Da ne bodo preveč frej?

Ne, ni šenkano, je popolnoma isto spričevalo, z iste OŠ, kot ga bo dobil tvoj otrok.

To se ti gre samo zato ker da želiš da jih nujno jebejo ta 2 meseca? Da ne bodo preveč frej?
[/quote]

Po mojem skromnem mnenju JE šenkano, kje je biologija, fizika, kemija itd? Potem otrokom ki normalno hodijo v šolo tudi ne bi bilo treba se to učiti oz bi lahko izbirali? To kar se tiče komentiranja šolanja na domu.

Meni se nič ne gre, nisem starš, žalostno pa je da nekdo ki verjetno JE starš napiše da šole otroke jebejo.

Po mojem skromnem mnenju JE šenkano, kje je biologija, fizika, kemija itd? Potem otrokom ki normalno hodijo v šolo tudi ne bi bilo treba se to učiti oz bi lahko izbirali? To kar se tiče komentiranja šolanja na domu.

Meni se nič ne gre, nisem starš, žalostno pa je da nekdo ki verjetno JE starš napiše da šole otroke jebejo.
[/quote]

Zakaj se pol tako nagraužno vmešavaš v temo šola? Brigaj se zase! Al ne zmoreš? Gnoj.

Zakaj se pol tako nagraužno vmešavaš v temo šola? Brigaj se zase! Al ne zmoreš? Gnoj.
[/quote]

Svoje mnenje lahko izražam o čemerkoli in noben primitivizem me ne bo od tega odvrnil P

Po mojem skromnem mnenju JE šenkano, kje je biologija, fizika, kemija itd? Potem otrokom ki normalno hodijo v šolo tudi ne bi bilo treba se to učiti oz bi lahko izbirali? To kar se tiče komentiranja šolanja na domu.

Meni se nič ne gre, nisem starš, žalostno pa je da nekdo ki verjetno JE starš napiše da šole otroke jebejo.
[/quote]

Hahaha, spet en strokovnjak za “vse o čemer nimam pojma in vse kar se me nič tiče”

Strokovnjakinja, pojdi na NIJZ vprašat če imajo kako službo. Tam, med Butalci boš kot riba v vodi.

Hahaha, spet en strokovnjak za “vse o čemer nimam pojma in vse kar se me nič tiče”

Strokovnjakinja, pojdi na NIJZ vprašat če imajo kako službo. Tam, med Butalci boš kot riba v vodi.
[/quote]

Mi je preveč fajn v penziji P DDDDDD

Svoje mnenje lahko izražam o čemerkoli in noben primitivizem me ne bo od tega odvrnil P
[/quote]

No dejva še kakšno rečt o sestavi medplanetarnega goriva.

Mnenje ziher maš :))))))

No dejva še kakšno rečt o sestavi medplanetarnega goriva.

Mnenje ziher maš :))))))
[/quote]

Hej pa res, samo se mi zdaj ne da brskat, prokastriniram namesto vrtnarjenja. Anyway so nabasali na nekaj kontra vsem fizikalnim zakonom, se ne spomnim točno kaj in brskat se mi ne da kot že rečeno….DDDDD

Hej pa res, samo se mi zdaj ne da brskat, prokastriniram namesto vrtnarjenja. Anyway so nabasali na nekaj kontra vsem fizikalnim zakonom, se ne spomnim točno kaj in brskat se mi ne da kot že rečeno….DDDDD
[/quote]

Vau, kuzla nora. Super. Lastni jezik te bo zadavil. Pofukala temo o šoli, pa niti otrok nimaš.

Izvoli no … ti prepuščam temo … če ti je to terapija, upam da ne bo pomagala.

Vau, kuzla nora. Super. Lastni jezik te bo zadavil. Pofukala temo o šoli, pa niti otrok nimaš.

Izvoli no … ti prepuščam temo … če ti je to terapija, upam da ne bo pomagala.
[/quote]

Jaz sem se čisto lepo pogovarjalo dokler niste histerične primitivke planile, v bistvu še potem in tudi zdaj. Tako da, kdo točno je po……l temo?

New Report

Close