Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Solata iz svežega zelja

Solata iz svežega zelja

Helena? Andreja?

haha….Helena…

HI
ja sem na forum. Zdaj pa veselo kuhat. Pa dober tek kot zeko v breg…

Enako! Dober tek!
pa ne pozabi! pa pa!
Mojca

Je omenila enkrat, da je bila čez cesto. Sta zelo dobri kolegici?

A veš, da sva 4 ure skupaj v pisarni?

Kako je svet mali……….

Helena je znanka…no, sestrična od mojga očima. pa najina sinova sta skupaj v vrtec pa v OŠ hodla!
Pridi kdaj na kavico!

Z veseljem.
Sploh, če sta samo znanki. Ker sva tudi midme le sodelavki.

Ti pa uživaš porodniško. Jaz pa čakam, da bom babica….hehe, sin ima skoraj 16 let…….kaj veš….upam da ne bo prehiter…….

Moj pa 15….
Ko boš imela čas, samo pozvoni!

Veš kaj, bilo bi zanimivo malo počvekat o družbi najinih mulcev….

Glej, napisala ti bom moj mail, pa če ti je, mi pošlji telefonsko, da te lahko pokličem, kdaj bova imeli čas za kofe.

[email protected]

by

OK, sem vesela! Ti pišem! Mislim, da boj mulc tudi vesel, ker nima tukaj družbe, ker smo se komaj lani, v decembru sem preselili iz mesta!
pa pa!

Kaj pa na principu “srbske”solate.Zelje,paprika,paradižnik,cebula,kumina,poper,sol, bučno olje in kis.MMMMMMMMMM

ja, samo trenutno imam samo zelje na razpolago…Bo pa to drugič! Hvala za recept!

Jaz ga pa narežem zelo na tanko, potem mu dodam še topel kuhan krompir, na olju pa prepražim na kocke narezano slanino ali panceto, dodam kis in zmešam vse skupaj z rokami… Nam je tako vsem všeč!

zelje + krompir + domači jabolčni kis + bučno olje = njami, njami

+ pire + puranji zrezek v omaki

……….bo moje kosilo (njami, njami)

Lp, iz sončnega Mb

Danes jo bomo imeli, je pa vedno s fižolom. Zraven pa pečen puranov zrezek in brokoli, brez kakšnega krompirja ali riža – malo hujšamo :)))

veš kaj je meni ful dobro? Mami naredi kislo zelje tako, da ga zmeša s hrenom in malo kisle smetane… njami, njami…

Seveda, brez kuhanega krompirja ni ta prava!

Super! pa še en recept…

New Report

Close