Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Solidno situiranega moškega

Solidno situiranega moškega

Ampak tak, ki pri 45ih ni sposoben svoje strehe nad glavo plačevat, svojih položnic plačevat in tako naprej, je tudi ok samo za tako ločeno življenje kot ga predlagaš. Drugače povedano dober je za občasna srečanja :).[/quote]ti pa pri svojih 45 letih ne dojemaš,da nisi stara 25 ampak 45let.postavljaš neke pogoje kakšen ,bi moral biti tvoj partner kot,da kupuješ nov avto v avtosalonu.sej praviš,da dosti sama zaslužiš brez partnerja,če si do teh let nisi našla partnerja,ko so neke ženske tvojih let že babice,si ga verjetno tudi nikoli ne boš.

Ampak tak, ki pri 45ih ni sposoben svoje strehe nad glavo plačevat, svojih položnic plačevat in tako naprej, je tudi ok samo za tako ločeno življenje kot ga predlagaš. Drugače povedano dober je za občasna srečanja :).[/quote]ti pa pri svojih 45 letih ne dojemaš,da nisi stara 25 ampak 45let.postavljaš neke pogoje kakšen ,bi moral biti tvoj partner kot,da kupuješ nov avto v avtosalonu.sej praviš,da dosti sama zaslužiš brez partnerja,če si do teh let nisi našla partnerja,ko so neke ženske tvojih let že babice,si ga verjetno tudi nikoli ne boš.[/quote]

Uf, menda ja ne. Še danes se dogaja, da so ene že pri 45ih babice?
Grozno.

Ampak tak, ki pri 45ih ni sposoben svoje strehe nad glavo plačevat, svojih položnic plačevat in tako naprej, je tudi ok samo za tako ločeno življenje kot ga predlagaš. Drugače povedano dober je za občasna srečanja :).[/quote]ti pa pri svojih 45 letih ne dojemaš,da nisi stara 25 ampak 45let.postavljaš neke pogoje kakšen ,bi moral biti tvoj partner kot,da kupuješ nov avto v avtosalonu.sej praviš,da dosti sama zaslužiš brez partnerja,če si do teh let nisi našla partnerja,ko so neke ženske tvojih let že babice,si ga verjetno tudi nikoli ne boš.[/quote]

Seveda.
Znak, da je ženska uspešna je, da ima moža, da ima otroke in da ima pri 45ih ali pa vsaj pri 50ih že kup vnukov.
Če se ženska ne poroči, če nima otrok, če nima vnukov, je prava luzerka.
Edino kar šteje pri ženski, da je uspešna, je mož in otroci in vnuki.
Basta.


Kaj boš ti revček, če še sam nimaš.

ampak po drugi strani … moški, ki si je do teh let nekaj ustvaril in ima koliko toliko zansljivi vir ne slabih prihodkov zna verjetno z denarjem tudi pametno delati in dobro premisli kaj se mu splača in kaj ne. Zato zna verjetno tudi izračunati, da ga dolgoročno pride ceneje in z manj problemi, če si občasno najame kakšno escor bejbo od katere dobi praktično isto kot od take, ki bi v zvezo šla le pod pogojem njegove dobre situiranosti (kar ni bistveno daleč od prvega). Če ni celo na boljšem glede nato, da lahko dobi dosti mlajšo, in tudi problemov z glavoboli po daljšem stažu ne bo :-))

Kako je rekel Bob Rock v Alan Fordu :
“Bolje je biti bogat i glup nego ružan i siromašan”
🙂

avtorice,avtorice….

En dan boš spoznala da ni bogat tisti ki “ima” ampak tisti ki malo rabi.

Hja, v tem primeru smo pa ženske na boljšem. Nam za seks ni treba nikoli plačevat.
Komot se gremo tole, kar ti predlagaš. Samo namesto, da bi plačevale seks, si dobimo loverja in to je to. Za loverje se ponujajo 20letniki pa 60 letniki pa vse kar je vmes. Tako, da je za vsako dovolj izbora. Najbolj zagnani so seda tisti pri 20ih in tisti pri 50+. Te dve starostni skupini se najbolj ponujata. Zastonj :).

Hja, v tem primeru smo pa ženske na boljšem. Nam za seks ni treba nikoli plačevat.
Komot se gremo tole, kar ti predlagaš. Samo namesto, da bi plačevale seks, si dobimo loverja in to je to. Za loverje se ponujajo 20letniki pa 60 letniki pa vse kar je vmes. Tako, da je za vsako dovolj izbora. Najbolj zagnani so seda tisti pri 20ih in tisti pri 50+. Te dve starostni skupini se najbolj ponujata. Zastonj :).[/quote]

To je ta razlika med spoloma: moški v vsakem primeru plačuje za seks, medtem ko ženske investirate s seksom. :-))

Hja, v tem primeru smo pa ženske na boljšem. Nam za seks ni treba nikoli plačevat.
Komot se gremo tole, kar ti predlagaš. Samo namesto, da bi plačevale seks, si dobimo loverja in to je to. Za loverje se ponujajo 20letniki pa 60 letniki pa vse kar je vmes. Tako, da je za vsako dovolj izbora. Najbolj zagnani so seda tisti pri 20ih in tisti pri 50+. Te dve starostni skupini se najbolj ponujata. Zastonj :).[/quote]

To je ta razlika med spoloma: moški v vsakem primeru plačuje za seks, medtem ko ženske investirate s seksom. :-))[/quote]

Hm, poznam kar dosti moških, ki jim ni treba plačevat za seks pa vseeno imajo dovolj seksa :).

To je ta razlika med spoloma: moški v vsakem primeru plačuje za seks, medtem ko ženske investirate s seksom. :-))[/quote]

Hm, poznam kar dosti moških, ki jim ni treba plačevat za seks pa vseeno imajo dovolj seksa :).[/quote]
torej se vanje še investira 🙂

Hm, poznam kar dosti moških, ki jim ni treba plačevat za seks pa vseeno imajo dovolj seksa :).[/quote]
torej se vanje še investira :-)[/quote]

Hja, odvisno kako nizko je ženska padla. Ene bi za denar vse naredile.
Tiste, ki imamo pa svojo službo, svojo samostojnost pa nam tega ni treba.

Hja, v tem primeru smo pa ženske na boljšem. Nam za seks ni treba nikoli plačevat.
Komot se gremo tole, kar ti predlagaš. Samo namesto, da bi plačevale seks, si dobimo loverja in to je to. Za loverje se ponujajo 20letniki pa 60 letniki pa vse kar je vmes. Tako, da je za vsako dovolj izbora. Najbolj zagnani so seda tisti pri 20ih in tisti pri 50+. Te dve starostni skupini se najbolj ponujata. Zastonj :).[/quote]hahaha tebi se ponujajo 20 letniki,da si neka partija nebi pri 45 letih bila samska.

Jaz takoj pridem k tebi. Placo imam solidno.lp

Jaz takoj pridem k tebi. Placo imam solidno.lp

Hja, a ti zmores toliko, da bi se vprasala, kaj si si pa ti uspela ustvarit dosedaj ( premozenjsko, financno)? Ti bi premozneza, ki bi ti sfinanciral gnezdo. A sama si ga nisi zmogla dosedaj? Vsaj 20 let si imela casa…

“Ker sem pac taka” pove namrec marsikaj o tebi 😉

Pri 45 ne bi vegetirala kot študentka – res se je za vprašat, kako to, da pri teh letih res še nisi sama kaj kupila ustvarila in da rabiš nekoga, da prekine to vegetiranje.

Komu to pišeš?
Če si prebrala temo, jaz niti pod razno ne iščem nekoga, da me bi preživljal. Niti pod razno ne vegetiram. IN ja, sem že davno na svojem. Pa živim življenje, ne vegetiram.

Se ti javljam….imam 40 let, sem situiran, visok 183 cm….

A je katera tema, da se ne ponujaš?


javi se mi na [email protected]


javi se mi na [email protected][/quote]

Sem vedela :)))

Ti lahko jaz tudi pišem? :)))


javi se mi na [email protected][/quote]

Sem vedela :)))

Ti lahko jaz tudi pišem? :)))[/quote]
če dobro fafaš in nastaviš za analo ☺ – komot

Pri teh letih so samski moški samo taki, ki so ločeni. Ponavadi živijo pri mami, ker so se odselili od bivše. Zato iščejo žensko, ki že ima stanovanje in niso za to, da bi skupaj kupili stanovanje,ker preprosto nimajo nič.

Sem vedela :)))

Ti lahko jaz tudi pišem? :)))[/quote]
če dobro fafaš in nastaviš za analo ☺ – komot[/quote]

Latentni pederajsi me ne zanimajo!!


če dobro fafaš in nastaviš za analo ☺ – komot[/quote]

Latentni pederajsi me ne zanimajo!![/quote]
pojma nimaš kako dober je občutek, ko se tič praktično drgne ob prste svojega nosilca ali lastnice odprtin ☺
to se da samo z žensko ♥

New Report

Close