Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Solidno situiranega moškega

Solidno situiranega moškega

Ampak so….in takega moraš najti. Če ga nisi, si zajebala in sedaj životariš v svojem materialističnem svetu v katerega s silo staviš ljubezen, spoštovanje, partnerstvo…..ne gre to. si pač našla cimra, sprijazni se, da smo nekateri zadeli na lotu. Zaradi tega pa ni treba, da nas imenuješ sanjače.[/quote]
A si pr 40ih najdel tak jackpot?

Ampak so….in takega moraš najti. Če ga nisi, si zajebala in sedaj životariš v svojem materialističnem svetu v katerega s silo staviš ljubezen, spoštovanje, partnerstvo…..ne gre to. si pač našla cimra, sprijazni se, da smo nekateri zadeli na lotu. Zaradi tega pa ni treba, da nas imenuješ sanjače.[/quote]
A si pr 40ih najdel tak jackpot?[/quote]

jaz sem ga pri dvajsetih in ga čuvam kot največji zaklad.
sem pa napisal, da če bi sedaj iskal PARTNERKO, nebi izbiral po premoženju temveč po kompatibilnosti na drugih ravneh….materializem sploh ni na seznamu. sem tudi napisal, da lahko sedaj grem na Bahame na križarjenje, se pa imam ravno tako fajn na kuhanem vinu na sosednjem hribčku, če je tista poleg mene ta prava…nimam težav s tem.


S tem vprašanjem nakazuješ, kot da je smisel vezanja starejših moških le goli materializem.
Da takšen moški gre v vezo le, če še ni nič ustvaril in na takšen način potem izkoristi žensko.
Če pa je nekaj ustvaril, pa ženske več ne rabi, ker je s svojim materializmom že dosegel izpopolnitev in smisel svojega življenja.[/quote]

Jaz pa mislim, da se z vprašanjem predvsem prilagajam trendom, vključujoč avtoričina stališča, za katere velja obratno temu kar praviš. :-))

pravilno razmišljaš..s tem, da ti si še skromna, ko sem jaz iskala, sem iskala precej premožnega.hišo je plačal sam, vikend sam,(s tem, da lastnika vsega sva pol pol)..dopuste plačuje on (midva plus dva otroka) večje položnice, avto, moj in njegov avto..(pa imam svojo službo)…itd..sva še vedno skupaj, vse funkcionira, se mi zdi, da sem ga zadela na lotu…[/quote]

podobno.


A si pr 40ih najdel tak jackpot?[/quote]

jaz sem ga pri dvajsetih in ga čuvam kot največji zaklad.
sem pa napisal, da če bi sedaj iskal PARTNERKO, nebi izbiral po premoženju temveč po kompatibilnosti na drugih ravneh….materializem sploh ni na seznamu. sem tudi napisal, da lahko sedaj grem na Bahame na križarjenje, se pa imam ravno tako fajn na kuhanem vinu na sosednjem hribčku, če je tista poleg mene ta prava…nimam težav s tem.[/quote]
No..saj pri dvajsetih pa tja do 30 gre to lazje. Zato tisti jackpoti niso kar tko za zapravljat. Jaz pa ce bi sedaj raziskovala trzisce bi pac pogledala kak vse se nudi. Saj zato ni nic narobe, smo si razlicne in razlicne prioritete imamo. Jaz pac tezko delim karkoli, priznam pa da vzet mi ni tezko. Joj sem grozna.
Lepo cuvaj dobitek, zunaj so volkovi.

jaz sem ga pri dvajsetih in ga čuvam kot največji zaklad.
sem pa napisal, da če bi sedaj iskal PARTNERKO, nebi izbiral po premoženju temveč po kompatibilnosti na drugih ravneh….materializem sploh ni na seznamu. sem tudi napisal, da lahko sedaj grem na Bahame na križarjenje, se pa imam ravno tako fajn na kuhanem vinu na sosednjem hribčku, če je tista poleg mene ta prava…nimam težav s tem.[/quote]
No..saj pri dvajsetih pa tja do 30 gre to lazje. Zato tisti jackpoti niso kar tko za zapravljat. Jaz pa ce bi sedaj raziskovala trzisce bi pac pogledala kak vse se nudi. Saj zato ni nic narobe, smo si razlicne in razlicne prioritete imamo. Jaz pac tezko delim karkoli, priznam pa da vzet mi ni tezko. Joj sem grozna.
Lepo cuvaj dobitek, zunaj so volkovi.[/quote]

Ampak meni še vedno ni jasno, kako se iti partnerstvo v takih primerih, da najprej poizveš kaj kdo ima in potem, če ima dovolj, čakaš da pridejo čustva iz nekega kota, ali kako? A zveze furate brez čustev? ste prostitutke in prostitutki? Če folk to fura tako, se ne čudim, da je toliko slabih zvez, varanja in vsega sranja….ne glede na vse, mislim, da so to napačno postavljene prioritete.

Raglja, ti si pa en velik egoist…težko dat, rad vzet….tudi s tem se ni za hvalit. V zvezi je najino, ne moje in tvoje….to je osnova.


No..saj pri dvajsetih pa tja do 30 gre to lazje. Zato tisti jackpoti niso kar tko za zapravljat. Jaz pa ce bi sedaj raziskovala trzisce bi pac pogledala kak vse se nudi. Saj zato ni nic narobe, smo si razlicne in razlicne prioritete imamo. Jaz pac tezko delim karkoli, priznam pa da vzet mi ni tezko. Joj sem grozna.
Lepo cuvaj dobitek, zunaj so volkovi.[/quote]

Ampak meni še vedno ni jasno, kako se iti partnerstvo v takih primerih, da najprej poizveš kaj kdo ima in potem, če ima dovolj, čakaš da pridejo čustva iz nekega kota, ali kako? A zveze furate brez čustev? ste prostitutke in prostitutki? Če folk to fura tako, se ne čudim, da je toliko slabih zvez, varanja in vsega sranja….ne glede na vse, mislim, da so to napačno postavljene prioritete.

Raglja, ti si pa en velik egoist…težko dat, rad vzet….tudi s tem se ni za hvalit. V zvezi je najino, ne moje in tvoje….to je osnova.[/quote]
Vsaka čast. Si eden izmed moških, ki še premore zdravo pamet.


No..saj pri dvajsetih pa tja do 30 gre to lazje. Zato tisti jackpoti niso kar tko za zapravljat. Jaz pa ce bi sedaj raziskovala trzisce bi pac pogledala kak vse se nudi. Saj zato ni nic narobe, smo si razlicne in razlicne prioritete imamo. Jaz pac tezko delim karkoli, priznam pa da vzet mi ni tezko. Joj sem grozna.
Lepo cuvaj dobitek, zunaj so volkovi.[/quote]

Ampak meni še vedno ni jasno, kako se iti partnerstvo v takih primerih, da najprej poizveš kaj kdo ima in potem, če ima dovolj, čakaš da pridejo čustva iz nekega kota, ali kako? A zveze furate brez čustev? ste prostitutke in prostitutki? Če folk to fura tako, se ne čudim, da je toliko slabih zvez, varanja in vsega sranja….ne glede na vse, mislim, da so to napačno postavljene prioritete.

Raglja, ti si pa en velik egoist…težko dat, rad vzet….tudi s tem se ni za hvalit. V zvezi je najino, ne moje in tvoje….to je osnova.[/quote]

Ah joj no..seveda vsak prinese stanje trr ze kar s sabo..menda nisi planil na svoj dobitek prvi dan ampak si jo nekaj casa poznal. Tudi custva vam tipom ze prej skocijo na plan preden spoznas cloveka?
Egoist gor al pa dol, to sem pac jaz. Saj nobenega ne silim, da je z mano 🙂

A se mi splača prijaviti na Mail ?


Dobro vprašanje, jaz odgovora ne najdem. Za familijo je prepozno, s seksom bo počasi konec, človek zamenja veselje z tečnobo, dober izgled je samo še spomin… Prenašanje stvari, do katerih mi ni, so mi odveč…[/quote]

Ha, ha, pri 45ih pa še nikakor ni konca s seksom. Pri tebi je? Pri ženskah ni tako :).

He, he, če bi napisala še vse ostale kriterije za moškega, bi ene kap. Logično, da mora biti ljubezen, logično, da mora biti pameten, razgledan in tako naprej.
Ampak poanto sem dala tokrat na materialistične zadeve, ker veliko samskih tipčkov joka kako smo ženske grde, ker so revni, ne dobijo ženske. Ja, res je, če pri 45ih še ni nič ustvaril, potem tudi nikoli ne bo. Izjeme so seveda tisti, ki so invalidi, bolni ali pa, da so začasno izgubili službo ali se jim je zgodila kakšna nesreča (recimo požar ali kaj takega). Te stvari se lahko vsakemu zgodijo. In to je seveda opravičilo.
In ja, močno me odbije, ko naletim na tipa, ki se hvali, da ima za nekaj 10 jurjev drag avto. Pri takem takoj vem, da ni to, kar jaz iščem. Tako kot se je en zgoraj hvalil, da vse, kar ima materialnega je drag avto. Taki takoj odpadejo.[/quote]

Imaš mojo podporo. Ne vem, zakaj ne verjamem nekaterim tu gor, ki tako zelo izpostavljajo, da je najbolj pomembna ljubezen ipd. Ravno ti jo brezglavo ucvrejo čim se pojavi kakšna bolj zanimiva prilika. Imaš vso pravico dobiti moškega, na katerega boš ponosna, ker se bo tudi on zaradi tega bolje počutil. Nisi več v letih, ko bi bila z glavo v oblakih in živela od romantike.

Vedeti pa moraš, da večina danes težko prenese direktnost in iskrenost, zato so te v tej temi tudi toliko napadali. Ženska bi se po njihovem morala sprijazniti že s tem, da ji je moški dal možnost.[/quote]

Saj je povsem jasno kateri moški so napadli :).

Ja, pri 19ih je čisto normalno, da človek sanja samo o ljubezni :). Pri 45ih pa že večina ve, da samo od ljubezni se ne da živet.
Samo eni priznajo, eni pa se repenčijo, če kdo pove po pravici. Seveda pa recimo kak mehanik ne bo prijavil kako on preživlja žensko, ki ne hodi v službo, ki ji niti ni do tega. Seveda ne bo priznal, da hodi v službo zaradi denarja, ker ni materialist :).

Hmmm… Kateri?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Hja, mehanik, veš kako je. Tebi je dovolj kuhanček pa si zadovoljen. Moraš pa razumeti, da pač eni pa radi gremo na kako potovanje. Ja, tudi na Bahame bi jo z veseljem mahnila. Zakaj ne?

A se mi splača prijaviti na Mail ?[/quote]

Daj ne matraj se.

Vse zainteresirane mone, pišite temu staremu prdcu na – diskreten.slo…gmail

Vam ne bo nič naredil, ker mu bolj odhaja, kot prihaja. :)))

Skjuzmi, ker uletavam med vaše leteče in frčeče perje.

Zanima me, kdaj se nam bo posvetilo, da imamo ljudje različni karakter. Različne do sedaj prehojene življenske poti, prioritete, cilje in želje v življenju?
Kdaj se nam bo posvetilo, da moj prav ni tvoj prav… in obratno tvoj prav ni moj prav? Vsak ima prav le zase in za nikogar drugega,
Ko se nam bo to posvetilo, bo zmanjkalo goriva za neskončne debate kaj je prav in kaj narobe. Ker vrednostnih ocenah vedno izhajamo iz sebe in preko tega filtra ocenjujemo druge. Seveda pa mislimo, da je naš filter edini pravilni. Malo morgen.
Naučili pa se bomo morali najvažnejšo lekcijo v življenju… kompromis… je lahko tudi to, da se strinjava, da se ne strinjava. In kljub temu preživiva… :-)))

čao

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

He, he, če bi napisala še vse ostale kriterije za moškega, bi ene kap. Logično, da mora biti ljubezen, logično, da mora biti pameten, razgledan in tako naprej.
Ampak poanto sem dala tokrat na materialistične zadeve, ker veliko samskih tipčkov joka kako smo ženske grde, ker so revni, ne dobijo ženske. Ja, res je, če pri 45ih še ni nič ustvaril, potem tudi nikoli ne bo. Izjeme so seveda tisti, ki so invalidi, bolni ali pa, da so začasno izgubili službo ali se jim je zgodila kakšna nesreča (recimo požar ali kaj takega). Te stvari se lahko vsakemu zgodijo. In to je seveda opravičilo.
In ja, močno me odbije, ko naletim na tipa, ki se hvali, da ima za nekaj 10 jurjev drag avto. Pri takem takoj vem, da ni to, kar jaz iščem. Tako kot se je en zgoraj hvalil, da vse, kar ima materialnega je drag avto. Taki takoj odpadejo.[/quote]

Imaš mojo podporo. Ne vem, zakaj ne verjamem nekaterim tu gor, ki tako zelo izpostavljajo, da je najbolj pomembna ljubezen ipd. Ravno ti jo brezglavo ucvrejo čim se pojavi kakšna bolj zanimiva prilika. Imaš vso pravico dobiti moškega, na katerega boš ponosna, ker se bo tudi on zaradi tega bolje počutil. Nisi več v letih, ko bi bila z glavo v oblakih in živela od romantike.

Vedeti pa moraš, da večina danes težko prenese direktnost in iskrenost, zato so te v tej temi tudi toliko napadali. Ženska bi se po njihovem morala sprijazniti že s tem, da ji je moški dal možnost.[/quote]

Mislim, da bi v realnem svetu ostalo bolj malo od te direktnosti, ko bi avtorica bila pred možnostjo. :-))

PS: če sta oba dovolj dobro situirana za lastne pojme, zakaj torej graditi na skupni prihodnosti? Zakaj ne recimo samo odhajati skušaj na potovanja počet ostale stvari, ki so v skupnih interesih, se morda občasno dat dol in ostajat vsak na svojem?

Good point.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tudi to je ok varianta. Čisto všečna.

ni čisto res ne,..je važno vedet da se v čisto vsem ne rabita strinjati samo v osnovnih pogledih na svet se pa že morata

recimo v sloveniji so komunajzarji obtožili za bedo srednjega razreda revne in tako srednji sloj gleda revne s sovraštvom in prezirom..pa ni nujno da se tega sploh zaveda..taka dva ne funkcionirata … ne more en “na skrivaj” gledat drugega dol

pa ni nujno da mu to sponaša..pravim da lahko da se sam ne zaveda svojega mišljenja o tem kdo je komu kriv za brezposelnost, slabo službo, slabo izobrazbo, dolgove, itd

Jaz bom stara kmalu 40 let in nimam materialnega nič za pokazat. Mi dol visi za vse te reči, kajti vsi bomo umrli in luknja kamor nas bodo položili bo za vse enako “velika”.
Zaslužim dovolj, da imam streho nad glavo in da nisem lačna, vse ostalo pa zapravim za potovanja.
Pomembni so mi odnosi in spomini. Za enkrat imam vse – čeprav glede na vaše odgovore ” ne veljam nič”, kajti nimam lastne nepremičnine, niti avta…sem pa zdrava, živim v čudovitem partnerskem razmerju, imam krasne prijatelje in doživetij za 5 življenj in ne le eno. S svojim življenjem sem super zadovoljna, saj živim kot želim, pa čeprav to ne vključuje “materiala” za pokazat .

Za potovanja rabiš denar, torej je to še kako materialno.
Jaz sem še kako jasno napisala, da me tipi z dragimi avti odbijajo. Pričakujem pa, da ima denar za potovanja :).

Kaj vse bi pa v zivljenju rada obiskala?

Imas kako zanimivo izkusnjo z dosedanjih potovanj?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ampak tak, ki pri 45ih ni sposoben svoje strehe nad glavo plačevat, svojih položnic plačevat in tako naprej, je tudi ok samo za tako ločeno življenje kot ga predlagaš. Drugače povedano dober je za občasna srečanja :).

New Report

Close