Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus šolo v kamniku zapirajo, spet okužena dva zdravnika v MS

šolo v kamniku zapirajo, spet okužena dva zdravnika v MS

v kamniku zapirajo OŠ zaradi okužene učiteljice, ki je bila v stiku s 4 razredi.
V MS bolnišnici pa spet okužen zdravnik, ki je bil na smučanju v ITA, prav tako okužena njegova žena, ki tudi dela v bolnici:-()

dva medicinci spet?!

dva medicinci spet?!
[/quote]

zdravnik iz murskosoboške bolnišnice in njegova žena, ki je prav tako zdravstveni delavec v tej bolnici. To je nova stvar. Seveda sta smučala in to še prejšnji teden, mislim, da smo že celo mi imeli okužene.?

zdravnik iz murskosoboške bolnišnice in njegova žena, ki je prav tako zdravstveni delavec v tej bolnici. To je nova stvar. Seveda sta smučala in to še prejšnji teden, mislim, da smo že celo mi imeli okužene.?
[/quote]

Neresni medicinci nam bojo zasrali s tem virusom.

A je uciteljica iz kamnika.? Itq spet nic ne povejo. Jaz sem iz kamnika in me zanima ce je primer iz nase blizine.
Ampak ne smemo nič vedeti ocitno.

No tuudi ce ni,lahko otroci nosijo okoli, ampak vseeno.

Neresni medicinci nam bojo zasrali s tem virusom.

A je uciteljica iz kamnika.? Itq spet nic ne povejo. Jaz sem iz kamnika in me zanima ce je primer iz nase blizine.
Ampak ne smemo nič vedeti ocitno.

No tuudi ce ni,lahko otroci nosijo okoli, ampak vseeno.
[/quote]

Lubica, je šla lahko učiteljica samo v Qlandijo, pa je fasala. ni več važno sedaj, kje kaj kako s kom – ker se že širi z enega na drugega. FOlk okužen hodi naokrog, v trgovine in tako dalje. Vejretno ta učitljeica ni smučala v Italiji, lahko se je nalezla pa tudi od kakšnega učenca. Nihče ne ve.
Sem z domžalskega konca, pa ti priznam, da tukaj je zagotovo tudi kar nekaj okuženih, že nekaj časa – smo brali tudi tukaj, kako po domžalskih blokih krehajo noro. Nisem iz tistih blokov, semmalo dlje od domžalske betonske džunge. Po tukajšnjih trgovinah vse kreha in kašlja – včeraj videno in doživeto, med 8-9 uro – Lidl – Hofer….: Enao v Ljubjani – Ljudje nemoteno hodijo naokoli, po hrano pač “Morajo”, pa če še tako kašljajo. in okužujejo. Jaz gem le nujno, pa še to imam že masko gor. Briga me., če me kdo gleda. Si bom gor še napisala – nimam okužbe.

New Report

Close