Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sonček…

Sonček…

…pa ti,a kdaj seksaš,al samo nas tko,khm…na suho…khm
Lepa si!
Sp

Joj, kadar od tebe nekaj takega prileti, se kar stresem, ker ti znaš, ti veš kako je treba…

Ja jaz seksam non stop, vsak dan, ma kaj dan vsako minuto, sekundo svojega življenja, mi verjameŠŠŠŠ????
V resnici pa nisem že 7 dni in danes bom, si potešen sedaj tudi ti??? Ampak to je izjemen primer da nisem že…, višja sila ali nekaj takšnega, mater sem pridna kot šolarka ti pišem domačo nalogo, drugače pa če je vse okej, seksam kadar mi paše in to je….., kaj te briga!!!!!
cmoka;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hi,hi!Jaz sem danes pa že,šlika,šlaka.Zamujaš!
Khm,s kom pa?A bo to kaka divja žival,rastlinica,khm…
Lepa si,posebno…..
Sp

Ja ti si danes zadnjič v marcu, je tako??? Jaz pa bom danes prvič v marcu in tako bo vse naslednje dni…., ali pa ne, pa kaj saj se sama ne vem, se bom puscala presenetiti.cmoka, lep si, še posebno ko si ljubosumen, ves to…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ljubosumen?Na koga?Zakaj?
Pa sem res s hribov doma!
Sp

Kdo ali kaj, Koga ali cesa…smo sklanjali v soli in zato jaz tule ne bom, ti že veš…cmoka na lička, ne kar nekam;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

..veeee veee, jaz bi tud :))))))

vi sploh več niste zanimivi…
Samo sexate in uživate

;))))

Jaz bi tudi rada in zato danes bom in pika… Potrudi se še ti in bova skupaj, no ne tako skupaj, jaz tu in se nekdo, ti pa tam in čebelica, ali pa kdo drug???Cmoka;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Arči!
A udarmo kakšno o Iraku?Jaz bi tko tam dol……..seksal,kaj bi tajil.
ma tema je pa druga a ne?
Lepa si
Sp

Saj jaz bi tudi…zato pa mi niste zanimivi :)))))))))
Vsi po spisku sexate, jaz pa sem najmlajša pa bi najbolj morala, pa štrajkam :))))
Klinc pa taki život.

a ne kaksni smo, lumpi do konca, samo nekaj ti povem seks ni vse, je pa velik to pa tudi drži, saj bo arci…ko bos v nasih letih…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Arči.zdaj pa v avto in direkt k meni za hribe.Pol boš lahko jutri tud ti blebetala tko kot jaz,kolko in kolkokrat in take afne.
Jaz sem pripravljen ustreči vsakomur,ki pomoč rabi.Kar pridi,ne bo ti žal!
Lepa si
Sp

No saj to sem vam hotela povedat. Jaz pač nimam sexa, imam pa ljubezen :))))))))
Samo a obstaja ljubezen brez sexa? 🙂
Po moje, ne obstaja 🙂

Saj bi…če bi mi rekel to pred meseci.
Zdaj pa sem dobila nekega moralnega mačka in ne fu**m več, če ni iz obojestranske ljubezni. Vsi tisti ljubimci…larifari…saj je bilo noro, mi je pasalo za znoret. Samo ne! Ne in ne in ne!!!
Iščem pravo globoko ljubezen…potem pa …

jaz take ljubezni brez seksa ne poznam. Razen če je višja slila, potem pa ja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zdaj pa resno Arči.Izpovej se,ti bo lažje.Če te prav razumem imaš fanta,ki ga pa nimaš ravno pri sebi.Je nekako platonska ljubezen kajne?Ti ga ljubiš,mogoče tudi on tebe,približat se mu ne upaš,on tebi tudi ne in zato ni sexa.A je približno,približno tako?
Lepa si
Arči
Sp

Arci, neka pesem gre:” MI paše za znoret…!” Če boš takole mislila, boš nekega dne stara in obžalovala vse kar si zamudila, verjemi mi, ker vem kaj pišem draga moja!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Arči!Leta se seštevajo,ne odštevajo zato UŽIVAJ ZDAJ,TU,ker ko boš stara kot jaz,boš ugotovila,da si zamudila marsikaj.
Lepa si
Sp

Ne :(((
Imam fanta. Živiva skupaj. In ne sexava. Skupaj sva že full časa…več kot 7,5 let…samo če me ne zadovolji…pol pa mi je brezveze sexat. Odpor imam…Taki štor mali je :((((((((

Tega me je tudi strah. Da bom obžalovala vse skupaj.

Aria G, to mi ne deli, sem tok zafilozofiral v glavi.. ;))) danes sem pa res zmeden, bo treba odklop narest, to ja..
Lp!

Arci, nasvet: če je med vama se kaj ljubezni…potem se splača potruditi, pogovori se…povej kaj te muci…in kaj naredita oba zato, drugace pa se poslovi, kajti urca zamujena ne vrne se nobena in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči,a imava mogoče midva kaj skupnega,ker kar neke podobne nasvete talava?
A me imaš kaj rada?To je samo test!
Sp

Full je zakomplicirano vse skupaj. Ko sva začela, sva vse skupaj posrala. Takrat sem bila jaz še full mlada in sem lahko samo na mesec enkrat šla ven, tako da sva se videla samo 1x mesečno…takrat je on imel druge ženske :((((
Pol pa sem jaz to izvedela in se je začelo vse rušiti. Potem ko se je meni začelo življenje odpirati, pa sem začela spet jaz srati okrog.
Zdaj pa sva se oba umirila. In zgleda da se imava iz dneva v dan bolj rada. Pa me je strah, kako bo vplivala preteklost na najin odnos.
Ah…ne vem…bi pa ne bi

New Report

Close