Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sonček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sonček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Posveti močneje,uperi vse svoje žarke na balkon od sosede,kjer se sonči!daj bolj močno prosim,da odvrže še kopalni plašč! :-)))
Rad te imam,saj veš,dokler ljubica…
Sp

Bljak!

🙂

Zakaj?Če ima pa dobre joške!
Zakaj bljak?Pojasni prosim
Lepotička si!
Sp

Evo, je že kaj bolje, je že gola???Ampak pazi, da mi ne padeš iz balkona!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bljak zato ker si sprevrženc, ki opazujes vse to, lump si in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zato, ker nas spet grdo učiš! Počasi me boš naštimal, da bom začela dedce pri ključavnici na wc špegati.

Lump na kubik.

P.S.
Tukaj pa kar močno sveti….

Jupiiiiiiiiiiiiiiii!
Sonček sila si!Res je odpela kopalni plašč,sam me malo gartre na njenem balkonu jebejo,tko,da glih vsega ne morem videti.
Juhej!Sem že ornk boljš volje!
Hvala sonči,rad te imam!

bolje ne bi mogla sama napisati….:-)

pazi se lump, da te ne opazi, polej bo pa hudic…ko ti bo sosed na vrata hodil!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja špegi lepotička,špegi!Enkrat živimo,a ne?
Vzemi vse,kar ti to usrano življenje ponuja,vzemi!
Ti,a misliš,da bi izpadlo nesramno do ljubice,če grem zdaj na obisk k njej?
Sp

le pojdi.
Boš vsaj videl, da ima povešene joške in globoke gube okoli oči, he, he, he.

Pojdita se srat!Bogemu človeku veselja ne privoščita!Pa svoji sliki pošljita,če vaju je kaj v tangicah!
Sp

Ljubico baje danes jaz nadomeščam zato ti dovolim, kar pojdi k sosedki…pa pogrej ubodo revo saj ji bodo zmrznile…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja lumpica moja, saj vem…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Neko čudno foušijo zaznam pri obeh mušketirkah.Sam po daljnogled sem skočil,pa je ženska šla v stanovanje!To sta gotovo vedve zakuhali,nesramnici!
Sp

Nema.
To bo pa že kot prva nagrada na tomboli.
Raje še uživaj v domišljiji.

Ta je še ledig!!!!!

Joj, polej je bila pa to moja znanka MICa, sem ravnokar govorila z njo, da kaksnega sprevržkota poznam ,ki z rašpetlinom nage babe gleda in je zavriskala in jo podurhala ne vem kam!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vse priznava. Prav vse.

:-)))

ne mene ni nič v tangicah…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da si lepotička vem!Da znaš bit pa tudi kruta,ne tega pa ne vem!
Na tomboli pa še svoj živ dan nisem nič zadel,mogoče pa se mi kdaj le nasmehne sreča?
Lepa si!
Sp

Ej ledik pri teh letih…saj si napisal da je že stara, ali se motim…
ne vem če je za kaj, ker ce bi bila okej bi bila že oddana!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No, ja, morda te pa res enkrat sreča.

A pamet?
Ne,ta je šla,ko sem prišel na ta forum:-))
Lepoto moja

je dobro dvoumje….
Pride prav, verjemi. Ti misliš eno, jaz vem drugo.
Pa priden bodi.

New Report

Close