Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sonček!

Sonček!

A ti je frizerka že vse lase prsmodila?Saj zdaj te pa že eno uro in pol drka v glavo(a sem prav napisal?Najbrž bi moral napisat brka v glavo,khm)
Sp

Šari po gošči…:-)))

A nabira gobe,al uši trebi?:-)))))))
Sorry,sonči!Jih bom še slišal danes…
Sp

Ne, samo podrastje vun reže…. seka, pardon.
:-))

A žbunje?A ma tolk robide po glavi?Ti jo boljš poznaš..
Sp

A Sonček bo tak lepi danes?
Super…bo nam poslala kako slikico, da ocenimo frizerkino delo? 😉

Njej gredo slikice pa tako težko z žepa,kot da bi bila Gorenjka 😉
Čau Trilči,slutim,da ti gre na bolje
Sp

škoda…jaz pa bi vas tak rada vidla vse skupaj.
🙁

Zaenkrat nas lahko vidiš posamično,tisti,ki imaj(m)o korajžo pa že tako ali tako neke slike(pa še kaj,a ne HElči,kje si?!) naokrog pošiljamo;-)
Sp

Oj,to pa bo nekaj pje…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

opa…
pol pa se moram še jaz urediti, pa iti slikat za osebno :)))
Da bom lepa na slikicah, drugače me ne boste več radi imeli 😉

Napaka!Smo taki kot smo.Eni smo lepi,eni malo manj,vsi pa prijatelji!
A je tko klapa?
Sp

trilči kam ti hodiš k frizerju? Mi lahko priporočaš katerega? Jaz še nisem bila pri Štajerskih frizerih…še vedno vztrajam na svojem ozemlju 🙂

to pa je lepo…da ni razlik.
Rada vas imam!

Tudi mi tebe!In vsakega izmed nas!Saj zato smo pa v kletki ,a ne?
Preveri ladlc
Sp

SončeK ima take svilene laske……
:-))

Lumpa, se mi je skoraj zaletelo tam, ko sta me tako lepo opisovala…hvala draga moja musketirja imata sreco da vaju imam rada, kajti drugace bi okusila moj strup!! Cmoka obema!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj si rekla,hlačke al laske;-)
Veš sem že malo star,pa razumem tisto,kar bi rad slišal…
Sp

P.s.: Lepotička!A grem lahko delat tisto,da bo tvoja mama imela malo veselja?

Tukaj sem, pomladno obarvana in razpoložena, odlične volje, kar plavala bi in nekaj moje srece prenasam na vas, kajti to je potrebno deliti, zato ker vas imam rada!!! Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nisem nalašč, neee!!! Me je Sprevržko zapeljal oz. napeljeval, da ne bo pomote!!
:-))
Cmoka no, saj si lepaaaaaaa.

Sonči,ljubica zlata!
A si kaj lepa zdaj,ko imaš novo kritino?
Pa saj veš da te imam rad!
Sp

Pa ne mi reči, da si ZELENA?????
O, madona, zdaj sem pa brez besed…….:-))

ja, ja, ja, zelena sem pa itak tako ali tako;;))), kar pridi na kofi ….vec pa ne povem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja naša kritina je stara 8 let je bramac, opecnate barve in dober je ni kaj, res sem lahko ponosna na taksno kritino!!! Zaradi nje pa nisem nič bolj lepa kot sicer, no nisem lepa, jaz sem simpaticna…in lepa na drugacen nacin!!! Rada pa imam tudi jaz tebe, dragi prijatelj!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se mi je čajček zaletel……
Dobro, v redu, pa bodi zelenec…….žabon, če češ. Glavno, da nisi krastačka…:-)))

New Report

Close