Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sonček!

Sonček!

Kje si?Meni je dolgčas po tebi…in rad te imam!
Sp

Tukaj sem, lepo, da me pogrešaš…ja delo je klicalo…sedaj pa se že umirja, kje pa si tiiii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pravkar odpravil ženino žlahto in tu ves na voljo…zate!
Sp

OOOOO, lepo, kako si danes priden, čisto nekaj drugega kot pa za vikend…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem se odločil,da te bom na en drug način mučil;-)
Sp

Samo prosim naj bo lepo, saj veš da sem tvoja prijateljica, mušketirka…zato res pazi kako me boš mučil, okej???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

S svilenimi nogavicami,bi te privezal na posteljo in ti počasi…
Sp

He,he, je imel eden vročino čez vikend, daj razumi SončeK…
Prihajam v miru ;)))

kaj bi mi delal…počasi bi me…no kaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:::))??? Musketirka ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Zdravo Razbo!kako,da se nisva srečala na tvojem terenu,bemti!Pol sem moral pa še namesto tebe flaše praznit….
Sp

Medek-medvedek, prihajaš v miru ja, od kje od čbelce, si užival???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja trije musketirji smo, trije dobri prijatelji vsi za enega, eden za vse, jaz, žverčka in sprevrženc, to je to…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razbojniček je lumpi od vaju z razočarkom se je naučil samih lumparij, ga bomo morale res me dekleta iz tele kletke malo v svojo šolo vzeti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…začel slačiti,da bi tvoje golo belo telo….
Sp

… ja, potem si mi pa lahko hvaležen, da ti nisem prišel napoto ;)))
Ajajjaj Sonček, stalno pa tudi nisem med čebelcam… sem delal zunaj in ptičice poslušal ;)))) …bil priden, ja :)))

lepo , in ostanite taki

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pa še d’Artagnana imamo,sam še sam ne ve,kako bi bil z nami;-)
Sp

Ej, nehaj, bom ušla, saj veš da sem pridna deklica, sramežljiva, no malo nagajiva, ampak se bojim, da tegale ne bom prenesla, saj ves kanarcki letajo!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

razbo!Ne poslušaj jih!Same obljube,mesa pa nič!:-)
V petek bom spet v vaših koncih,pa lahko kaj rečemo…
Sp

d’Artagnana??? Kaj pa je to Sprevržek :-/ ?
Sonček, še bolj nagajiv bom postal, da vzamete v svoje roke me… ;)))

Na,pa so mi vrgli klocno pod feltno!
Pa nič!Lahko ti je žal!Pa še do mučenja nisem prišel.A je kje kaka druga,da nadaljujem?
Sp

Razbojniček, ti boš nas jemal v svoje rokce, saj ves masaža naših teleščkov ti ne uide…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ali te je ljubica posvarila, da se malo umiri, dragi moj prijatelj;))???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,mi je svetovala,da če ptiči letajo,moraš pa protiletalsko prštimat al pa jim drugega spola žival spustit v kletko…
Sp

New Report

Close