Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sonček je…

Sonček je…

…in ti si skuštrana 🙁
Sp

Če sem jaz ta sonček, ja priznam res sem skuštrana ampak nalašč, da sem potem videti še bolj nagajiva…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…in to zelo…;))))))…samo ne od ….smrk…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilci nic srmk, ali te jaz pridem skuštrati??? Ali pa se zasanjaj in pomisli, da te kustra nekdo, ki ti je se posebno pri srcu! cmoka,))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…tisti ko mi je pri srcu je “bog ve” kje….pa saj se lahko sama še bolj,ko študiram,kaj moram še vse naredit danes….Mamici in babici bom nekaj spekla,pa se še ne morem odločit kaj….Saj je še cajta nekaj…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pridna , pekla boš…jaz ponavadi specem biskvit za rolado, nato jo napolnim z vanilijevo kremo, sadje in lepo dekoriram in rolado na pol in en konec k babi in en konec k mamici in bo…

Tisto ali tisti pa bo prišel, brez skrbi bodi slej ko prej bo pri tebi…držim pesti!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…ja rolado mam tudi v mislih,samo jo bom morala na eni strani z marmelado namazat (babica),na drugi strani pa s čokoladno kremo (mama)…tudi ni slaba opcija…
Za “tistega” pa se kljub mojemu jamranju še ne mudi tako,ker trenutno sem bolj v fazi egoizma-pomeni živeti hočem samo svoje življenje…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

maš kakšen poseben recept za biskvit???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ne Trilči, ta obicajen recept za biskvit…, lahko pa si na spletni strani kulinarika,še malo ogledas in bos dobila se kaksno idejo…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne znaš,zdaj se pa ven vlečeš,a?
Sp

Če bi Trilči hotela moj recept za biskvit in kremo ni problema, ga dobi…ampak napisala ni tako, kajti moj recept ni nič posebnega, recept kot vsak recept za biskvit in kremo…zato je bil moj odgovor tak…drugače pa znam in ti to prav dobro veš, ampak danes si pa res siten, veš to??? Pa naj te moja cmoka malo omehca…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kako naj vem?Kako moreš kaj takega reči,če pa še nikoli nisem imel nič tvojega v ustih?
Hm,kaj naj si mislim?
Sp

Res je, da nisi imel še nikoli nič mojega v ustih ali kje drugje…vendar lahko kljub temu izveš-veš na drugačen način marsikaj in ni potrebno vedno vse ravno čutiti, se dotikati…da potem nekaj veš-izveš…
In misli si kar hočes in razumem te, da si siten in vse tvoje besede danes jemljem z rezervo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa a res sitno delujem?Meni se sploh ne zdi!Pa nobene rezerve,kar na polno vzemi:-)
Če me vročina ne bo preveč tolkla,bom pa zvečer bolj norel.Če pa vseeno bo vročina,bom ljubico poklical,saj je Trilči prej znanstveno dokazala,da sex zbija vročino.Mogoče bo pa potem le pokukala od kje,kdo ve?
Sp

Uživaj, saj se le enkrat živi, ljubica pa če je pametna bo naredila kar njej paše…in upam, da bo to tisto kar si tudi ti želiš, ti privoščim dragi prijatelj, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja nate Sonči,se pa človek res lahko nasloni,ko mu je hudo……
Pa tebi,je kdaj tako hudo,kot meni zdaj?
Sp

Dragi moj, ampak tebe pa res ornk daje, nisem vedela da ti je tako hudo…no saj ne vem, čutim, da si res zelo žalosten tale dan…če je meni kdaj tako hudo, seveda mi je, mogoče še celo danes, ampak kaj naj jamram, nič ne bo bolje. Razen če en drugemu nasloniva ramo za jokanje, kaj praviš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Za zvečer vem,da bo to liter(2?3?) merlota,pol bo pa že lepše!
Sp

dve škatli aspirina…..
Ali pa narezani kolobarji surovega krompirja, bo ziher pomagalo!
🙂

Verjetno bo le klin s klinom,nasplošno pa nimam mačka,tudi če precej spijem,pogoj je le,da ne mešam(pijač mislim:-)))
Sp
P.s.: a tisto s krompirjem drži?Nisem še slišal za to “zdravilo”!
Sp

lagala!
Narežeš, daš na ruto in zavežeš okoli čela…….. boš videl, kako počrni….. pravijo, da pomaga, meni ga že dolgo ni bilo treba vezati, trkam po lesu!!!
Cmoka, pa nasmehni se malo bolj………..sem kar žalostna, ko si tak….pa mail preveri!

Čakaj malo!A ni dost,da sem že eni danes dan zamoril?
Uživaj v tem super soncu in toplih žarkih!
Sp

Jaz sem bolj trpežne sorte…:-)))

Upam!

takšen pesimist mi pa resnično nisi všeč…
Pa lahko bi že vedel, da me ne more kaj tako hitro zamoriti…razen kakšnega “gentelmena”, ki ti ob koncu plesa namesto zahvale reče:
“Zdaj pa vsi mislijo, da si mi dala….”
:-))))
Ravno za pustno fešto sem na takšnega naletela…..:-))) Zdaj se smejim, takrat mi pa ni bilo vseeno, pa ko bi bil tip vsaj po mojem okusu…:-)))

New Report

Close