Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sonci gre…

Sonci gre…

po opravkih, no nekako tako, ampak se danes se vrnem sem.
Uživajte imejte se radi in nocka za vse tiste ki mi bodo med tem casom že ušli!

Cmoka na lička…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček; prijeten večer pa se beremo spet jutri!
Cmok za sladko spanje :*

Če greš tja kamor mislim,bom po…..
Lepa si
Sp

kdaj šele ugledam… adijoooooo!!

Kaj boš, po…po, poljubil boš svojo ženo in ljubico in to bo to…jaz pa sem odšla kam, kaj si imel v mislih, sigurno kaksno porednost…ja bila sem pod tušom in in nekaj slastnega sem pojedla se najedla, nato pižama in sedaj še par besed in ninanje!
Okej???cmoka, ker si lump in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Joj tale adiiijjooo je bil pa tako dolg…, dragi razbojniček…in oproščeno ti je edino, če si ugledal kaj lepega tam pri tebi???
A veš, da sta z sprevržkom danes oba kar dobro nagajiva, ali cutiš to????

Lepo nočko ,zjutraj pa itak nagajam, saj ves sonček te zbudi in vpije, razbojnik kjeeee siiii??? Ali čutiš to???Cmoka za lepe sanje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mater sonce ti žarko,ne me je**t!Bom šel in po…………………………………………………….jedel tis krof do konca,če ne bom res p……………………………….
A si še kaj lepa?
Sp

Ej, ustavi konje, če ne ti bodo ušli….pa pojej tisti krof pa še mojega pridi iskat, da se boš malo umiril in poljubil že svojo ženo…

Ali sem sploh kdaj bila lepa, jaz pa res nisem lepa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…o, khwe khwe ..se mi je nekaj zataknilo, sem tolk začutil, pa ravno pri večerji sem… khwe khwe…

Figo!Od žene sem danes že dobil…no,figo,smokvico no.
Ljubica me pa nekam zapostavlja danes,pa čeprav sem bil tako nežen do nje danes.V končni fazi,kaj te pa to briga Sonči,to je pa res stvar dveh drugih ljudi,sorry
Sp

Razbojniček, kaj si začutil, ali mojega krofka, ki ga ponujam sprevržkotu???
je dober veš…boš ti enega pojedel, škoda ker te niii!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A lahko ženo pohvalim tukaj in zdaj?
No,zjutraj sva seksala,potem je pa še odlične krofe spekla,tako,da imam prav fejst dan danes.
Sp

.. vam bom jaz dal krofke, pa ženke, pa vse skup naj gre nekam.. ali čutita ;))

Jaz čutim, ali želiš da ti še kaj zašepetam???Povej raje kdaj bova pila že to najino kafe!!! Pa lizala …….sladoled…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No vidis, to sem želela, priden si in žena tudi…kaj pa ljubica???;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ta me pa direkt v glavo fuka(a sem prav napisal?)
Lepa si sonči,lepa

Evo se spet smejim, meni pa se zdi, da je nora nate, ker tebe clovek preprosto mora imeti rad, ves to???
Evo pa sedaj ne reci, da ti nisem polepsala vecer!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Popravek posta: v glavo cuka!!!Oh kako sem se nespodobno izrazil,saj jaz pa res grdih besed ne govorim,samo….nagravžne!

Ne vem.le zakaj mene imeti rad.Ne vidim nobenega racionalnega razloga za to!
Si pa lepa!

P.s.: Ljubica!Ki to skrivaj bereš,oglasiš se pa ne:da ti bo jasno,če me jutri ne pokličeš,bom začel osvajat Sončka!

Okej, mojih besed sploh nisi komentiral, ves kaj naj te raje kar prvo in to ornk!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne naj bodo kar tiste druge,ampak ne v glavo,jebenti…pravzaprav ja,ampak v tisto v ta spodnjem štuku,pod balkonom!
Sonči,sem dal ljubici ultimat,naj me jutri pokliče in če me ne bo,se te lotim osvajat intenzivno.Prav?Tud,če ni…
Lepa si,pa tko fajn dišiš,pa…
Sp

Ljubica nič bat, sonček je oddan!!! In tukaj samo laja kar tako brez veze in to je to!!! Cmoka dragi sprevržko, si kaj moj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bova videla jutri;-)
Sp

je rekel slep in nikoli videl;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

evo se že smejim, ja dišim, a veš po kom;), sedaj pa znor do konca…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close