Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sončika…

Sončika…

… na “mladih” pogrešajo Afroditko? ;)))
(pa ne nam zdej uidt!)

papa, cmok cmok

SončeK nam pa res ne more uidt, oštja!! zdaj na pomlad… k’nede!?

Oj C. ti znaš pa prou po primorsku kolnit, hihi :))
In kaj delaš ti na nedeljko popoldne? Si priden?

Ja itak d’ s’m priden… pa bom mal skrivnosten, pa ne povem kaj delam :))))
Samo na vsakih 15 min. moram za 2 min. nekam klizniti in tako se bo ciklus ponavljal do…

… hm, si pa res skrivnosten. Res ne vem kaj bi to bilo?
A mogoče reguliraš cerkveno uro na zvoniku in vsakih 15 min vklopiš “dindon” ?
Ti C. ti oz. B. si tudi en tičko ;)))

:)))))))))))) ja od kje ti pa zdaj to :))) haha ha.. si me pa spomnila na en , meni dober film o, kaj je že bil naslov… o nekem zvonarju, ki je živel zgoraj v zvonu in od zgoraj opazil neko prelepo dekle, se zaljubil…

… notredamski zvonar? nisem gledla…
hja, ne vem kam bi moral kliknit vsakih 15 minut? sam to mi je padlo na pamet… ;)))
me veseli, da je bilo vsaj smešno, če že ni blo pametno, hihi :))
papa c.

..noterdamski zvonar, ja.. saj sem mel na koncu jezika 😉
pa pa -M-

papa tudi tebi “B”… se moram za nekej cajta odklopit, ker nucajo telefon…

priden bodi, pa čebelico pozdravi….
aja, kaj že ližeš? ;)))

cmok cmok

Razbojniček, sonček je lahko povsod in to tudi je…ali čutiš???
Drugače pa nič bat, sonček je zvest, tistim , ki ga imajo radi in tistim katere ima rad on… in kako naj grem od tu, če še kafeta nisem pila s teboj??? Kje siiii in kdaj greva na kafeeee, saj bo tvoj s sladoledom ker rad ližeš, sladoledek ne??? Malo sem nagajiva, ali čutiš???

Cmoka na…kar nekam…;))))pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem opazila ja in tudi videla, da mu je že ena pomoč nakazala pravo smer…to pomeni, da bo verjetno kmalu v naši klapi, če naju z BGV, res tako pogreša!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close