Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sončki moji !!!

Sončki moji !!!

Brusko se poslavlja………bi napisal Jani :)))))))

Ampak sam za par dni.
Prišli so dnevi, ko se je ikona na daljincu od klime iz smežinke spremenila v sonček, kaj pa to pomeni pa tako čutite po prstih na rokah in nogah…..

In ker sem človek sonca, grem nazaj proti toplim krajem.

Resnični izgovor je 10 junivrsari od poroke.
Tačas vozim že štirinajsti avtomobil od takrat, a žena je še vedno prva.
Pretty cool, a ?

Pomeni da so ženske vzdržljivejše od avtov, predvsem pa, da se vas ne naveličamo tako hitro, kot se to mogoče včasih zdi.

Vsekakor, lepo se imejte, mi se pa beremo še kej pozneje…….danes.

….. nekateri pa res znajo uživat :)))) komaj pride v službo .. malo poGara in … že se pripravlja na ponovno vandranje …..

B. bi tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudi :)))))))))

Brusko … ful lepo se mej … in nazajgrede malo sončka pošlji sem na gorensko .. da me mal pogreje :))))

Bom Barbara, bom……če bo sonček. Če pa bo burja, ji bom pa branil, da ne wjde na Gorenjsko.

Brus man… kongrečulejšn for jor juniversarij :))))))

No tud jest pravim tko.. da so ženske vzdržljivejše, kot jih marsikdo poiskuša predstaviti. Pr men sicer avto ni petnajsti, ampak … peti :))))) žena pa še kar.. nabira….. leta z mano.

Fajn bod Brusko, pa glej, da bo obletnica vredna imena. Ne žene vlečt na kakšno Češko … kočo mislim noooooooo, v opankah al pa kej podobnega.

Čestitke tudi njej, k vztraja ;)))))))))))

Jani

Na vraga, spet gre :)))))))))))))))))))))))))))))

nice honey moon :)))))))))))))))))))))))))

hapi aniverseri!!!
lepo se crkljajta in uživajta drug druzga;-)

če je v srčku toplo, je tud drgje ….

He he, sej ji pravim da sprememba ne škodi, ja :))))))))))) pa je narobe zaštekala……zdaj pa grem na Murter :)))))))))

Danke Zajček, danke…
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
……..ne sam Finke, pa Slovenke, he he :))))))))

Hvala za čestitke.

Če bo jasno nebo, bom poiskal severnico………..tam na jugu :))))))))

na zdej sme pa pogruntu:)
zdejle pa hitr po ženko pa u lajfffffffffffffffffffffffffffffffffff:)
čav&toplo morje (ko Jani prav da je mrzlo…)

Lajfffff hey !!

Odprta šipa, komolec na vratih, konvertebl kar, al pa stejšn vegn, cvikerji, čik nemarno v kotičku ustnic, na radiu pa Morissonov Jim…..keep your eye on the road, a hand upon the wheel……LET IT ROLL, BABY ROLL ……

Superca. A deseta prauš da je? Tud jest bom mela deseto!
Imejta se lepo, pa čim več toplote v vajinih srčkih

Š.

sam da niso rajders on d storm:)

:))))))))))in this house we’re born………

Hvala enako Š.

Midva imava pa tudi full enih podobnih ej :)))

Kdaj pa vama “kucne” ?

6.3. bo kucnilo. Bo pa zdele v oktobru (28.) kucnilo 15 skupnih let, pa men tud srček kuca, da bi mogla kam it. Veš kaj, pa šefica ma tud letos okroglo…mi je povedala pred kratkim…. Bo tud kucnilo…

Ja, vidiš res moraš kej razmislit o možnih “targetih”, onadva ga imata tudi že določenega.

Ma sej, kar se tiče za kam pobegnit, bi mi prišlo vse prav….magari obletnica, kdaj so mi izruvali prvi zob…..sam da se pohaja.

Svet je definitivno prevelik za naša prekratka življenja, zato je treba čimveč muvinga. Napiši nam kej, ko boš šla.

ma ja… sej veš… vedno razumejo tisto, kar jim paše :)))))))) Lep haniwik ;))))))))

Hvala Janiman, big frend of majn !

O Jani , sonce moje , pri nas bo pa glih Češka …. Praga :)))
V novembru , pa upam , da bo že kaj snegeca tam gor …. sej veš , bele snežinke , pa svečke , pa topel kožuhec na sankah … too much :))))

No , ker pa je letos leto poplav , je bla Nikitka super prebrisana in je rezervirala hotelsko sobco na hotelu-ladji na Vltavi … he, he … ne bojo mene gasilci vlekli skoz okno …
pa še Brusitu sem oblubla eno kepo blata s fasade od Hradčanov :)))

YEEESSS !

New Report

Close